Close
Faqja 212 prej 212 FillimFillim ... 112162202210211212
Duke renditur temat 10551 deri 10574 prej 10574 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 55
  • Lexime: 13,634
  19-09-2019, 17:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 3,644
  30-05-2019, 06:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 27,904
  23-03-2017, 10:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 19,695
  14-06-2016, 11:13 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kryetemė Kryetemė: Opozita: Kastriot Ismailaj ka pastruar para pėr llogari tė Ilir Metės

  Hapur nga Albo, 03-09-2015 13:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 33,326
  16-05-2016, 12:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 41,659
  11-05-2016, 13:15 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Shkatėrrohet rrjeti i kokainės, drejtohej nga nipi i Enver Hoxhės

  Hapur nga Albo, 14-01-2015 13:12
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 139
  • Lexime: 82,497
  31-03-2016, 00:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 23,448
  13-11-2015, 09:35 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Raporti i OSBE: Rilindja Socialiste drejtohet nga mafiozė e kriminelė

  Hapur nga Albo, 15-09-2015 10:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 21,655
  27-09-2015, 08:34 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Kriza e identitetit evropian

  Hapur nga tear-drops, 05-05-2002 06:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,153
  05-05-2002, 06:54 Shko tek mesazhi i fundit
 2. socialiste dhe greqia

  Hapur nga pirro gumenica, 05-05-2002 00:12
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,081
  05-05-2002, 00:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,193
  04-05-2002, 06:32 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Bush pret Meidanin e Majkon

  Hapur nga Anton, 04-05-2002 02:06
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,259
  04-05-2002, 02:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,449
  03-05-2002, 12:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,187
  03-05-2002, 04:27 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Berisha ne mitingjet e Shirakut (?!)

  Hapur nga alumni, 23-04-2002 11:02
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,358
  03-05-2002, 00:36 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Prova e madhe

  Hapur nga Brari, 02-05-2002 19:42
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,155
  02-05-2002, 19:42 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Policia nė Vlorė masakron dy biznesmen

  Hapur nga Rycki2001, 02-05-2002 00:01
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,620
  02-05-2002, 17:48 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Serveti ky gush pellumb

  Hapur nga Brari, 01-05-2002 14:15
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,506
  01-05-2002, 14:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,544
  01-05-2002, 01:31 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Roli i gjykates kushtetuese

  Hapur nga vlora, 20-04-2002 18:51
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 5,879
  30-04-2002, 20:01 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Ekzekutori i Havzi Neles mashtron publikun

  Hapur nga Iceberg, 30-04-2002 15:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,397
  30-04-2002, 15:17 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Nano ne pritje te doreheqjes se Rakipit

  Hapur nga SUPERSTAR_N1, 28-04-2002 06:55
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,301
  28-04-2002, 06:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,361
  27-04-2002, 19:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,539
  27-04-2002, 18:21 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Bush "Piketoje" Ambassadorin e ri

  Hapur nga Anton, 26-04-2002 03:48
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,714
  27-04-2002, 06:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,187
  26-04-2002, 06:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,794
  25-04-2002, 10:43 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Te vertetat shqiptare te integrimit

  Hapur nga Eni, 25-04-2002 10:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,146
  25-04-2002, 10:17 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Lushnje 6 viktima per nje tender

  Hapur nga Marsel, 25-04-2002 07:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,243
  25-04-2002, 07:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,456
  25-04-2002, 01:36 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Gjuqi i Hages ndaj UCK-se

  Hapur nga Albo, 24-04-2002 01:56
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,756
  24-04-2002, 01:56 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Berisha: Proces penal ndaj Abdiut

  Hapur nga Albo, 21-04-2002 14:46
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,944
  22-04-2002, 11:28 Shko tek mesazhi i fundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •