Close
Faqja 3 prej 211 FillimFillim 123451353103 ... FunditFundit
Duke renditur temat 101 deri 150 prej 10501 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 2,274
  02-11-2018, 07:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 10,030
  12-05-2018, 17:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 24,439
  23-03-2017, 11:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 17,420
  14-06-2016, 12:13 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kryetemė Kryetemė: Opozita: Kastriot Ismailaj ka pastruar para pėr llogari tė Ilir Metės

  Hapur nga Albo, 03-09-2015 14:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 30,207
  16-05-2016, 13:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 36,456
  11-05-2016, 14:15 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Shkatėrrohet rrjeti i kokainės, drejtohej nga nipi i Enver Hoxhės

  Hapur nga Albo, 14-01-2015 14:12
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 139
  • Lexime: 76,812
  31-03-2016, 01:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 21,245
  13-11-2015, 10:35 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Raporti i OSBE: Rilindja Socialiste drejtohet nga mafiozė e kriminelė

  Hapur nga Albo, 15-09-2015 11:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 19,517
  27-09-2015, 09:34 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Rama, mes Babales dhe Esad Pashės

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 25-05-2018 11:12
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 623
  26-05-2018, 06:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 359
  26-05-2018, 06:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 861
  25-05-2018, 05:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 575
  25-05-2018, 03:53 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Babalja, Agron Xhafaj dhe Hollivudi

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 24-05-2018 07:56
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 392
  24-05-2018, 19:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 1,894
  23-05-2018, 19:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 1,119
  20-05-2018, 19:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 818
  17-05-2018, 23:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 490
  15-05-2018, 23:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 411
  15-05-2018, 23:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 3,014
  14-05-2018, 15:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 502
  11-05-2018, 00:54 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
 3. Antishqiptarė jeni ju!

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 29-04-2018 13:50
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 574
  29-04-2018, 13:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 974
  29-04-2018, 07:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,065
  27-04-2018, 07:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 787
  27-04-2018, 07:07 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Topalli-Patozi: Basha shpalli vdekjen e PD-sė

  Hapur nga Lazo, 23-04-2018 15:40
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 1,452
  26-04-2018, 15:08 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kjo Shqipnija me krye n’hķ…

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 19-04-2018 07:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 377
  19-04-2018, 07:23 Shko tek mesazhi i fundit
 6. A ėshtė kjo Opozita qė i duhet vėndit?

  Hapur nga pirro10, 18-04-2018 04:48
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 616
  18-04-2018, 08:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 824
  18-04-2018, 06:12 Shko tek mesazhi i fundit
 7. ‘Lul, mos u bėj Taulant ...’

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 17-04-2018 19:35
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 392
  17-04-2018, 19:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 436
  17-04-2018, 07:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 685
  15-04-2018, 15:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 463
  14-04-2018, 06:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,389
  12-04-2018, 11:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,108
  10-04-2018, 18:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 501
  09-04-2018, 12:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 723
  06-04-2018, 05:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 61
  • Lexime: 4,338
  05-04-2018, 09:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 471
  04-04-2018, 19:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 883
  03-04-2018, 02:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 518
  28-03-2018, 12:37 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Me xhirim tė ngadalėsuar.

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 28-03-2018 07:38
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 475
  28-03-2018, 07:38 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 502
  26-03-2018, 21:55 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Fatos Lulo rrėzohet nga Vettingu

  Hapur nga Lazo, 25-03-2018 09:00
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 899
  26-03-2018, 21:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 1,459
  26-03-2018, 12:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 857
  25-03-2018, 07:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 641
  20-03-2018, 21:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 1,717
  16-03-2018, 13:39 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Donald Lu,imazhi i ri i ABI Bank

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 15-03-2018 22:29
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 347
  15-03-2018, 22:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 628
  13-03-2018, 23:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 1,237
  13-03-2018, 16:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,125
  10-03-2018, 11:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 990
  04-03-2018, 14:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 538
  01-03-2018, 20:12 Shko tek mesazhi i fundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •