Close
Faqja 2 prej 210 FillimFillim 12341252102 ... FunditFundit
Duke renditur temat 51 deri 100 prej 10500 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 2,247
  02-11-2018, 07:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 9,955
  12-05-2018, 17:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 24,348
  23-03-2017, 11:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 17,360
  14-06-2016, 12:13 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kryetemė Kryetemė: Opozita: Kastriot Ismailaj ka pastruar para pėr llogari tė Ilir Metės

  Hapur nga Albo, 03-09-2015 14:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 30,122
  16-05-2016, 13:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 36,374
  11-05-2016, 14:15 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Shkatėrrohet rrjeti i kokainės, drejtohej nga nipi i Enver Hoxhės

  Hapur nga Albo, 14-01-2015 14:12
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 139
  • Lexime: 76,681
  31-03-2016, 01:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 21,173
  13-11-2015, 10:35 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Raporti i OSBE: Rilindja Socialiste drejtohet nga mafiozė e kriminelė

  Hapur nga Albo, 15-09-2015 11:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 19,472
  27-09-2015, 09:34 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Kush pėllet e kush quhet gomar??!

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 30-09-2018 12:34
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 365
  30-09-2018, 12:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 359
  29-09-2018, 09:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 304
  24-09-2018, 14:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 560
  22-09-2018, 19:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 466
  07-09-2018, 14:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 618
  29-08-2018, 08:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 372
  29-08-2018, 04:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 355
  26-08-2018, 15:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 469
  22-08-2018, 16:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 532
  18-08-2018, 15:55 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Ja si u shemb ura nė Genova

  Hapur nga Akuamarini, 15-08-2018 03:26
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 435
  15-08-2018, 06:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 328
  15-08-2018, 04:18 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Masakra nė Vlorė, kapet autori i dyshuar

  Hapur nga Lazo, 14-08-2018 06:50
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 359
  14-08-2018, 06:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 454
  13-08-2018, 06:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 374
  09-08-2018, 05:59 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Nga Qyteti Stalin nė Qytetin …..Trump

  Hapur nga pirro10, 09-08-2018 03:55
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 351
  09-08-2018, 03:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 420
  30-07-2018, 17:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 382
  30-07-2018, 15:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 312
  25-07-2018, 18:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 349
  25-07-2018, 10:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 322
  22-07-2018, 15:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 360
  22-07-2018, 05:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 400
  21-07-2018, 07:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 3,681
  15-07-2018, 07:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 289
  13-07-2018, 06:05 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Po tani?

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 09-07-2018 08:06
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 291
  09-07-2018, 08:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 449
  08-07-2018, 09:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 409
  07-07-2018, 03:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 534
  02-07-2018, 07:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 400
  27-06-2018, 15:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 558
  25-06-2018, 18:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 606
  24-06-2018, 14:14 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  •  
  •  
 6. Lėvizur: Teatri i disa Pseudo Artistėve apo Teatėr Kombėtar?

  Hapur nga pirro10, 25-06-2018 16:48
  •  
  •  
 7. Lėvizur: Veliaj nė rolin e kllounit nga regjisori Rama

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 25-06-2018 16:57
  •  
  •  
 8. Djali vret vajzėn, vret dhe veten

  Hapur nga Lazo, 08-06-2018 16:22
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 1,574
  15-06-2018, 02:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 936
  13-06-2018, 06:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 764
  10-06-2018, 10:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 693
  04-06-2018, 19:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 690
  03-06-2018, 18:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 511
  02-06-2018, 06:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 569
  31-05-2018, 16:14 Shko tek mesazhi i fundit
 9. O Tortugėn, o Europėn!

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 31-05-2018 14:43
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 542
  31-05-2018, 14:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 422
  27-05-2018, 05:23 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Rama, mes Babales dhe Esad Pashės

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 25-05-2018 11:12
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 623
  26-05-2018, 06:43 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 2 prej 210 FillimFillim 12341252102 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •