Close
Faqja 207 prej 210 FillimFillim ... 107157197205206207208209 ... FunditFundit
Duke renditur temat 10301 deri 10350 prej 10499 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 2,240
  02-11-2018, 07:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 9,934
  12-05-2018, 17:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 24,309
  23-03-2017, 11:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 17,337
  14-06-2016, 12:13 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kryetemė Kryetemė: Opozita: Kastriot Ismailaj ka pastruar para pėr llogari tė Ilir Metės

  Hapur nga Albo, 03-09-2015 14:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 30,107
  16-05-2016, 13:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 36,346
  11-05-2016, 14:15 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Shkatėrrohet rrjeti i kokainės, drejtohej nga nipi i Enver Hoxhės

  Hapur nga Albo, 14-01-2015 14:12
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 139
  • Lexime: 76,638
  31-03-2016, 01:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 21,151
  13-11-2015, 10:35 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Raporti i OSBE: Rilindja Socialiste drejtohet nga mafiozė e kriminelė

  Hapur nga Albo, 15-09-2015 11:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 19,463
  27-09-2015, 09:34 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Question Presidenti Moisiu fton Bush ne Tirane!

  Hapur nga Letersia 76, 14-09-2002 18:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,087
  14-09-2002, 18:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 811
  14-09-2002, 16:11 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Nderime Dhe Homazhe Per Viktimat E 11-shtatorit Ne Wtc

  Hapur nga Letersia 76, 08-09-2002 18:28
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 51
  • Lexime: 3,653
  14-09-2002, 04:26 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Siguria e jetes ne Kosove

  Hapur nga Beqari002, 28-08-2002 15:29
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,528
  13-09-2002, 11:21 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Gazeta Koha Jone.

  Hapur nga Brari, 11-05-2002 13:25
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 6,421
  12-09-2002, 05:17 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Question Shtypi italian dhe racizmi i ri ?

  Hapur nga Letersia 76, 08-09-2002 17:53
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,574
  11-09-2002, 06:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,199
  11-09-2002, 01:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 981
  10-09-2002, 15:22 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Vampiret e Pescares

  Hapur nga Brari, 28-08-2002 19:16
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,181
  10-09-2002, 09:20 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Question Hiqet taksa ne kufirin Kosove-Shqiperi ?

  Hapur nga Letersia 76, 10-09-2002 08:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 671
  10-09-2002, 08:46 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Ēadrėn me vete si anglezėt!

  Hapur nga Letersia 76, 10-09-2002 08:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 641
  10-09-2002, 08:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 667
  10-09-2002, 08:32 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Mediumet dhe politika

  Hapur nga Albanino, 10-09-2002 06:30
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,140
  10-09-2002, 06:51 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Tendencat E Njohura Tė Veton Surroit

  Hapur nga Albanino, 09-09-2002 09:37
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,920
  09-09-2002, 23:30 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 757
  09-09-2002, 11:50 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Question Dy qeveri mike, por jo dy popuj miq?

  Hapur nga Letersia 76, 08-09-2002 17:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 929
  08-09-2002, 17:46 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Parlamenti dhe Sindromi "Dushk"

  Hapur nga alumni, 06-09-2002 00:00
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 916
  06-09-2002, 00:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,080
  05-09-2002, 23:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 4,441
  05-09-2002, 17:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 904
  05-09-2002, 02:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 2,201
  03-09-2002, 10:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 699
  03-09-2002, 07:13 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Ndryshime ne kushtetuten shqiptare

  Hapur nga Albo, 13-08-2002 00:38
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,650
  03-09-2002, 02:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 7,161
  02-09-2002, 23:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 814
  02-09-2002, 05:28 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Humor "social demokrat"

  Hapur nga Brari, 31-08-2002 15:55
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 796
  01-09-2002, 09:26 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Doganat

  Hapur nga Tigrimelara, 31-08-2002 22:31
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 949
  31-08-2002, 22:31 Shko tek mesazhi i fundit
 16. 2002 Corruption Perceptions Index

  Hapur nga Dr Rieux, 29-08-2002 06:54
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 931
  29-08-2002, 09:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 699
  28-08-2002, 03:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,118
  27-08-2002, 20:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 1,775
  27-08-2002, 14:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,554
  26-08-2002, 19:51 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Mitingu i Boshkovskit ne Prespe

  Hapur nga Beqari002, 03-08-2002 07:19
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 1,822
  26-08-2002, 17:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,553
  24-08-2002, 10:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,949
  24-08-2002, 04:20 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Teodor KEKO

  Hapur nga Brari, 20-08-2002 13:53
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,445
  23-08-2002, 16:05 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Nje student shqiptar i shpeton jeten tete italianeve

  Hapur nga Shanon, 18-08-2002 14:08
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 4,858
  23-08-2002, 12:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 893
  23-08-2002, 11:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,227
  22-08-2002, 16:36 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Berisha: Dy qeveri te papergjegjshme

  Hapur nga Rycki2001, 22-08-2002 01:38
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 743
  22-08-2002, 11:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,355
  22-08-2002, 07:25 Shko tek mesazhi i fundit
 21. A Eshte IPP Dhurate e fundit e Partise?

  Hapur nga alumni, 21-08-2002 12:25
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 602
  21-08-2002, 12:25 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Veglat

  Hapur nga Brari, 20-08-2002 15:52
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,574
  20-08-2002, 17:09 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Mbytet ne lume, pasi shpetoi dy shqiptare

  Hapur nga Anton, 20-08-2002 07:22
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 936
  20-08-2002, 07:38 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Nji qelbanik me pak mbi faqen e dheut.

  Hapur nga Brari, 19-08-2002 09:57
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,678
  19-08-2002, 19:22 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Rrebeshet e nje Dite Vere (Nates nuk i dihet)

  Hapur nga alumni, 19-08-2002 01:24
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 914
  19-08-2002, 13:12 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Biznes me "lopen cmendur"

  Hapur nga Beqari002, 18-08-2002 14:31
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,002
  18-08-2002, 15:30 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Lideret e Partive te Vogla.

  Hapur nga Brari, 17-08-2002 04:49
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,034
  18-08-2002, 14:08 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Deputetėt e PDR votojnė pėr qeverinė Nano

  Hapur nga Brari, 03-08-2002 03:47
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 1,677
  18-08-2002, 10:27 Shko tek mesazhi i fundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •