Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  15,932
Faqja 101 prej 218 FillimFillim ... 519199100101102103111151201 ... FunditFundit
Duke renditur temat 5001 deri 5050 prej 10856 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: PS nis procedurat pėr shkarkimin e Presidentit Meta

  Hapur nga Albo, 30-04-2021 11:26
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 211
  10-05-2021, 22:43 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Albanistan: 83 mijė vota tė pavlefshme nė zgjedhje

  Hapur nga Albo, 27-04-2021 09:06
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 286
  03-05-2021, 14:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 146
  30-04-2021, 11:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 292
  27-04-2021, 12:52 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 727
  30-08-2011, 15:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 793
  30-08-2011, 14:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,238
  30-08-2011, 04:17 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
 1. Mbi Nacionalizmin Shqiptar

  Hapur nga Fleur Blanche, 26-08-2011 05:16
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 2,671
  29-08-2011, 16:23 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Lėvizur: 14 milione euro ikin nga Shqiperia si te ishin 14 karamele

  Hapur nga Edvin83, 30-08-2011 09:53
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 589
  29-08-2011, 10:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 507
  29-08-2011, 10:43 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Top 5 Plazhet e Shqipėrisė(VIDEO)

  Hapur nga rinor_a, 29-08-2011 08:11
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,007
  29-08-2011, 10:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 1,318
  29-08-2011, 10:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 2,705
  29-08-2011, 08:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 2,057
  28-08-2011, 20:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 796
  28-08-2011, 16:14 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Nigeri: Miss Bota shkakton mbi 105 viktima

  Hapur nga Vinny_T, 23-11-2002 08:50
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 1,408
  28-08-2011, 01:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 984
  27-08-2011, 20:14 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Familja Demiraj, tradhtohet nga FBI

  Hapur nga fegi, 10-08-2011 13:37
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 2,628
  26-08-2011, 14:44 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Krimi ulet kėmbėkryq nė Shqipėri

  Hapur nga fegi, 24-08-2011 02:52
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,038
  26-08-2011, 13:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,453
  25-08-2011, 19:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 756
  24-08-2011, 17:07 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Miqte e Presidentes

  Hapur nga Gameness, 23-08-2011 07:26
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 654
  23-08-2011, 10:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 857
  23-08-2011, 04:35 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Presin tė martohen edhe 8.000 serbė

  Hapur nga fegi, 21-08-2011 12:14
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,018
  23-08-2011, 04:30 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Sa qesharak qė bėheni zoti Vasili!

  Hapur nga baaroar, 22-08-2011 02:40
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 761
  23-08-2011, 00:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,391
  21-08-2011, 09:42 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Mitrovica veriore dhe ndėrkombėtarėt

  Hapur nga Fleur Blanche, 17-08-2011 08:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 2,969
  20-08-2011, 09:06 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Mafia italiane nė hall me serbėt

  Hapur nga Gameness, 20-08-2011 05:24
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 968
  20-08-2011, 05:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,071
  20-08-2011, 05:22 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Saint Lucia njohu Kosovėn

  Hapur nga Illyrian_King, 19-08-2011 14:35
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 840
  20-08-2011, 00:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,045
  19-08-2011, 10:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 882
  19-08-2011, 09:54 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Rritet popullsia shqiptare ne Maqedoni

  Hapur nga Gameness, 15-08-2011 11:08
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,220
  18-08-2011, 06:08 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Flet Hasan Zeneli, bashkėluftėtar i Zahir Pajazitit:

  Hapur nga PLAKU, 27-05-2011 12:57
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 55
  • Lexime: 14,389
  15-08-2011, 14:06 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Iowa simoter

  Hapur nga Gameness, 15-08-2011 10:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 563
  15-08-2011, 10:39 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
 16. Muri i Berlinit ngrihet sėrish!

  Hapur nga fegi, 13-08-2011 11:36
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,368
  13-08-2011, 16:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 687
  13-08-2011, 12:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,032
  12-08-2011, 19:57 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Deputetėt kthehen nga pushimi

  Hapur nga skipetar, 10-08-2011 05:39
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,506
  11-08-2011, 09:29 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Lulzim Basha betohet si kryebashkiak i Tiranės

  Hapur nga Albo, 25-07-2011 09:14
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 58
  • Lexime: 7,529
  11-08-2011, 04:06 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Kurti: Thaēi hajn dhe kukull e SHBA-sė

  Hapur nga Brari, 09-08-2011 13:40
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 3,931
  10-08-2011, 08:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,254
  09-08-2011, 08:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 273
  • Lexime: 28,462
  09-08-2011, 04:49 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Lėvizur: Shansat e Tiranės dhe tė shqiptarėve

  Hapur nga Guri i Kuq, 09-08-2011 08:59
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 909
  08-08-2011, 11:18 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
 21. Lėvizur: Turqia nė mes

  Hapur nga The_Capital, 05-08-2011 23:20
  •  
  •  
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,134
  05-08-2011, 15:07 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Lėvizur: Braēe i lutet kinezit: Mė pajtoni me Ramėn

  Hapur nga Genti.., 05-08-2011 23:34
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 726
  05-08-2011, 05:45 Shko tek mesazhi i fundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •