Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  6,947
Faqja 214 prej 214 FillimFillim ... 114164204212213214
Duke renditur temat 10651 deri 10685 prej 10685 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 265
  21-02-2021, 03:44 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Kandidati (et) per President?????

  Hapur nga Eni, 10-05-2002 06:11
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,026
  10-05-2002, 15:02 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Edhe kjo ndodhi!

  Hapur nga ILovePejaa, 07-05-2002 13:50
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 2,733
  09-05-2002, 19:00 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Probleme te Arsimit

  Hapur nga vlora, 09-05-2002 14:44
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,407
  09-05-2002, 14:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 5,460
  08-05-2002, 18:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,984
  08-05-2002, 15:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,211
  08-05-2002, 05:22 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Thonj pa lari puthet me Gishtprerin.

  Hapur nga Brari, 07-05-2002 03:38
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,564
  07-05-2002, 04:18 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Ekspansioni grek ne Shqiperi

  Hapur nga vlora, 01-05-2002 21:21
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,734
  06-05-2002, 16:30 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Perfaqesia Shqiptare

  Hapur nga alumni, 05-05-2002 12:01
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,313
  05-05-2002, 20:02 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Dr. Rugova, tė premtėn, dėshmon nė Hagė

  Hapur nga kosovar, 01-05-2002 15:07
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,216
  05-05-2002, 07:49 Shko tek mesazhi i fundit
 8. SHBA: Shqiperia drejt zgjedhjeve te reja!

  Hapur nga Dita, 02-05-2002 15:30
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,386
  05-05-2002, 07:02 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kriza e identitetit evropian

  Hapur nga tear-drops, 05-05-2002 06:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,305
  05-05-2002, 06:54 Shko tek mesazhi i fundit
 10. socialiste dhe greqia

  Hapur nga pirro gumenica, 05-05-2002 00:12
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,224
  05-05-2002, 00:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,338
  04-05-2002, 06:32 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Bush pret Meidanin e Majkon

  Hapur nga Anton, 04-05-2002 02:06
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,430
  04-05-2002, 02:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,615
  03-05-2002, 12:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,345
  03-05-2002, 04:27 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Berisha ne mitingjet e Shirakut (?!)

  Hapur nga alumni, 23-04-2002 11:02
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,631
  03-05-2002, 00:36 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Prova e madhe

  Hapur nga Brari, 02-05-2002 19:42
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,315
  02-05-2002, 19:42 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Policia nė Vlorė masakron dy biznesmen

  Hapur nga Rycki2001, 02-05-2002 00:01
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,949
  02-05-2002, 17:48 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Serveti ky gush pellumb

  Hapur nga Brari, 01-05-2002 14:15
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,674
  01-05-2002, 14:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,880
  01-05-2002, 01:31 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Roli i gjykates kushtetuese

  Hapur nga vlora, 20-04-2002 18:51
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 6,433
  30-04-2002, 20:01 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Ekzekutori i Havzi Neles mashtron publikun

  Hapur nga Iceberg, 30-04-2002 15:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,578
  30-04-2002, 15:17 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Nano ne pritje te doreheqjes se Rakipit

  Hapur nga SUPERSTAR_N1, 28-04-2002 06:55
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,480
  28-04-2002, 06:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,638
  27-04-2002, 19:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,850
  27-04-2002, 18:21 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Bush "Piketoje" Ambassadorin e ri

  Hapur nga Anton, 26-04-2002 03:48
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,020
  27-04-2002, 06:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,037
  25-04-2002, 10:43 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Te vertetat shqiptare te integrimit

  Hapur nga Eni, 25-04-2002 10:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,315
  25-04-2002, 10:17 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Lushnje 6 viktima per nje tender

  Hapur nga Marsel, 25-04-2002 07:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,571
  25-04-2002, 07:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,700
  25-04-2002, 01:36 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Gjuqi i Hages ndaj UCK-se

  Hapur nga Albo, 24-04-2002 01:56
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,945
  24-04-2002, 01:56 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Berisha: Proces penal ndaj Abdiut

  Hapur nga Albo, 21-04-2002 14:46
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,268
  22-04-2002, 11:28 Shko tek mesazhi i fundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •