Close
Faqja 3 prej 211 FillimFillim 123451353103 ... FunditFundit
Duke renditur temat 101 deri 150 prej 10542 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 2,746
  02-11-2018, 06:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 11,334
  12-05-2018, 16:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 25,834
  23-03-2017, 10:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 18,223
  14-06-2016, 11:13 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kryetemė Kryetemė: Opozita: Kastriot Ismailaj ka pastruar para pėr llogari tė Ilir Metės

  Hapur nga Albo, 03-09-2015 13:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 31,450
  16-05-2016, 12:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 39,254
  11-05-2016, 13:15 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Shkatėrrohet rrjeti i kokainės, drejtohej nga nipi i Enver Hoxhės

  Hapur nga Albo, 14-01-2015 13:12
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 139
  • Lexime: 79,079
  31-03-2016, 00:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 22,112
  13-11-2015, 09:35 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Raporti i OSBE: Rilindja Socialiste drejtohet nga mafiozė e kriminelė

  Hapur nga Albo, 15-09-2015 10:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 20,350
  27-09-2015, 08:34 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 417
  26-08-2018, 14:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 539
  22-08-2018, 15:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 595
  18-08-2018, 14:55 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Ja si u shemb ura nė Genova

  Hapur nga Akuamarini, 15-08-2018 02:26
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 495
  15-08-2018, 05:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 384
  15-08-2018, 03:18 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Masakra nė Vlorė, kapet autori i dyshuar

  Hapur nga Lazo, 14-08-2018 05:50
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 409
  14-08-2018, 05:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 531
  13-08-2018, 05:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 439
  09-08-2018, 04:59 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Nga Qyteti Stalin nė Qytetin …..Trump

  Hapur nga pirro10, 09-08-2018 02:55
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 403
  09-08-2018, 02:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 497
  30-07-2018, 16:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 442
  30-07-2018, 14:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 364
  25-07-2018, 17:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 406
  25-07-2018, 09:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 372
  22-07-2018, 14:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 415
  22-07-2018, 04:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 441
  21-07-2018, 06:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 4,622
  15-07-2018, 06:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 340
  13-07-2018, 05:05 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Po tani?

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 09-07-2018 07:06
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 350
  09-07-2018, 07:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 501
  08-07-2018, 08:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 457
  07-07-2018, 02:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 602
  02-07-2018, 06:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 477
  27-06-2018, 14:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 622
  25-06-2018, 17:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 684
  24-06-2018, 13:14 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  •  
  •  
 5. Lėvizur: Teatri i disa Pseudo Artistėve apo Teatėr Kombėtar?

  Hapur nga pirro10, 25-06-2018 15:48
  •  
  •  
 6. Lėvizur: Veliaj nė rolin e kllounit nga regjisori Rama

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 25-06-2018 15:57
  •  
  •  
 7. Djali vret vajzėn, vret dhe veten

  Hapur nga Lazo, 08-06-2018 15:22
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 1,850
  15-06-2018, 01:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,043
  13-06-2018, 05:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 875
  10-06-2018, 09:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 777
  04-06-2018, 18:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 768
  03-06-2018, 17:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 589
  02-06-2018, 05:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 636
  31-05-2018, 15:14 Shko tek mesazhi i fundit
 8. O Tortugėn, o Europėn!

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 31-05-2018 13:43
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 614
  31-05-2018, 13:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 488
  27-05-2018, 04:23 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Rama, mes Babales dhe Esad Pashės

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 25-05-2018 10:12
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 673
  26-05-2018, 05:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 405
  26-05-2018, 05:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 925
  25-05-2018, 04:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 629
  25-05-2018, 02:53 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Babalja, Agron Xhafaj dhe Hollivudi

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 24-05-2018 06:56
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 432
  24-05-2018, 18:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 1,998
  23-05-2018, 18:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 1,179
  20-05-2018, 18:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 923
  17-05-2018, 22:53 Shko tek mesazhi i fundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •