Close
Faqja 103 prej 212 FillimFillim ... 35393101102103104105113153203 ... FunditFundit
Duke renditur temat 5101 deri 5150 prej 10593 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 17,422
  24-01-2020, 04:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 5,161
  19-10-2019, 05:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 30,503
  23-03-2017, 10:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 21,535
  14-06-2016, 11:13 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kryetemė Kryetemė: Opozita: Kastriot Ismailaj ka pastruar para pėr llogari tė Ilir Metės

  Hapur nga Albo, 03-09-2015 13:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 35,844
  16-05-2016, 12:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 44,650
  11-05-2016, 13:15 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Shkatėrrohet rrjeti i kokainės, drejtohej nga nipi i Enver Hoxhės

  Hapur nga Albo, 14-01-2015 13:12
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 139
  • Lexime: 86,717
  31-03-2016, 00:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 25,426
  13-11-2015, 09:35 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Raporti i OSBE: Rilindja Socialiste drejtohet nga mafiozė e kriminelė

  Hapur nga Albo, 15-09-2015 10:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 23,483
  27-09-2015, 08:34 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Lėvizur: Aktakuza kundėr SHIK -ut brenda 30 ditve ngritet

  Hapur nga L-7, 29-11-2011 10:01
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 700
  20-05-2011, 10:05 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Thumbs up Zbulohet kontrata midis Qeverisė dhe Bechtel-Enka !!!

  Hapur nga ARIANI_TB, 16-05-2011 11:05
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 43
  • Lexime: 3,837
  19-05-2011, 18:20 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
 3. Konjufca: Disa krerė tė UĒK-sė, krerė tė krimit nė Kosovė

  Hapur nga L-7, 23-12-2010 04:47
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 109
  • Lexime: 9,328
  19-05-2011, 07:18 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Mustafa: SHIK-u po e ngufat shtetin

  Hapur nga L-7, 28-04-2011 09:23
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 5,313
  19-05-2011, 06:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,192
  19-05-2011, 04:29 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Presidentja nuk ndal te Jasharajt!

  Hapur nga Fana, 13-05-2011 10:15
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 2,913
  19-05-2011, 03:06 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Rama dhe deputetė socialistė nga veriu godasin Gramoz Ruēin

  Hapur nga REALIST, 16-05-2011 02:15
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 12,154
  19-05-2011, 02:22 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Berisha: Jemi te vendosur te shkaterrojme mafien ne vend

  Hapur nga Albo, 04-12-2009 17:37
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 152
  • Lexime: 24,843
  19-05-2011, 01:45 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Arrestohet biznesmeni I naftes. E denoncoi Dritan Prifti

  Hapur nga RAPTILOID, 11-03-2011 13:31
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 83
  • Lexime: 9,303
  18-05-2011, 23:33 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Deputetet e PS zaptojne KQZ duke penguar punimet saj.

  Hapur nga mesuesi_1, 17-05-2011 09:19
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 3,677
  18-05-2011, 19:34 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Azem Syla e Kadri Veseli synojnė pushtetin

  Hapur nga PLAKU, 31-10-2010 04:32
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 44
  • Lexime: 6,284
  18-05-2011, 17:52 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
 11. Lėvizur: Rama dhe Doshi rrahin pėr vdekje Gramoz Ruēin

  Hapur nga ~Geri~, 18-05-2011 11:24
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 605
  18-05-2011, 10:43 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Lufta e pasluftės nė Kosovė mori 1310 jetė

  Hapur nga L-7, 02-05-2011 05:31
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 4,587
  18-05-2011, 08:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 628
  18-05-2011, 08:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,694
  18-05-2011, 01:37 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Thaēi mirėpret vizitėn e Stefanovicit

  Hapur nga halla mine, 12-05-2011 17:02
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 102
  • Lexime: 7,194
  17-05-2011, 18:08 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Vrasjet e 21 janarit, jo nga armėt e Gardės

  Hapur nga mesuesi_1, 17-04-2011 06:46
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 3,146
  17-05-2011, 15:03 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Lėvizur: Autorruga Tiranė - Elbasan

  Hapur nga Jack Watson, 23-05-2011 12:44
  •  
  •  
 16. Thumbs down Flamuri gjigant serb nė Vushtrri

  Hapur nga ARIANI_TB, 15-05-2011 15:09
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 3,587
  16-05-2011, 16:47 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Unė, azilant i 21 janarit

  Hapur nga Edvin83, 15-05-2011 14:25
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 3,538
  16-05-2011, 15:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 46
  • Lexime: 5,388
  16-05-2011, 12:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,115
  15-05-2011, 16:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 891
  15-05-2011, 16:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,208
  15-05-2011, 11:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 3,187
  15-05-2011, 08:54 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Durres-Fier-Vlore pa uje

  Hapur nga Endri_, 13-05-2011 19:15
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,118
  14-05-2011, 17:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 1,903
  14-05-2011, 03:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 1,352
  13-05-2011, 09:44 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Ja pse Greqia nuk del kurrė nga kriza

  Hapur nga fegi, 13-05-2011 05:31
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 669
  13-05-2011, 05:31 Shko tek mesazhi i fundit
 20. VETĖVENDOSJE!: Delli shpifi si Thaēi

  Hapur nga halla mine, 12-05-2011 14:13
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 961
  13-05-2011, 02:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,275
  12-05-2011, 13:36 Shko tek mesazhi i fundit
 21. LSI: Fituam mė shumė vota se nė ’09

  Hapur nga juanito02, 09-05-2011 08:14
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 2,616
  12-05-2011, 11:32 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Thumbs down PTK ia “fal” objektin telekomit serb!!!!

  Hapur nga ARIANI_TB, 10-05-2011 06:30
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,091
  12-05-2011, 09:45 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Beteja zgjedhore per bashkine Durres, maj 1011

  Hapur nga Brari, 22-04-2011 01:20
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 2,764
  12-05-2011, 08:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 1,254
  11-05-2011, 17:54 Shko tek mesazhi i fundit
 24. 30 fluturime falas pėr studentėt qė votojnė Bashėn

  Hapur nga kleadoni, 07-05-2011 05:04
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 71
  • Lexime: 7,226
  11-05-2011, 04:52 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Vatikani: Nuk kemi dėrguar asnjė ftesė qeverisė sė Kosovės

  Hapur nga G-2, 02-05-2011 04:36
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 4,061
  10-05-2011, 17:50 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Pėrvjetor i Lavdisė

  Hapur nga Petriti m, 10-05-2011 16:52
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 667
  10-05-2011, 16:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 11,699
  10-05-2011, 06:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,001
  08-05-2011, 02:27 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Lėvizur: Arian Cani: "Kjo bandė e ndyrė qė ka kapur PS-nė"

  Hapur nga mesuesi_1, 09-05-2011 06:43
  •  
  •  
 28. Kush e rrėzoi kandidaturėn e Adem Demaēit pėr president?

  Hapur nga Disa, 24-12-2010 13:55
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 116
  • Lexime: 8,571
  07-05-2011, 20:17 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 2,321
  07-05-2011, 15:26 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Krasniqi padit Thaēin pėr shpifje

  Hapur nga fegi, 17-11-2010 08:31
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 3,749
  06-05-2011, 19:27 Shko tek mesazhi i fundit
 30. 7 arsye pse Edi Rama nuk meriton pushtet mbi shqiptarėt

  Hapur nga holy diver, 02-05-2011 18:58
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 2,987
  06-05-2011, 14:58 Shko tek mesazhi i fundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •