Close
Faqja 11 prej 211 FillimFillim ... 9101112132161111 ... FunditFundit
Duke renditur temat 501 deri 550 prej 10501 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 2,277
  02-11-2018, 07:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 10,040
  12-05-2018, 17:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 24,447
  23-03-2017, 11:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 17,426
  14-06-2016, 12:13 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kryetemė Kryetemė: Opozita: Kastriot Ismailaj ka pastruar para pėr llogari tė Ilir Metės

  Hapur nga Albo, 03-09-2015 14:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 30,215
  16-05-2016, 13:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 36,467
  11-05-2016, 14:15 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Shkatėrrohet rrjeti i kokainės, drejtohej nga nipi i Enver Hoxhės

  Hapur nga Albo, 14-01-2015 14:12
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 139
  • Lexime: 76,828
  31-03-2016, 01:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 21,254
  13-11-2015, 10:35 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Raporti i OSBE: Rilindja Socialiste drejtohet nga mafiozė e kriminelė

  Hapur nga Albo, 15-09-2015 11:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 19,527
  27-09-2015, 09:34 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Kėrkoi favore seksuale, dėnohet ish-gjyqtari

  Hapur nga Lazo, 10-01-2017 07:05
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 545
  10-01-2017, 07:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 535
  10-01-2017, 07:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 843
  09-01-2017, 02:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 735
  08-01-2017, 16:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 509
  08-01-2017, 16:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 603
  07-01-2017, 18:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 122
  • Lexime: 9,519
  05-01-2017, 16:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 880
  29-12-2016, 03:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 838
  23-12-2016, 08:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 340
  22-12-2016, 09:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 680
  22-12-2016, 08:46 Shko tek mesazhi i fundit
 2. `Kombi Kosovar`- njė Projekt Anti-kombėtar

  Hapur nga pirro10, 25-10-2016 10:15
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,724
  22-12-2016, 08:05 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Anti-integruesit dhe Kalendat greke

  Hapur nga pirro10, 03-12-2016 14:24
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 1,143
  22-12-2016, 06:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 450
  20-12-2016, 05:15 Shko tek mesazhi i fundit
 4. TI: Korrupsioni, Kosova e fundit nė rajon

  Hapur nga veli44, 30-04-2009 18:53
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 136
  • Lexime: 17,128
  19-12-2016, 13:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 2,479
  18-12-2016, 19:28 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Gjushi i Durrėsit nuk ka faj

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 16-12-2016 05:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 822
  16-12-2016, 05:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 567
  16-12-2016, 05:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 734
  15-12-2016, 20:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 780
  15-12-2016, 20:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 586
  14-12-2016, 09:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 734
  14-12-2016, 08:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 307
  13-12-2016, 05:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 347
  12-12-2016, 20:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 742
  10-12-2016, 17:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 656
  10-12-2016, 09:00 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Fillon largimi i barrikadės mbi lumin Ibėr?

  Hapur nga prishtina75, 17-06-2014 19:31
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 58
  • Lexime: 5,003
  08-12-2016, 17:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 401
  08-12-2016, 17:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,326
  08-12-2016, 13:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,534
  07-12-2016, 16:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 407
  05-12-2016, 16:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 765
  04-12-2016, 12:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 944
  04-12-2016, 06:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 605
  02-12-2016, 08:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 837
  02-12-2016, 06:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 793
  01-12-2016, 15:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 692
  01-12-2016, 05:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 794
  29-11-2016, 08:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 709
  28-11-2016, 13:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,487
  27-11-2016, 05:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 1,784
  27-11-2016, 05:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 804
  25-11-2016, 20:59 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Italia “kyē” call center-at

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 25-11-2016 20:38
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 528
  25-11-2016, 20:39 Shko tek mesazhi i fundit
 8. 28 nentori nuk perben feste shteterore ne Kosove

  Hapur nga veli44, 22-11-2009 14:35
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 102
  • Lexime: 29,827
  25-11-2016, 16:32 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Fillimet e Thaēit nė UĒK dhe krijimi i UĒK-sė

  Hapur nga shah_isti, 01-08-2009 04:40
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 72
  • Lexime: 15,748
  25-11-2016, 15:26 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 11 prej 211 FillimFillim ... 9101112132161111 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •