Close
Faqja 3 prej 211 FillimFillim 123451353103 ... FunditFundit
Duke renditur temat 101 deri 150 prej 10519 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 2,454
  02-11-2018, 07:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 10,502
  12-05-2018, 17:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 25,054
  23-03-2017, 11:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 17,728
  14-06-2016, 12:13 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kryetemė Kryetemė: Opozita: Kastriot Ismailaj ka pastruar para pėr llogari tė Ilir Metės

  Hapur nga Albo, 03-09-2015 14:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 30,718
  16-05-2016, 13:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 36,966
  11-05-2016, 14:15 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Shkatėrrohet rrjeti i kokainės, drejtohej nga nipi i Enver Hoxhės

  Hapur nga Albo, 14-01-2015 14:12
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 139
  • Lexime: 77,731
  31-03-2016, 01:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 21,590
  13-11-2015, 10:35 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Raporti i OSBE: Rilindja Socialiste drejtohet nga mafiozė e kriminelė

  Hapur nga Albo, 15-09-2015 11:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 19,838
  27-09-2015, 09:34 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 436
  27-06-2018, 15:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 583
  25-06-2018, 18:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 637
  24-06-2018, 14:14 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  •  
  •  
 1. Lėvizur: Teatri i disa Pseudo Artistėve apo Teatėr Kombėtar?

  Hapur nga pirro10, 25-06-2018 16:48
  •  
  •  
 2. Lėvizur: Veliaj nė rolin e kllounit nga regjisori Rama

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 25-06-2018 16:57
  •  
  •  
 3. Djali vret vajzėn, vret dhe veten

  Hapur nga Lazo, 08-06-2018 16:22
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 1,681
  15-06-2018, 02:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 972
  13-06-2018, 06:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 810
  10-06-2018, 10:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 721
  04-06-2018, 19:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 714
  03-06-2018, 18:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 536
  02-06-2018, 06:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 595
  31-05-2018, 16:14 Shko tek mesazhi i fundit
 4. O Tortugėn, o Europėn!

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 31-05-2018 14:43
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 565
  31-05-2018, 14:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 445
  27-05-2018, 05:23 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Rama, mes Babales dhe Esad Pashės

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 25-05-2018 11:12
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 641
  26-05-2018, 06:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 383
  26-05-2018, 06:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 879
  25-05-2018, 05:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 585
  25-05-2018, 03:53 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Babalja, Agron Xhafaj dhe Hollivudi

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 24-05-2018 07:56
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 406
  24-05-2018, 19:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 1,926
  23-05-2018, 19:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 1,138
  20-05-2018, 19:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 854
  17-05-2018, 23:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 505
  15-05-2018, 23:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 422
  15-05-2018, 23:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 3,061
  14-05-2018, 15:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 515
  11-05-2018, 00:54 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
 7. Antishqiptarė jeni ju!

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 29-04-2018 13:50
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 584
  29-04-2018, 13:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 989
  29-04-2018, 07:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,100
  27-04-2018, 07:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 812
  27-04-2018, 07:07 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Topalli-Patozi: Basha shpalli vdekjen e PD-sė

  Hapur nga Lazo, 23-04-2018 15:40
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 1,497
  26-04-2018, 15:08 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kjo Shqipnija me krye n’hķ…

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 19-04-2018 07:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 392
  19-04-2018, 07:23 Shko tek mesazhi i fundit
 10. A ėshtė kjo Opozita qė i duhet vėndit?

  Hapur nga pirro10, 18-04-2018 04:48
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 632
  18-04-2018, 08:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 852
  18-04-2018, 06:12 Shko tek mesazhi i fundit
 11. ‘Lul, mos u bėj Taulant ...’

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 17-04-2018 19:35
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 403
  17-04-2018, 19:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 453
  17-04-2018, 07:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 709
  15-04-2018, 15:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 477
  14-04-2018, 06:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,452
  12-04-2018, 11:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,128
  10-04-2018, 18:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 518
  09-04-2018, 12:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 744
  06-04-2018, 05:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 61
  • Lexime: 4,654
  05-04-2018, 09:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 485
  04-04-2018, 19:22 Shko tek mesazhi i fundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •