Close
Faqja 209 prej 211 FillimFillim ... 109159199207208209210211 FunditFundit
Duke renditur temat 10401 deri 10450 prej 10501 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 2,277
  02-11-2018, 07:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 10,040
  12-05-2018, 17:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 24,447
  23-03-2017, 11:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 17,426
  14-06-2016, 12:13 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kryetemė Kryetemė: Opozita: Kastriot Ismailaj ka pastruar para pėr llogari tė Ilir Metės

  Hapur nga Albo, 03-09-2015 14:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 30,218
  16-05-2016, 13:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 36,467
  11-05-2016, 14:15 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Shkatėrrohet rrjeti i kokainės, drejtohej nga nipi i Enver Hoxhės

  Hapur nga Albo, 14-01-2015 14:12
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 139
  • Lexime: 76,831
  31-03-2016, 01:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 21,259
  13-11-2015, 10:35 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Raporti i OSBE: Rilindja Socialiste drejtohet nga mafiozė e kriminelė

  Hapur nga Albo, 15-09-2015 11:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 19,528
  27-09-2015, 09:34 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Post Policia greke zbulon bazėn e '17 nėntorit'

  Hapur nga Sokoli, 04-07-2002 14:49
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,219
  06-07-2002, 02:05 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Femijet e fshatit ne greve urie

  Hapur nga Anton, 05-07-2002 06:42
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 997
  05-07-2002, 06:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,400
  05-07-2002, 05:44 Shko tek mesazhi i fundit
 3. "Lista e zeze ekonomike e ShBA"

  Hapur nga Sokoli, 04-07-2002 14:55
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,300
  05-07-2002, 03:45 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Gjinushi leshon Alarmin

  Hapur nga Brari, 03-07-2002 11:43
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 942
  04-07-2002, 08:07 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Skandali i Arta Dades!!!!

  Hapur nga kosovar, 03-07-2002 23:17
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 896
  04-07-2002, 08:04 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Turistet, 5 muaj pa takse ne Shqiperi

  Hapur nga SUPERSTAR_N1, 03-07-2002 08:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 927
  03-07-2002, 08:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 4,735
  02-07-2002, 05:48 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Boset dhe sahanlepiresit.

  Hapur nga Brari, 30-06-2002 06:59
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 896
  30-06-2002, 11:47 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Lėvizur: tradhtari Gramoz Pashko

  Hapur nga cobra, 05-09-2007 00:50
  •  
  •  
 9. Rikthehet komisar Katani !

  Hapur nga Brari, 28-06-2002 12:10
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,606
  28-06-2002, 14:54 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Jepni Mendimin Tuaj

  Hapur nga {FIGO}, 14-06-2002 15:31
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,990
  26-06-2002, 04:41 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Njeriu i ndershem qe lufton "huqet" e tij

  Hapur nga Breshka, 24-06-2002 12:09
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 943
  24-06-2002, 18:28 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Gazeta Shqiptare me pare......

  Hapur nga Breshka, 19-06-2002 08:56
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 949
  22-06-2002, 19:30 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Me ose Pa Imponimin e te Huajve !?

  Hapur nga alumni, 20-06-2002 12:31
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 826
  20-06-2002, 12:31 Shko tek mesazhi i fundit
 14. RD flet Kodra mbas bregut

  Hapur nga Brari, 28-05-2002 04:01
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,596
  19-06-2002, 13:36 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Asocimi i Shqiperise ne BE

  Hapur nga baobabi, 06-06-2002 15:09
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,505
  19-06-2002, 04:03 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Cilat jane arritjet e presidentit Mejdani?

  Hapur nga Albo, 12-06-2002 23:41
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 894
  18-06-2002, 14:19 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Biznesmeni Sulo Shehu

  Hapur nga Anton, 12-06-2002 05:43
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,994
  17-06-2002, 20:18 Shko tek mesazhi i fundit
 18. mbeshtetje opozites

  Hapur nga london999, 03-06-2002 13:33
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 1,895
  17-06-2002, 12:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 881
  17-06-2002, 12:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,028
  16-06-2002, 07:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 5,119
  14-06-2002, 22:12 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Cerriku, qyteti qe "prodhon" presidente

  Hapur nga Anton, 12-06-2002 05:50
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,031
  12-06-2002, 11:40 Shko tek mesazhi i fundit
 20. ICG: - UNMIK-u ka lejuar ndarjen e Kosovės

  Hapur nga kosovar, 04-06-2002 20:51
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 4,293
  10-06-2002, 07:51 Shko tek mesazhi i fundit
 21. artikull nga wsj

  Hapur nga katana, 07-06-2002 17:50
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,129
  08-06-2002, 11:08 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Kur ngaterrohet shteti me pushtetin.

  Hapur nga bursa33, 07-06-2002 19:03
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 820
  07-06-2002, 19:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 870
  06-06-2002, 22:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 7,353
  06-06-2002, 11:06 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Hotel DAJTI

  Hapur nga Brari, 06-06-2002 03:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,033
  06-06-2002, 03:30 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Shteti hesht perballe krimit

  Hapur nga Brari, 31-05-2002 19:46
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,048
  05-06-2002, 20:40 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Botim i sotem i gazetes Koha Jone.

  Hapur nga Enri, 14-05-2002 11:02
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,190
  05-06-2002, 05:13 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Na ka dal nji ganxhe re

  Hapur nga Brari, 04-06-2002 08:27
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,037
  05-06-2002, 01:53 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Letėr e hapur. Bėni diēka pėr dinjitetin e Shqipėrisė

  Hapur nga vlora, 13-05-2002 01:26
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 83
  • Lexime: 9,438
  05-06-2002, 01:22 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Apel Gjithėkombėtar Shqiptar!

  Hapur nga illiriani, 09-05-2002 04:08
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 3,646
  05-06-2002, 00:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 7,502
  04-06-2002, 21:10 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Partia dhe fshataret.

  Hapur nga Brari, 04-06-2002 08:22
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,453
  04-06-2002, 13:17 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Fotoksina

  Hapur nga Brari, 04-06-2002 04:47
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,002
  04-06-2002, 08:24 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Nano president?

  Hapur nga baobabi, 08-05-2002 15:37
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 2,482
  31-05-2002, 01:17 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Dhune ne asamblene e PAD-se

  Hapur nga Brari, 18-05-2002 22:09
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,244
  28-05-2002, 18:18 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Gafur Mazreku, kryetar i PS ne Has

  Hapur nga Dr Rieux, 25-05-2002 05:43
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 7,777
  26-05-2002, 16:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,032
  25-05-2002, 08:11 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Per Shqiperine

  Hapur nga onchesmos, 24-05-2002 17:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,373
  24-05-2002, 17:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,003
  21-05-2002, 03:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 12,803
  20-05-2002, 21:13 Shko tek mesazhi i fundit
 35. ish UCK-ja formon Parti Politike

  Hapur nga Tigrimelara, 16-05-2002 22:36
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 989
  20-05-2002, 02:00 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Personazh,e me gjere.Policia SH.

  Hapur nga bursa33, 16-05-2002 14:08
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,086
  19-05-2002, 15:43 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Bravo,Majko.

  Hapur nga bursa33, 16-05-2002 14:08
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,228
  19-05-2002, 05:03 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Kakardhistat

  Hapur nga alumni, 16-05-2002 22:39
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,188
  18-05-2002, 20:40 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Akuza mbi Dr. Rugoven dhe tribunalin e Hages

  Hapur nga kosovar, 16-05-2002 13:20
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,016
  18-05-2002, 20:34 Shko tek mesazhi i fundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •