Close
Faqja 208 prej 211 FillimFillim ... 108158198206207208209210 ... FunditFundit
Duke renditur temat 10351 deri 10400 prej 10534 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 2,587
  02-11-2018, 06:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 10,877
  12-05-2018, 16:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 25,405
  23-03-2017, 10:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 17,945
  14-06-2016, 11:13 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kryetemė Kryetemė: Opozita: Kastriot Ismailaj ka pastruar para pėr llogari tė Ilir Metės

  Hapur nga Albo, 03-09-2015 13:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 31,068
  16-05-2016, 12:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 37,386
  11-05-2016, 13:15 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Shkatėrrohet rrjeti i kokainės, drejtohej nga nipi i Enver Hoxhės

  Hapur nga Albo, 14-01-2015 13:12
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 139
  • Lexime: 78,383
  31-03-2016, 00:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 21,828
  13-11-2015, 09:35 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Raporti i OSBE: Rilindja Socialiste drejtohet nga mafiozė e kriminelė

  Hapur nga Albo, 15-09-2015 10:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 20,083
  27-09-2015, 08:34 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 764
  09-09-2002, 10:50 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Question Dy qeveri mike, por jo dy popuj miq?

  Hapur nga Letersia 76, 08-09-2002 16:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 936
  08-09-2002, 16:46 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Parlamenti dhe Sindromi "Dushk"

  Hapur nga alumni, 05-09-2002 23:00
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 930
  05-09-2002, 23:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,090
  05-09-2002, 22:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 4,492
  05-09-2002, 16:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 915
  05-09-2002, 01:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 2,260
  03-09-2002, 09:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 717
  03-09-2002, 06:13 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Ndryshime ne kushtetuten shqiptare

  Hapur nga Albo, 12-08-2002 23:38
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,665
  03-09-2002, 01:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 7,240
  02-09-2002, 22:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 818
  02-09-2002, 04:28 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Humor "social demokrat"

  Hapur nga Brari, 31-08-2002 14:55
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 799
  01-09-2002, 08:26 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Doganat

  Hapur nga Tigrimelara, 31-08-2002 21:31
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 962
  31-08-2002, 21:31 Shko tek mesazhi i fundit
 6. 2002 Corruption Perceptions Index

  Hapur nga Dr Rieux, 29-08-2002 05:54
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 937
  29-08-2002, 08:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 710
  28-08-2002, 02:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,135
  27-08-2002, 19:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 1,805
  27-08-2002, 13:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,584
  26-08-2002, 18:51 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Mitingu i Boshkovskit ne Prespe

  Hapur nga Beqari002, 03-08-2002 06:19
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 1,862
  26-08-2002, 16:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,565
  24-08-2002, 09:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,987
  24-08-2002, 03:20 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Teodor KEKO

  Hapur nga Brari, 20-08-2002 12:53
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,478
  23-08-2002, 15:05 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Nje student shqiptar i shpeton jeten tete italianeve

  Hapur nga Shanon, 18-08-2002 13:08
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 4,895
  23-08-2002, 11:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 900
  23-08-2002, 10:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,263
  22-08-2002, 15:36 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Berisha: Dy qeveri te papergjegjshme

  Hapur nga Rycki2001, 22-08-2002 00:38
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 749
  22-08-2002, 10:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,390
  22-08-2002, 06:25 Shko tek mesazhi i fundit
 11. A Eshte IPP Dhurate e fundit e Partise?

  Hapur nga alumni, 21-08-2002 11:25
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 609
  21-08-2002, 11:25 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Veglat

  Hapur nga Brari, 20-08-2002 14:52
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,589
  20-08-2002, 16:09 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Mbytet ne lume, pasi shpetoi dy shqiptare

  Hapur nga Anton, 20-08-2002 06:22
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 950
  20-08-2002, 06:38 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Nji qelbanik me pak mbi faqen e dheut.

  Hapur nga Brari, 19-08-2002 08:57
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,808
  19-08-2002, 18:22 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Rrebeshet e nje Dite Vere (Nates nuk i dihet)

  Hapur nga alumni, 19-08-2002 00:24
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 931
  19-08-2002, 12:12 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Biznes me "lopen cmendur"

  Hapur nga Beqari002, 18-08-2002 13:31
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,013
  18-08-2002, 14:30 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Lideret e Partive te Vogla.

  Hapur nga Brari, 17-08-2002 03:49
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,043
  18-08-2002, 13:08 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Deputetėt e PDR votojnė pėr qeverinė Nano

  Hapur nga Brari, 03-08-2002 02:47
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 1,693
  18-08-2002, 09:27 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Nano rikthen sigurimsat

  Hapur nga Rycki2001, 07-08-2002 10:53
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 6,257
  17-08-2002, 15:41 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Nano liēenson universitetin grek

  Hapur nga Rycki2001, 16-08-2002 06:10
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,352
  16-08-2002, 06:10 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Politika dhe muzika.

  Hapur nga Brari, 15-08-2002 15:42
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,063
  15-08-2002, 15:42 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Cili eshte Normaliteti?

  Hapur nga alumni, 14-08-2002 22:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 677
  14-08-2002, 22:32 Shko tek mesazhi i fundit
 23. C'te bejme?

  Hapur nga Brari, 14-08-2002 07:35
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 845
  14-08-2002, 07:55 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Derdellisjet e PD-se.

  Hapur nga Brari, 15-05-2002 18:50
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,906
  12-08-2002, 18:09 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Dy topojanet gjobe "biznesmenit"

  Hapur nga Vinny_T, 10-08-2002 09:16
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,285
  12-08-2002, 11:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,975
  12-08-2002, 04:36 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Pak fjale per Arten...

  Hapur nga Nga Jugu, 11-08-2002 13:02
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 911
  11-08-2002, 13:18 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Politika shqiptare pushton bregdetin shqiptar

  Hapur nga Brari, 08-08-2002 22:41
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,847
  10-08-2002, 04:46 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Idajet Gjeci, vrasesi qe bredh i lire.

  Hapur nga Brari, 09-08-2002 13:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,713
  09-08-2002, 13:51 Shko tek mesazhi i fundit
 29. KOSOVA dhe Shqiperia.

  Hapur nga Brari, 08-08-2002 14:45
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 876
  08-08-2002, 14:45 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Zjarr nė termocentralin “Kosova B”

  Hapur nga kosovar, 20-07-2002 22:36
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,333
  07-08-2002, 16:27 Shko tek mesazhi i fundit
 31. KOHA JONE dhe BERISHA.

  Hapur nga Brari, 02-08-2002 05:28
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 7,515
  07-08-2002, 13:19 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Probleme te mprehta shoqerore

  Hapur nga Brari, 13-05-2002 10:05
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 4,449
  05-08-2002, 09:02 Shko tek mesazhi i fundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •