Close
Faqja 11 prej 210 FillimFillim ... 9101112132161111 ... FunditFundit
Duke renditur temat 501 deri 550 prej 10499 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 2,240
  02-11-2018, 07:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 9,934
  12-05-2018, 17:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 24,309
  23-03-2017, 11:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 17,337
  14-06-2016, 12:13 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kryetemė Kryetemė: Opozita: Kastriot Ismailaj ka pastruar para pėr llogari tė Ilir Metės

  Hapur nga Albo, 03-09-2015 14:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 30,107
  16-05-2016, 13:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 36,346
  11-05-2016, 14:15 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Shkatėrrohet rrjeti i kokainės, drejtohej nga nipi i Enver Hoxhės

  Hapur nga Albo, 14-01-2015 14:12
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 139
  • Lexime: 76,638
  31-03-2016, 01:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 21,151
  13-11-2015, 10:35 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Raporti i OSBE: Rilindja Socialiste drejtohet nga mafiozė e kriminelė

  Hapur nga Albo, 15-09-2015 11:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 19,463
  27-09-2015, 09:34 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 839
  09-01-2017, 02:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 728
  08-01-2017, 16:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 501
  08-01-2017, 16:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 600
  07-01-2017, 18:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 122
  • Lexime: 9,494
  05-01-2017, 16:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 878
  29-12-2016, 03:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 832
  23-12-2016, 08:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 337
  22-12-2016, 09:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 680
  22-12-2016, 08:46 Shko tek mesazhi i fundit
 1. `Kombi Kosovar`- njė Projekt Anti-kombėtar

  Hapur nga pirro10, 25-10-2016 10:15
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,716
  22-12-2016, 08:05 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Anti-integruesit dhe Kalendat greke

  Hapur nga pirro10, 03-12-2016 14:24
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 1,115
  22-12-2016, 06:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 448
  20-12-2016, 05:15 Shko tek mesazhi i fundit
 3. TI: Korrupsioni, Kosova e fundit nė rajon

  Hapur nga veli44, 30-04-2009 18:53
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 136
  • Lexime: 17,072
  19-12-2016, 13:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 2,463
  18-12-2016, 19:28 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Gjushi i Durrėsit nuk ka faj

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 16-12-2016 05:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 818
  16-12-2016, 05:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 567
  16-12-2016, 05:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 731
  15-12-2016, 20:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 777
  15-12-2016, 20:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 581
  14-12-2016, 09:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 731
  14-12-2016, 08:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 301
  13-12-2016, 05:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 346
  12-12-2016, 20:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 737
  10-12-2016, 17:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 655
  10-12-2016, 09:00 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Fillon largimi i barrikadės mbi lumin Ibėr?

  Hapur nga prishtina75, 17-06-2014 19:31
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 58
  • Lexime: 4,986
  08-12-2016, 17:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 400
  08-12-2016, 17:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,324
  08-12-2016, 13:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,530
  07-12-2016, 16:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 405
  05-12-2016, 16:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 763
  04-12-2016, 12:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 942
  04-12-2016, 06:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 600
  02-12-2016, 08:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 835
  02-12-2016, 06:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 793
  01-12-2016, 15:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 688
  01-12-2016, 05:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 789
  29-11-2016, 08:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 705
  28-11-2016, 13:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,487
  27-11-2016, 05:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 1,780
  27-11-2016, 05:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 801
  25-11-2016, 20:59 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Italia “kyē” call center-at

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 25-11-2016 20:38
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 528
  25-11-2016, 20:39 Shko tek mesazhi i fundit
 7. 28 nentori nuk perben feste shteterore ne Kosove

  Hapur nga veli44, 22-11-2009 14:35
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 102
  • Lexime: 29,769
  25-11-2016, 16:32 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Fillimet e Thaēit nė UĒK dhe krijimi i UĒK-sė

  Hapur nga shah_isti, 01-08-2009 04:40
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 72
  • Lexime: 15,712
  25-11-2016, 15:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 873
  25-11-2016, 06:38 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 11 prej 210 FillimFillim ... 9101112132161111 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •