Close
Faqja 2 prej 213 FillimFillim 12341252102 ... FunditFundit
Duke renditur temat 51 deri 100 prej 10622 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 25,815
  24-01-2020, 05:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 8,395
  19-10-2019, 06:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 38,381
  23-03-2017, 11:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 27,242
  14-06-2016, 12:13 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kryetemė Kryetemė: Opozita: Kastriot Ismailaj ka pastruar para pėr llogari tė Ilir Metės

  Hapur nga Albo, 03-09-2015 14:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 43,643
  16-05-2016, 13:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 53,209
  11-05-2016, 14:15 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Shkatėrrohet rrjeti i kokainės, drejtohej nga nipi i Enver Hoxhės

  Hapur nga Albo, 14-01-2015 14:12
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 139
  • Lexime: 102,220
  31-03-2016, 01:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 30,909
  13-11-2015, 10:35 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Raporti i OSBE: Rilindja Socialiste drejtohet nga mafiozė e kriminelė

  Hapur nga Albo, 15-09-2015 11:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 28,837
  27-09-2015, 09:34 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,488
  07-09-2019, 02:57 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Lufta e Dytė Botėrore -80 vite mė pas

  Hapur nga pirro2019, 01-09-2019 03:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,746
  01-09-2019, 03:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,531
  27-08-2019, 13:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,505
  24-08-2019, 03:42 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Shpejtesi dhe cmenduri ne Qeparo,

  Hapur nga Lazo, 19-08-2019 11:39
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,372
  21-08-2019, 15:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,438
  11-08-2019, 06:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,577
  03-08-2019, 04:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,443
  30-07-2019, 07:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,265
  25-07-2019, 03:21 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Dorehiqet Ramush Haradinaj

  Hapur nga Lazo, 19-07-2019 14:43
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,200
  19-07-2019, 14:43 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Presidenti qe duhej te dorehiqej

  Hapur nga pirro2019, 15-07-2019 05:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,541
  15-07-2019, 05:33 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Koha per Basha- IK

  Hapur nga pirro2019, 06-07-2019 04:11
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,635
  07-07-2019, 06:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,465
  29-06-2019, 05:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,604
  26-06-2019, 15:19 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Politika dhunon Kishen Orthodhokse

  Hapur nga ilia spiro, 23-06-2019 09:52
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,505
  24-06-2019, 14:10 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Agonia e nje Presidenti

  Hapur nga pirro2019, 23-06-2019 04:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,127
  23-06-2019, 04:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 1,863
  22-06-2019, 20:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,729
  10-06-2019, 06:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,117
  08-06-2019, 07:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,360
  05-06-2019, 17:05 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Artistėt e Lalit

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 04-06-2019 16:28
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,245
  04-06-2019, 16:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,076
  02-06-2019, 20:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,031
  01-06-2019, 05:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 2,571
  27-05-2019, 10:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,454
  26-05-2019, 17:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,055
  16-05-2019, 07:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,150
  15-05-2019, 13:35 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Basha: Mė 11 Maj, ēlirimi!

  Hapur nga Lazo, 10-05-2019 13:30
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,593
  12-05-2019, 05:10 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kur Djalli e shpall veten te Pafajshem

  Hapur nga pirro10, 04-05-2019 07:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 930
  04-05-2019, 07:16 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Platforma zhgėnjyese e opozitės

  Hapur nga Lazo, 03-05-2019 12:40
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 992
  03-05-2019, 12:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,260
  03-05-2019, 04:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,040
  27-04-2019, 10:02 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,668
  22-04-2019, 07:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 899
  12-04-2019, 04:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,151
  09-04-2019, 03:10 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Misioni tejpolitik i Edi Ramės

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 09-04-2019 02:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 951
  09-04-2019, 02:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 951
  08-04-2019, 04:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,090
  08-04-2019, 04:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 880
  31-03-2019, 11:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 1,869
  22-03-2019, 08:19 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Kunder Islamofobise dhe Terrorizmit Fetar

  Hapur nga pirro2019, 19-03-2019 04:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 701
  19-03-2019, 04:07 Shko tek mesazhi i fundit
 14. E gjora Ditė e Verės

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 17-03-2019 20:25
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 818
  17-03-2019, 20:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,066
  16-03-2019, 08:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,295
  14-03-2019, 13:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 776
  14-03-2019, 05:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,127
  12-03-2019, 06:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 547
  02-03-2019, 08:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 635
  01-03-2019, 04:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 804
  28-02-2019, 08:47 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 2 prej 213 FillimFillim 12341252102 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •