Close
Faqja 13 prej 212 FillimFillim ... 311121314152363113 ... FunditFundit
Duke renditur temat 601 deri 650 prej 10593 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 17,422
  24-01-2020, 04:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 5,161
  19-10-2019, 05:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 30,503
  23-03-2017, 10:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 21,535
  14-06-2016, 11:13 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kryetemė Kryetemė: Opozita: Kastriot Ismailaj ka pastruar para pėr llogari tė Ilir Metės

  Hapur nga Albo, 03-09-2015 13:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 35,844
  16-05-2016, 12:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 44,650
  11-05-2016, 13:15 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Shkatėrrohet rrjeti i kokainės, drejtohej nga nipi i Enver Hoxhės

  Hapur nga Albo, 14-01-2015 13:12
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 139
  • Lexime: 86,717
  31-03-2016, 00:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 25,426
  13-11-2015, 09:35 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Raporti i OSBE: Rilindja Socialiste drejtohet nga mafiozė e kriminelė

  Hapur nga Albo, 15-09-2015 10:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 23,483
  27-09-2015, 08:34 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 122
  • Lexime: 10,359
  05-01-2017, 15:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,014
  29-12-2016, 02:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,369
  28-12-2016, 17:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,076
  23-12-2016, 07:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 433
  22-12-2016, 08:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 831
  22-12-2016, 07:46 Shko tek mesazhi i fundit
 1. `Kombi Kosovar`- njė Projekt Anti-kombėtar

  Hapur nga pirro10, 25-10-2016 09:15
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,440
  22-12-2016, 07:05 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Anti-integruesit dhe Kalendat greke

  Hapur nga pirro10, 03-12-2016 13:24
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 1,438
  22-12-2016, 05:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 582
  20-12-2016, 04:15 Shko tek mesazhi i fundit
 3. TI: Korrupsioni, Kosova e fundit nė rajon

  Hapur nga veli44, 30-04-2009 17:53
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 136
  • Lexime: 18,307
  19-12-2016, 12:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 3,365
  18-12-2016, 18:28 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Gjushi i Durrėsit nuk ka faj

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 16-12-2016 04:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,101
  16-12-2016, 04:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 790
  16-12-2016, 04:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,063
  15-12-2016, 19:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,054
  15-12-2016, 19:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 793
  14-12-2016, 08:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,001
  14-12-2016, 07:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 420
  13-12-2016, 04:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 489
  12-12-2016, 19:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 937
  10-12-2016, 16:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 791
  10-12-2016, 08:00 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Fillon largimi i barrikadės mbi lumin Ibėr?

  Hapur nga prishtina75, 17-06-2014 18:31
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 58
  • Lexime: 5,798
  08-12-2016, 16:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 517
  08-12-2016, 16:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,638
  08-12-2016, 12:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,960
  07-12-2016, 15:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 527
  05-12-2016, 15:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 908
  04-12-2016, 11:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,084
  04-12-2016, 05:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 725
  02-12-2016, 07:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 991
  02-12-2016, 05:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 919
  01-12-2016, 14:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 829
  01-12-2016, 04:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 932
  29-11-2016, 07:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 815
  28-11-2016, 12:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,829
  27-11-2016, 04:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,030
  27-11-2016, 04:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,044
  25-11-2016, 19:59 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Italia “kyē” call center-at

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 25-11-2016 19:38
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 642
  25-11-2016, 19:39 Shko tek mesazhi i fundit
 7. 28 nentori nuk perben feste shteterore ne Kosove

  Hapur nga veli44, 22-11-2009 13:35
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 102
  • Lexime: 34,586
  25-11-2016, 15:32 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Fillimet e Thaēit nė UĒK dhe krijimi i UĒK-sė

  Hapur nga shah_isti, 01-08-2009 03:40
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 72
  • Lexime: 16,821
  25-11-2016, 14:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,151
  25-11-2016, 05:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 710
  23-11-2016, 05:32 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Demonėt Hakmarrjes qė pėrndjekin Blushin

  Hapur nga pirro10, 17-11-2016 14:06
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,975
  21-11-2016, 19:39 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Patrioti i ‘summitit’

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 21-11-2016 16:38
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 613
  21-11-2016, 16:38 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Problemi real i Ramės me Trump

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 19-11-2016 08:32
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,727
  19-11-2016, 19:06 Shko tek mesazhi i fundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •