Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  6,947
Faqja 3 prej 214 FillimFillim 123451353103 ... FunditFundit
Duke renditur temat 101 deri 150 prej 10685 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 266
  21-02-2021, 03:44 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,321
  17-04-2020, 11:25 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kosova ka nevoje per nje qeveri proamerikane

  Hapur nga pirro10, 29-03-2020 05:16
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,826
  31-03-2020, 10:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,683
  23-03-2020, 10:40 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Qeveria e Kosoves ne krize

  Hapur nga Neteorm, 20-03-2020 15:18
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,347
  21-03-2020, 17:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,826
  18-03-2020, 03:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,483
  13-03-2020, 15:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,654
  04-03-2020, 14:37 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Gezuar diten e Pavaresise Kosove!

  Hapur nga Ingenuous, 17-02-2020 08:26
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,663
  17-02-2020, 17:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 28,599
  24-01-2020, 05:37 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kuvendi i Arberit 1703 - 517 vite me pas

  Hapur nga pirro10, 19-01-2020 04:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,432
  19-01-2020, 04:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,584
  14-01-2020, 06:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,635
  27-12-2019, 16:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,868
  25-12-2019, 17:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,269
  24-12-2019, 20:20 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Projekt Ligji Anti Shpifje dhe Qejmbeturit

  Hapur nga pirro10, 19-12-2019 05:14
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,472
  21-12-2019, 06:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,637
  25-11-2019, 19:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,315
  14-11-2019, 06:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 9,511
  19-10-2019, 05:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,022
  12-10-2019, 02:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,795
  16-09-2019, 11:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,782
  07-09-2019, 01:57 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Lufta e Dytė Botėrore -80 vite mė pas

  Hapur nga pirro2019, 01-09-2019 02:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,073
  01-09-2019, 02:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,814
  27-08-2019, 12:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,793
  24-08-2019, 02:42 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Shpejtesi dhe cmenduri ne Qeparo,

  Hapur nga Neteorm, 19-08-2019 10:39
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,670
  21-08-2019, 14:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,715
  11-08-2019, 05:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,721
  03-08-2019, 03:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,734
  30-07-2019, 06:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,516
  25-07-2019, 02:21 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Dorehiqet Ramush Haradinaj

  Hapur nga Neteorm, 19-07-2019 13:43
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,442
  19-07-2019, 13:43 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Presidenti qe duhej te dorehiqej

  Hapur nga pirro2019, 15-07-2019 04:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,684
  15-07-2019, 04:33 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Koha per Basha- IK

  Hapur nga pirro2019, 06-07-2019 03:11
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,919
  07-07-2019, 05:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,721
  29-06-2019, 04:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,872
  26-06-2019, 14:19 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Politika dhunon Kishen Orthodhokse

  Hapur nga ilia spiro, 23-06-2019 08:52
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,762
  24-06-2019, 13:10 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Agonia e nje Presidenti

  Hapur nga pirro2019, 23-06-2019 03:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,363
  23-06-2019, 03:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 2,131
  22-06-2019, 19:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,961
  10-06-2019, 05:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,317
  08-06-2019, 06:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,543
  05-06-2019, 16:05 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Artistėt e Lalit

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 04-06-2019 15:28
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,434
  04-06-2019, 15:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,374
  02-06-2019, 19:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,208
  01-06-2019, 04:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 2,885
  27-05-2019, 09:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,218
  16-05-2019, 06:23 Shko tek mesazhi i fundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •