Close
Faqja 3 prej 211 FillimFillim 123451353103 ... FunditFundit
Duke renditur temat 101 deri 150 prej 10511 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 2,428
  02-11-2018, 07:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 10,439
  12-05-2018, 17:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 24,993
  23-03-2017, 11:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 17,685
  14-06-2016, 12:13 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kryetemė Kryetemė: Opozita: Kastriot Ismailaj ka pastruar para pėr llogari tė Ilir Metės

  Hapur nga Albo, 03-09-2015 14:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 30,657
  16-05-2016, 13:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 36,910
  11-05-2016, 14:15 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Shkatėrrohet rrjeti i kokainės, drejtohej nga nipi i Enver Hoxhės

  Hapur nga Albo, 14-01-2015 14:12
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 139
  • Lexime: 77,612
  31-03-2016, 01:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 21,549
  13-11-2015, 10:35 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Raporti i OSBE: Rilindja Socialiste drejtohet nga mafiozė e kriminelė

  Hapur nga Albo, 15-09-2015 11:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 19,797
  27-09-2015, 09:34 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Djali vret vajzėn, vret dhe veten

  Hapur nga Lazo, 08-06-2018 16:22
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 1,669
  15-06-2018, 02:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 965
  13-06-2018, 06:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 804
  10-06-2018, 10:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 718
  04-06-2018, 19:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 710
  03-06-2018, 18:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 533
  02-06-2018, 06:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 593
  31-05-2018, 16:14 Shko tek mesazhi i fundit
 2. O Tortugėn, o Europėn!

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 31-05-2018 14:43
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 562
  31-05-2018, 14:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 442
  27-05-2018, 05:23 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Rama, mes Babales dhe Esad Pashės

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 25-05-2018 11:12
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 637
  26-05-2018, 06:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 380
  26-05-2018, 06:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 876
  25-05-2018, 05:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 583
  25-05-2018, 03:53 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Babalja, Agron Xhafaj dhe Hollivudi

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 24-05-2018 07:56
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 404
  24-05-2018, 19:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 1,920
  23-05-2018, 19:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 1,134
  20-05-2018, 19:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 848
  17-05-2018, 23:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 503
  15-05-2018, 23:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 419
  15-05-2018, 23:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 3,059
  14-05-2018, 15:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 513
  11-05-2018, 00:54 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
 5. Antishqiptarė jeni ju!

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 29-04-2018 13:50
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 582
  29-04-2018, 13:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 987
  29-04-2018, 07:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,094
  27-04-2018, 07:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 806
  27-04-2018, 07:07 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Topalli-Patozi: Basha shpalli vdekjen e PD-sė

  Hapur nga Lazo, 23-04-2018 15:40
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 1,491
  26-04-2018, 15:08 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kjo Shqipnija me krye n’hķ…

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 19-04-2018 07:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 389
  19-04-2018, 07:23 Shko tek mesazhi i fundit
 8. A ėshtė kjo Opozita qė i duhet vėndit?

  Hapur nga pirro10, 18-04-2018 04:48
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 630
  18-04-2018, 08:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 850
  18-04-2018, 06:12 Shko tek mesazhi i fundit
 9. ‘Lul, mos u bėj Taulant ...’

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 17-04-2018 19:35
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 401
  17-04-2018, 19:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 449
  17-04-2018, 07:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 707
  15-04-2018, 15:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 474
  14-04-2018, 06:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,443
  12-04-2018, 11:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,124
  10-04-2018, 18:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 514
  09-04-2018, 12:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 742
  06-04-2018, 05:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 61
  • Lexime: 4,621
  05-04-2018, 09:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 483
  04-04-2018, 19:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 909
  03-04-2018, 02:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 529
  28-03-2018, 12:37 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Me xhirim tė ngadalėsuar.

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 28-03-2018 07:38
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 484
  28-03-2018, 07:38 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 514
  26-03-2018, 21:55 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Fatos Lulo rrėzohet nga Vettingu

  Hapur nga Lazo, 25-03-2018 09:00
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 931
  26-03-2018, 21:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 1,500
  26-03-2018, 12:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 869
  25-03-2018, 07:35 Shko tek mesazhi i fundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •