Close
Faqja 2 prej 212 FillimFillim 12341252102 ... FunditFundit
Duke renditur temat 51 deri 100 prej 10586 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 16,684
  24-01-2020, 05:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 4,897
  19-10-2019, 06:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 29,908
  23-03-2017, 11:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 21,136
  14-06-2016, 12:13 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kryetemė Kryetemė: Opozita: Kastriot Ismailaj ka pastruar para pėr llogari tė Ilir Metės

  Hapur nga Albo, 03-09-2015 14:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 35,286
  16-05-2016, 13:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 43,953
  11-05-2016, 14:15 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Shkatėrrohet rrjeti i kokainės, drejtohej nga nipi i Enver Hoxhės

  Hapur nga Albo, 14-01-2015 14:12
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 139
  • Lexime: 85,706
  31-03-2016, 01:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 25,025
  13-11-2015, 10:35 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Raporti i OSBE: Rilindja Socialiste drejtohet nga mafiozė e kriminelė

  Hapur nga Albo, 15-09-2015 11:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 23,064
  27-09-2015, 09:34 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 719
  08-04-2019, 04:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 789
  08-04-2019, 04:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 616
  31-03-2019, 11:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 1,318
  22-03-2019, 08:19 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kunder Islamofobise dhe Terrorizmit Fetar

  Hapur nga pirro2019, 19-03-2019 04:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 513
  19-03-2019, 04:07 Shko tek mesazhi i fundit
 2. E gjora Ditė e Verės

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 17-03-2019 20:25
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 583
  17-03-2019, 20:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 765
  16-03-2019, 08:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 526
  14-03-2019, 13:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 519
  14-03-2019, 05:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 721
  12-03-2019, 06:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 358
  02-03-2019, 08:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 417
  01-03-2019, 04:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 533
  28-02-2019, 08:47 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Shpresa e humbur tek Amerika

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 26-02-2019 19:07
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 375
  26-02-2019, 20:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 1,272
  26-02-2019, 06:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 404
  25-02-2019, 21:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 312
  25-02-2019, 15:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 408
  25-02-2019, 15:08 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kur boomerangu kthehet e godet pronarin

  Hapur nga pirro2019, 24-02-2019 07:43
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 222
  24-02-2019, 07:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 284
  21-02-2019, 01:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 302
  21-02-2019, 01:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 1,082
  20-02-2019, 16:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 235
  19-02-2019, 23:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 275
  19-02-2019, 22:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 263
  19-02-2019, 14:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 832
  18-02-2019, 16:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 634
  11-02-2019, 08:01 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Anti Shqiptaret e Opozites

  Hapur nga pirro10, 08-02-2019 09:29
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 297
  08-02-2019, 09:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 738
  06-02-2019, 08:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 339
  06-02-2019, 08:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 123
  • Lexime: 11,369
  05-02-2019, 16:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 213
  05-02-2019, 07:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 408
  04-02-2019, 19:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 395
  03-02-2019, 17:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 329
  03-02-2019, 17:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 768
  17-01-2019, 15:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 579
  17-01-2019, 07:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 445
  17-01-2019, 06:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 544
  05-01-2019, 21:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 327
  05-01-2019, 09:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 339
  28-12-2018, 14:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 708
  28-12-2018, 08:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 600
  27-12-2018, 11:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 743
  25-12-2018, 11:48 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Qyqi, Edi Rama!

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 21-12-2018 06:37
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 410
  21-12-2018, 11:07 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Politikanė tė korruptuar - larg duart nga Studentėt

  Hapur nga pirro10, 07-12-2018 15:14
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 41
  • Lexime: 3,392
  20-12-2018, 15:38 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Protestat-28 vite me vone dhe Studentet

  Hapur nga pirro10, 17-12-2018 03:36
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 292
  19-12-2018, 08:11 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 2 prej 212 FillimFillim 12341252102 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •