Close
Faqja 3 prej 211 FillimFillim 123451353103 ... FunditFundit
Duke renditur temat 101 deri 150 prej 10534 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 2,591
  02-11-2018, 06:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 10,889
  12-05-2018, 16:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 25,425
  23-03-2017, 10:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 17,950
  14-06-2016, 11:13 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kryetemė Kryetemė: Opozita: Kastriot Ismailaj ka pastruar para pėr llogari tė Ilir Metės

  Hapur nga Albo, 03-09-2015 13:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 31,080
  16-05-2016, 12:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 37,400
  11-05-2016, 13:15 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Shkatėrrohet rrjeti i kokainės, drejtohej nga nipi i Enver Hoxhės

  Hapur nga Albo, 14-01-2015 13:12
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 139
  • Lexime: 78,399
  31-03-2016, 00:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 21,835
  13-11-2015, 09:35 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Raporti i OSBE: Rilindja Socialiste drejtohet nga mafiozė e kriminelė

  Hapur nga Albo, 15-09-2015 10:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 20,090
  27-09-2015, 08:34 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Nga Qyteti Stalin nė Qytetin …..Trump

  Hapur nga pirro10, 09-08-2018 02:55
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 389
  09-08-2018, 02:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 472
  30-07-2018, 16:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 425
  30-07-2018, 14:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 354
  25-07-2018, 17:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 392
  25-07-2018, 09:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 360
  22-07-2018, 14:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 399
  22-07-2018, 04:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 428
  21-07-2018, 06:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 4,340
  15-07-2018, 06:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 325
  13-07-2018, 05:05 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Po tani?

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 09-07-2018 07:06
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 335
  09-07-2018, 07:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 485
  08-07-2018, 08:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 449
  07-07-2018, 02:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 583
  02-07-2018, 06:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 456
  27-06-2018, 14:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 594
  25-06-2018, 17:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 662
  24-06-2018, 13:14 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  •  
  •  
 3. Lėvizur: Teatri i disa Pseudo Artistėve apo Teatėr Kombėtar?

  Hapur nga pirro10, 25-06-2018 15:48
  •  
  •  
 4. Lėvizur: Veliaj nė rolin e kllounit nga regjisori Rama

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 25-06-2018 15:57
  •  
  •  
 5. Djali vret vajzėn, vret dhe veten

  Hapur nga Lazo, 08-06-2018 15:22
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 1,747
  15-06-2018, 01:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,011
  13-06-2018, 05:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 841
  10-06-2018, 09:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 740
  04-06-2018, 18:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 734
  03-06-2018, 17:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 560
  02-06-2018, 05:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 615
  31-05-2018, 15:14 Shko tek mesazhi i fundit
 6. O Tortugėn, o Europėn!

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 31-05-2018 13:43
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 591
  31-05-2018, 13:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 462
  27-05-2018, 04:23 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Rama, mes Babales dhe Esad Pashės

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 25-05-2018 10:12
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 654
  26-05-2018, 05:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 391
  26-05-2018, 05:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 893
  25-05-2018, 04:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 602
  25-05-2018, 02:53 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Babalja, Agron Xhafaj dhe Hollivudi

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 24-05-2018 06:56
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 418
  24-05-2018, 18:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 1,952
  23-05-2018, 18:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 1,150
  20-05-2018, 18:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 880
  17-05-2018, 22:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 521
  15-05-2018, 22:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 439
  15-05-2018, 22:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 3,089
  14-05-2018, 14:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 536
  10-05-2018, 23:54 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
 9. Antishqiptarė jeni ju!

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 29-04-2018 12:50
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 605
  29-04-2018, 12:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,015
  29-04-2018, 06:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,139
  27-04-2018, 06:19 Shko tek mesazhi i fundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •