Close
Faqja 101 prej 211 FillimFillim ... 519199100101102103111151201 ... FunditFundit
Duke renditur temat 5001 deri 5050 prej 10511 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 2,428
  02-11-2018, 07:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 10,439
  12-05-2018, 17:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 24,993
  23-03-2017, 11:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 17,685
  14-06-2016, 12:13 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kryetemė Kryetemė: Opozita: Kastriot Ismailaj ka pastruar para pėr llogari tė Ilir Metės

  Hapur nga Albo, 03-09-2015 14:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 30,657
  16-05-2016, 13:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 36,910
  11-05-2016, 14:15 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Shkatėrrohet rrjeti i kokainės, drejtohej nga nipi i Enver Hoxhės

  Hapur nga Albo, 14-01-2015 14:12
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 139
  • Lexime: 77,612
  31-03-2016, 01:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 21,549
  13-11-2015, 10:35 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Raporti i OSBE: Rilindja Socialiste drejtohet nga mafiozė e kriminelė

  Hapur nga Albo, 15-09-2015 11:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 19,797
  27-09-2015, 09:34 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 440
  23-05-2011, 10:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 51
  • Lexime: 3,426
  23-05-2011, 10:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,232
  23-05-2011, 03:02 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Bamir Topi hedh voten ne kutine e gabuar. KQZ: Vote per Edi Rama

  Hapur nga mesuesi_1, 19-05-2011 10:24
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 201
  • Lexime: 14,043
  22-05-2011, 14:35 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Tė lumtė Ajvaz Berisha - komandant "Tigri"

  Hapur nga projekti21_dk, 19-05-2011 20:17
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 46
  • Lexime: 7,654
  21-05-2011, 14:23 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Lėvizur: Shtohet nje pucist i ri Kadareja

  Hapur nga juanito02, 21-05-2011 14:43
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 591
  21-05-2011, 14:09 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Exclamation Miliona pėr mėditjet e Qeverisė !!!!

  Hapur nga ARIANI_TB, 21-05-2011 13:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 619
  21-05-2011, 13:11 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Exclamation PDK prapė shpėrblen me tender !!!!

  Hapur nga ARIANI_TB, 21-05-2011 13:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 774
  21-05-2011, 13:09 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Barroso anulon vizitėn nė Tiranė

  Hapur nga Sofi _, 19-05-2011 06:14
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 2,347
  21-05-2011, 11:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 3,192
  21-05-2011, 09:17 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Thaēi: Vetėvendosje kundėr lirisė dhe pavarėsisė

  Hapur nga Illyrian_King, 19-05-2011 07:53
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 2,806
  21-05-2011, 09:09 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Lėvizur: Bamir Topi ka votuar per Edi Ramen

  Hapur nga Mike Oldfield, 20-05-2011 22:10
  •  
  •  
 9. Lėvizur: Pėrse duhej “njollosur” Presidenti Bamir Topi?

  Hapur nga skipetar, 20-05-2011 22:10
  •  
  •  
 10. Komentimi i gares per Tiranen, Basha vs Rama

  Hapur nga BlueBaron, 12-05-2011 13:44
  26 Faqe
  1 2 3 ... 26
  • Pėrgjigje: 503
  • Lexime: 25,286
  20-05-2011, 19:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 2,810
  20-05-2011, 18:57 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Ekonomisti: Telashe ne Tirane/Shqiperia ne prag humnere

  Hapur nga Sofi _, 19-05-2011 16:42
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 2,943
  20-05-2011, 17:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,077
  20-05-2011, 14:06 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Lėvizur: Aktakuza kundėr SHIK -ut brenda 30 ditve ngritet

  Hapur nga L-7, 29-11-2011 11:01
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 606
  20-05-2011, 11:05 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Thumbs up Zbulohet kontrata midis Qeverisė dhe Bechtel-Enka !!!

  Hapur nga ARIANI_TB, 16-05-2011 12:05
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 43
  • Lexime: 3,444
  19-05-2011, 19:20 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
 14. Konjufca: Disa krerė tė UĒK-sė, krerė tė krimit nė Kosovė

  Hapur nga L-7, 23-12-2010 05:47
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 109
  • Lexime: 8,651
  19-05-2011, 08:18 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Mustafa: SHIK-u po e ngufat shtetin

  Hapur nga L-7, 28-04-2011 10:23
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 4,869
  19-05-2011, 07:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,031
  19-05-2011, 05:29 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Presidentja nuk ndal te Jasharajt!

  Hapur nga Fana, 13-05-2011 11:15
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 2,439
  19-05-2011, 04:06 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Rama dhe deputetė socialistė nga veriu godasin Gramoz Ruēin

  Hapur nga REALIST, 16-05-2011 03:15
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 11,526
  19-05-2011, 03:22 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Berisha: Jemi te vendosur te shkaterrojme mafien ne vend

  Hapur nga Albo, 04-12-2009 18:37
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 152
  • Lexime: 22,821
  19-05-2011, 02:45 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Arrestohet biznesmeni I naftes. E denoncoi Dritan Prifti

  Hapur nga RAPTILOID, 11-03-2011 14:31
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 83
  • Lexime: 8,455
  19-05-2011, 00:33 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Deputetet e PS zaptojne KQZ duke penguar punimet saj.

  Hapur nga mesuesi_1, 17-05-2011 10:19
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 3,216
  18-05-2011, 20:34 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Azem Syla e Kadri Veseli synojnė pushtetin

  Hapur nga PLAKU, 31-10-2010 05:32
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 44
  • Lexime: 5,807
  18-05-2011, 18:52 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
 22. Lėvizur: Rama dhe Doshi rrahin pėr vdekje Gramoz Ruēin

  Hapur nga ~Geri~, 18-05-2011 12:24
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 479
  18-05-2011, 11:43 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Lufta e pasluftės nė Kosovė mori 1310 jetė

  Hapur nga L-7, 02-05-2011 06:31
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 3,565
  18-05-2011, 09:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 500
  18-05-2011, 09:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,362
  18-05-2011, 02:37 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Thaēi mirėpret vizitėn e Stefanovicit

  Hapur nga halla mine, 12-05-2011 18:02
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 102
  • Lexime: 6,454
  17-05-2011, 19:08 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Vrasjet e 21 janarit, jo nga armėt e Gardės

  Hapur nga mesuesi_1, 17-04-2011 07:46
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 2,845
  17-05-2011, 16:03 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Lėvizur: Autorruga Tiranė - Elbasan

  Hapur nga Jack Watson, 23-05-2011 13:44
  •  
  •  
 27. Thumbs down Flamuri gjigant serb nė Vushtrri

  Hapur nga ARIANI_TB, 15-05-2011 16:09
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 3,179
  16-05-2011, 17:47 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Unė, azilant i 21 janarit

  Hapur nga Edvin83, 15-05-2011 15:25
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 3,192
  16-05-2011, 16:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 46
  • Lexime: 5,022
  16-05-2011, 13:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 986
  15-05-2011, 17:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 750
  15-05-2011, 17:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,033
  15-05-2011, 12:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 3,008
  15-05-2011, 09:54 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Durres-Fier-Vlore pa uje

  Hapur nga Endri_, 13-05-2011 20:15
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 959
  14-05-2011, 18:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 1,797
  14-05-2011, 04:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 1,130
  13-05-2011, 10:44 Shko tek mesazhi i fundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •