Close
Faqja 101 prej 211 FillimFillim ... 519199100101102103111151201 ... FunditFundit
Duke renditur temat 5001 deri 5050 prej 10534 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 2,585
  02-11-2018, 06:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 10,877
  12-05-2018, 16:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 25,404
  23-03-2017, 10:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 17,945
  14-06-2016, 11:13 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kryetemė Kryetemė: Opozita: Kastriot Ismailaj ka pastruar para pėr llogari tė Ilir Metės

  Hapur nga Albo, 03-09-2015 13:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 31,067
  16-05-2016, 12:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 37,386
  11-05-2016, 13:15 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Shkatėrrohet rrjeti i kokainės, drejtohej nga nipi i Enver Hoxhės

  Hapur nga Albo, 14-01-2015 13:12
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 139
  • Lexime: 78,381
  31-03-2016, 00:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 21,828
  13-11-2015, 09:35 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Raporti i OSBE: Rilindja Socialiste drejtohet nga mafiozė e kriminelė

  Hapur nga Albo, 15-09-2015 10:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 20,082
  27-09-2015, 08:34 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Superlativitis Acuta - Nga Ardian Vehbiu

  Hapur nga baaroar, 31-05-2011 04:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 380
  31-05-2011, 04:33 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kamionisti rrezikoi tė shpėrthente

  Hapur nga _Mersin_, 31-05-2011 02:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 455
  31-05-2011, 02:54 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Sondazh Sondazh: A eshte Komisioni Qendror i Zgjedhjeve institucion i pavarur?

  Hapur nga Endri_, 18-05-2011 14:06
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 2,052
  31-05-2011, 00:17 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Sondazh Sondazh: Lorisa @ F.Sh kandidate per Deputete ne Maqedoni.

  Hapur nga EdiR, 30-05-2011 22:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 449
  30-05-2011, 22:09 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Nis plazhi, qindra pushues ditorė zbarkojnė nė bregdet

  Hapur nga skipetar, 21-05-2011 14:20
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 3,432
  30-05-2011, 15:54 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Thumbs down Komuna n’Komunė !!!!

  Hapur nga ARIANI_TB, 30-05-2011 15:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 422
  30-05-2011, 15:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,070
  30-05-2011, 10:36 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Dhunohen monumentet e kulturės nė Durrės

  Hapur nga Hyllien, 29-05-2011 13:04
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 636
  29-05-2011, 14:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 664
  29-05-2011, 12:45 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Rama: Kontestim rezultatit, rezistencė popullore

  Hapur nga medaur, 23-05-2011 15:27
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 86
  • Lexime: 6,284
  29-05-2011, 02:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 3,543
  29-05-2011, 02:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,526
  28-05-2011, 08:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 813
  27-05-2011, 20:20 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Lėvizur: Privatizohet Rruga e Kombit !!!

  Hapur nga ARIANI_TB, 27-05-2011 23:20
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 910
  26-05-2011, 15:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 2,669
  26-05-2011, 15:31 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Lėvizur: Agim Doci per Kadarene

  Hapur nga _Mersin_, 25-05-2011 15:31
  •  
  •  
 11. Lėvizur: Njė Shkrimtar I Madh Nė Njė Version Politik Tė Gabuar

  Hapur nga Bel ami, 25-05-2011 16:20
  •  
  •  
 12. Sondazh Sondazh: Prishtinė, njė rrugė me emrin e Dritan Hoxha

  Hapur nga _Mersin_, 24-05-2011 02:36
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 3,857
  25-05-2011, 03:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 653
  24-05-2011, 15:55 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Lėvizur: Ketu ejani dhe ngrehim dolli per fitoren e Lulzim Bashes

  Hapur nga G-2, 23-05-2011 23:13
  •  
  •  
 14. Lėvizur: Qeveria: Do te financojme rrugen Tirane-Elbasan

  Hapur nga DYDRINAS, 23-05-2011 12:44
  •  
  •  
 15. Lėvizur: Gjykimi i Haradinajt nė qershor?

  Hapur nga guri79, 23-05-2011 10:33
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 450
  23-05-2011, 09:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 51
  • Lexime: 3,459
  23-05-2011, 09:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,244
  23-05-2011, 02:02 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Bamir Topi hedh voten ne kutine e gabuar. KQZ: Vote per Edi Rama

  Hapur nga mesuesi_1, 19-05-2011 09:24
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 201
  • Lexime: 14,179
  22-05-2011, 13:35 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Tė lumtė Ajvaz Berisha - komandant "Tigri"

  Hapur nga projekti21_dk, 19-05-2011 19:17
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 46
  • Lexime: 7,704
  21-05-2011, 13:23 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Lėvizur: Shtohet nje pucist i ri Kadareja

  Hapur nga juanito02, 21-05-2011 13:43
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 601
  21-05-2011, 13:09 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Exclamation Miliona pėr mėditjet e Qeverisė !!!!

  Hapur nga ARIANI_TB, 21-05-2011 12:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 627
  21-05-2011, 12:11 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Exclamation PDK prapė shpėrblen me tender !!!!

  Hapur nga ARIANI_TB, 21-05-2011 12:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 786
  21-05-2011, 12:09 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Barroso anulon vizitėn nė Tiranė

  Hapur nga Sofi _, 19-05-2011 05:14
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 2,388
  21-05-2011, 10:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 3,232
  21-05-2011, 08:17 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Thaēi: Vetėvendosje kundėr lirisė dhe pavarėsisė

  Hapur nga Illyrian_King, 19-05-2011 06:53
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 2,866
  21-05-2011, 08:09 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Lėvizur: Bamir Topi ka votuar per Edi Ramen

  Hapur nga Mike Oldfield, 20-05-2011 21:10
  •  
  •  
 24. Lėvizur: Pėrse duhej “njollosur” Presidenti Bamir Topi?

  Hapur nga skipetar, 20-05-2011 21:10
  •  
  •  
 25. Komentimi i gares per Tiranen, Basha vs Rama

  Hapur nga BlueBaron, 12-05-2011 12:44
  26 Faqe
  1 2 3 ... 26
  • Pėrgjigje: 503
  • Lexime: 25,382
  20-05-2011, 18:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 2,848
  20-05-2011, 17:57 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Ekonomisti: Telashe ne Tirane/Shqiperia ne prag humnere

  Hapur nga Sofi _, 19-05-2011 15:42
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 2,982
  20-05-2011, 16:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,082
  20-05-2011, 13:06 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Lėvizur: Aktakuza kundėr SHIK -ut brenda 30 ditve ngritet

  Hapur nga L-7, 29-11-2011 10:01
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 614
  20-05-2011, 10:05 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Thumbs up Zbulohet kontrata midis Qeverisė dhe Bechtel-Enka !!!

  Hapur nga ARIANI_TB, 16-05-2011 11:05
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 43
  • Lexime: 3,465
  19-05-2011, 18:20 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
 29. Konjufca: Disa krerė tė UĒK-sė, krerė tė krimit nė Kosovė

  Hapur nga L-7, 23-12-2010 04:47
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 109
  • Lexime: 8,695
  19-05-2011, 07:18 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Mustafa: SHIK-u po e ngufat shtetin

  Hapur nga L-7, 28-04-2011 09:23
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 4,892
  19-05-2011, 06:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,039
  19-05-2011, 04:29 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Presidentja nuk ndal te Jasharajt!

  Hapur nga Fana, 13-05-2011 10:15
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 2,469
  19-05-2011, 03:06 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Rama dhe deputetė socialistė nga veriu godasin Gramoz Ruēin

  Hapur nga REALIST, 16-05-2011 02:15
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 11,585
  19-05-2011, 02:22 Shko tek mesazhi i fundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •