Close
Faqja 101 prej 211 FillimFillim ... 519199100101102103111151201 ... FunditFundit
Duke renditur temat 5001 deri 5050 prej 10501 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
    • Pėrgjigje: 12
    • Lexime: 2,277
    02-11-2018, 07:10 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 53
    • Lexime: 10,040
    12-05-2018, 17:03 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 40
    • Lexime: 24,447
    23-03-2017, 11:13 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 38
    • Lexime: 17,426
    14-06-2016, 12:13 Shko tek mesazhi i fundit
  1. Kryetemė Kryetemė: Opozita: Kastriot Ismailaj ka pastruar para pėr llogari tė Ilir Metės

    Hapur nga Albo, 03-09-2015 14:38
    3 Faqe
    1 2 3
    • Pėrgjigje: 48
    • Lexime: 30,218
    16-05-2016, 13:53 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 56
    • Lexime: 36,467
    11-05-2016, 14:15 Shko tek mesazhi i fundit
  2. Kryetemė Kryetemė: Shkatėrrohet rrjeti i kokainės, drejtohej nga nipi i Enver Hoxhės

    Hapur nga Albo, 14-01-2015 14:12
    7 Faqe
    1 2 3 ... 7
    • Pėrgjigje: 139
    • Lexime: 76,831
    31-03-2016, 01:21 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 28
    • Lexime: 21,259
    13-11-2015, 10:35 Shko tek mesazhi i fundit
  3. Kryetemė Kryetemė: Raporti i OSBE: Rilindja Socialiste drejtohet nga mafiozė e kriminelė

    Hapur nga Albo, 15-09-2015 11:03
    2 Faqe
    1 2
    • Pėrgjigje: 30
    • Lexime: 19,528
    27-09-2015, 09:34 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
    • Pėrgjigje: 14
    • Lexime: 3,164
    21-05-2011, 09:17 Shko tek mesazhi i fundit
  1. Thaēi: Vetėvendosje kundėr lirisė dhe pavarėsisė

    Hapur nga Illyrian_King, 19-05-2011 07:53
    2 Faqe
    1 2
    • Pėrgjigje: 35
    • Lexime: 2,786
    21-05-2011, 09:09 Shko tek mesazhi i fundit
  2. Lėvizur: Bamir Topi ka votuar per Edi Ramen

    Hapur nga Mike Oldfield, 20-05-2011 22:10
    •  
    •  
  3. Lėvizur: Pėrse duhej “njollosur” Presidenti Bamir Topi?

    Hapur nga skipetar, 20-05-2011 22:10
    •  
    •  
  4. Komentimi i gares per Tiranen, Basha vs Rama

    Hapur nga BlueBaron, 12-05-2011 13:44
    26 Faqe
    1 2 3 ... 26
    • Pėrgjigje: 503
    • Lexime: 25,130
    20-05-2011, 19:39 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 40
    • Lexime: 2,790
    20-05-2011, 18:57 Shko tek mesazhi i fundit
  5. Ekonomisti: Telashe ne Tirane/Shqiperia ne prag humnere

    Hapur nga Sofi _, 19-05-2011 16:42
    2 Faqe
    1 2
    • Pėrgjigje: 28
    • Lexime: 2,902
    20-05-2011, 17:36 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 9
    • Lexime: 1,068
    20-05-2011, 14:06 Shko tek mesazhi i fundit
  6. Lėvizur: Aktakuza kundėr SHIK -ut brenda 30 ditve ngritet

    Hapur nga L-7, 29-11-2011 11:01
    •  
    •  
    • Pėrgjigje: 1
    • Lexime: 597
    20-05-2011, 11:05 Shko tek mesazhi i fundit
  7. Thumbs up Zbulohet kontrata midis Qeverisė dhe Bechtel-Enka !!!

    Hapur nga ARIANI_TB, 16-05-2011 12:05
    3 Faqe
    1 2 3
    • Pėrgjigje: 43
    • Lexime: 3,422
    19-05-2011, 19:20 Shko tek mesazhi i fundit
    •  
    •  
  8. Konjufca: Disa krerė tė UĒK-sė, krerė tė krimit nė Kosovė

    Hapur nga L-7, 23-12-2010 05:47
    6 Faqe
    1 2 3 ... 6
    • Pėrgjigje: 109
    • Lexime: 8,618
    19-05-2011, 08:18 Shko tek mesazhi i fundit
  9. Mustafa: SHIK-u po e ngufat shtetin

    Hapur nga L-7, 28-04-2011 10:23
    3 Faqe
    1 2 3
    • Pėrgjigje: 56
    • Lexime: 4,788
    19-05-2011, 07:43 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 2
    • Lexime: 1,016
    19-05-2011, 05:29 Shko tek mesazhi i fundit
  10. Presidentja nuk ndal te Jasharajt!

    Hapur nga Fana, 13-05-2011 11:15
    2 Faqe
    1 2
    • Pėrgjigje: 26
    • Lexime: 2,428
    19-05-2011, 04:06 Shko tek mesazhi i fundit
  11. Rama dhe deputetė socialistė nga veriu godasin Gramoz Ruēin

    Hapur nga REALIST, 16-05-2011 03:15
    3 Faqe
    1 2 3
    • Pėrgjigje: 56
    • Lexime: 11,454
    19-05-2011, 03:22 Shko tek mesazhi i fundit
  12. Berisha: Jemi te vendosur te shkaterrojme mafien ne vend

    Hapur nga Albo, 04-12-2009 18:37
    8 Faqe
    1 2 3 ... 8
    • Pėrgjigje: 152
    • Lexime: 22,661
    19-05-2011, 02:45 Shko tek mesazhi i fundit
  13. Arrestohet biznesmeni I naftes. E denoncoi Dritan Prifti

    Hapur nga RAPTILOID, 11-03-2011 14:31
    5 Faqe
    1 2 3 ... 5
    • Pėrgjigje: 83
    • Lexime: 8,297
    19-05-2011, 00:33 Shko tek mesazhi i fundit
  14. Deputetet e PS zaptojne KQZ duke penguar punimet saj.

    Hapur nga mesuesi_1, 17-05-2011 10:19
    2 Faqe
    1 2
    • Pėrgjigje: 39
    • Lexime: 3,160
    18-05-2011, 20:34 Shko tek mesazhi i fundit
  15. Azem Syla e Kadri Veseli synojnė pushtetin

    Hapur nga PLAKU, 31-10-2010 05:32
    3 Faqe
    1 2 3
    • Pėrgjigje: 44
    • Lexime: 5,781
    18-05-2011, 18:52 Shko tek mesazhi i fundit
    •  
    •  
  16. Lėvizur: Rama dhe Doshi rrahin pėr vdekje Gramoz Ruēin

    Hapur nga ~Geri~, 18-05-2011 12:24
    •  
    •  
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 469
    18-05-2011, 11:43 Shko tek mesazhi i fundit
  17. Lufta e pasluftės nė Kosovė mori 1310 jetė

    Hapur nga L-7, 02-05-2011 06:31
    • Pėrgjigje: 17
    • Lexime: 3,542
    18-05-2011, 09:56 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 493
    18-05-2011, 09:52 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 1
    • Lexime: 2,318
    18-05-2011, 02:37 Shko tek mesazhi i fundit
  18. Thaēi mirėpret vizitėn e Stefanovicit

    Hapur nga halla mine, 12-05-2011 18:02
    6 Faqe
    1 2 3 ... 6
    • Pėrgjigje: 102
    • Lexime: 6,407
    17-05-2011, 19:08 Shko tek mesazhi i fundit
  19. Vrasjet e 21 janarit, jo nga armėt e Gardės

    Hapur nga mesuesi_1, 17-04-2011 07:46
    2 Faqe
    1 2
    • Pėrgjigje: 24
    • Lexime: 2,835
    17-05-2011, 16:03 Shko tek mesazhi i fundit
  20. Lėvizur: Autorruga Tiranė - Elbasan

    Hapur nga Jack Watson, 23-05-2011 13:44
    •  
    •  
  21. Thumbs down Flamuri gjigant serb nė Vushtrri

    Hapur nga ARIANI_TB, 15-05-2011 16:09
    2 Faqe
    1 2
    • Pėrgjigje: 23
    • Lexime: 3,161
    16-05-2011, 17:47 Shko tek mesazhi i fundit
  22. Unė, azilant i 21 janarit

    Hapur nga Edvin83, 15-05-2011 15:25
    2 Faqe
    1 2
    • Pėrgjigje: 31
    • Lexime: 3,165
    16-05-2011, 16:52 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 46
    • Lexime: 4,992
    16-05-2011, 13:23 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 1
    • Lexime: 980
    15-05-2011, 17:45 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 1
    • Lexime: 743
    15-05-2011, 17:42 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 8
    • Lexime: 1,019
    15-05-2011, 12:53 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 23
    • Lexime: 2,997
    15-05-2011, 09:54 Shko tek mesazhi i fundit
  23. Durres-Fier-Vlore pa uje

    Hapur nga Endri_, 13-05-2011 20:15
    • Pėrgjigje: 5
    • Lexime: 945
    14-05-2011, 18:23 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 22
    • Lexime: 1,790
    14-05-2011, 04:22 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 12
    • Lexime: 1,109
    13-05-2011, 10:44 Shko tek mesazhi i fundit
  24. Ja pse Greqia nuk del kurrė nga kriza

    Hapur nga fegi, 13-05-2011 06:31
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 555
    13-05-2011, 06:31 Shko tek mesazhi i fundit
  25. VETĖVENDOSJE!: Delli shpifi si Thaēi

    Hapur nga halla mine, 12-05-2011 15:13
    • Pėrgjigje: 4
    • Lexime: 785
    13-05-2011, 03:01 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 7
    • Lexime: 2,094
    12-05-2011, 14:36 Shko tek mesazhi i fundit
  26. LSI: Fituam mė shumė vota se nė ’09

    Hapur nga juanito02, 09-05-2011 09:14
    2 Faqe
    1 2
    • Pėrgjigje: 21
    • Lexime: 2,328
    12-05-2011, 12:32 Shko tek mesazhi i fundit
  27. Thumbs down PTK ia “fal” objektin telekomit serb!!!!

    Hapur nga ARIANI_TB, 10-05-2011 07:30
    • Pėrgjigje: 3
    • Lexime: 899
    12-05-2011, 10:45 Shko tek mesazhi i fundit
  28. Beteja zgjedhore per bashkine Durres, maj 1011

    Hapur nga Brari, 22-04-2011 02:20
    2 Faqe
    1 2
    • Pėrgjigje: 22
    • Lexime: 2,417
    12-05-2011, 09:50 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 11
    • Lexime: 1,072
    11-05-2011, 18:54 Shko tek mesazhi i fundit
  29. 30 fluturime falas pėr studentėt qė votojnė Bashėn

    Hapur nga kleadoni, 07-05-2011 06:04
    4 Faqe
    1 2 3 ... 4
    • Pėrgjigje: 71
    • Lexime: 6,688
    11-05-2011, 05:52 Shko tek mesazhi i fundit
  30. Vatikani: Nuk kemi dėrguar asnjė ftesė qeverisė sė Kosovės

    Hapur nga G-2, 02-05-2011 05:36
    3 Faqe
    1 2 3
    • Pėrgjigje: 49
    • Lexime: 3,595
    10-05-2011, 18:50 Shko tek mesazhi i fundit
  31. Pėrvjetor i Lavdisė

    Hapur nga Petriti m, 10-05-2011 17:52
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 558
    10-05-2011, 17:52 Shko tek mesazhi i fundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •