Close
Faqja 212 prej 212 FillimFillim ... 112162202210211212
Duke renditur temat 10551 deri 10576 prej 10576 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 55
  • Lexime: 14,234
  19-09-2019, 17:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 3,710
  30-05-2019, 06:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 28,089
  23-03-2017, 10:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 19,794
  14-06-2016, 11:13 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kryetemė Kryetemė: Opozita: Kastriot Ismailaj ka pastruar para pėr llogari tė Ilir Metės

  Hapur nga Albo, 03-09-2015 13:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 33,515
  16-05-2016, 12:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 41,825
  11-05-2016, 13:15 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Shkatėrrohet rrjeti i kokainės, drejtohej nga nipi i Enver Hoxhės

  Hapur nga Albo, 14-01-2015 13:12
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 139
  • Lexime: 82,792
  31-03-2016, 00:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 23,642
  13-11-2015, 09:35 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Raporti i OSBE: Rilindja Socialiste drejtohet nga mafiozė e kriminelė

  Hapur nga Albo, 15-09-2015 10:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 21,749
  27-09-2015, 08:34 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Dr. Rugova, tė premtėn, dėshmon nė Hagė

  Hapur nga kosovar, 01-05-2002 15:07
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,911
  05-05-2002, 07:49 Shko tek mesazhi i fundit
 2. SHBA: Shqiperia drejt zgjedhjeve te reja!

  Hapur nga Dita, 02-05-2002 15:30
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,948
  05-05-2002, 07:02 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kriza e identitetit evropian

  Hapur nga tear-drops, 05-05-2002 06:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,157
  05-05-2002, 06:54 Shko tek mesazhi i fundit
 4. socialiste dhe greqia

  Hapur nga pirro gumenica, 05-05-2002 00:12
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,087
  05-05-2002, 00:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,198
  04-05-2002, 06:32 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Bush pret Meidanin e Majkon

  Hapur nga Anton, 04-05-2002 02:06
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,265
  04-05-2002, 02:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,455
  03-05-2002, 12:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,191
  03-05-2002, 04:27 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Berisha ne mitingjet e Shirakut (?!)

  Hapur nga alumni, 23-04-2002 11:02
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,367
  03-05-2002, 00:36 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Prova e madhe

  Hapur nga Brari, 02-05-2002 19:42
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,160
  02-05-2002, 19:42 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Policia nė Vlorė masakron dy biznesmen

  Hapur nga Rycki2001, 02-05-2002 00:01
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,630
  02-05-2002, 17:48 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Serveti ky gush pellumb

  Hapur nga Brari, 01-05-2002 14:15
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,512
  01-05-2002, 14:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,552
  01-05-2002, 01:31 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Roli i gjykates kushtetuese

  Hapur nga vlora, 20-04-2002 18:51
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 5,927
  30-04-2002, 20:01 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Ekzekutori i Havzi Neles mashtron publikun

  Hapur nga Iceberg, 30-04-2002 15:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,402
  30-04-2002, 15:17 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Nano ne pritje te doreheqjes se Rakipit

  Hapur nga SUPERSTAR_N1, 28-04-2002 06:55
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,307
  28-04-2002, 06:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,365
  27-04-2002, 19:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,549
  27-04-2002, 18:21 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Bush "Piketoje" Ambassadorin e ri

  Hapur nga Anton, 26-04-2002 03:48
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,719
  27-04-2002, 06:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,194
  26-04-2002, 06:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,800
  25-04-2002, 10:43 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Te vertetat shqiptare te integrimit

  Hapur nga Eni, 25-04-2002 10:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,150
  25-04-2002, 10:17 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Lushnje 6 viktima per nje tender

  Hapur nga Marsel, 25-04-2002 07:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,278
  25-04-2002, 07:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,464
  25-04-2002, 01:36 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Gjuqi i Hages ndaj UCK-se

  Hapur nga Albo, 24-04-2002 01:56
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,760
  24-04-2002, 01:56 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Berisha: Proces penal ndaj Abdiut

  Hapur nga Albo, 21-04-2002 14:46
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,956
  22-04-2002, 11:28 Shko tek mesazhi i fundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •