Close
Faqja 101 prej 211 FillimFillim ... 519199100101102103111151201 ... FunditFundit
Duke renditur temat 5001 deri 5050 prej 10518 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 2,444
  02-11-2018, 07:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 10,484
  12-05-2018, 17:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 25,038
  23-03-2017, 11:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 17,714
  14-06-2016, 12:13 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kryetemė Kryetemė: Opozita: Kastriot Ismailaj ka pastruar para pėr llogari tė Ilir Metės

  Hapur nga Albo, 03-09-2015 14:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 30,699
  16-05-2016, 13:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 36,947
  11-05-2016, 14:15 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Shkatėrrohet rrjeti i kokainės, drejtohej nga nipi i Enver Hoxhės

  Hapur nga Albo, 14-01-2015 14:12
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 139
  • Lexime: 77,699
  31-03-2016, 01:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 21,578
  13-11-2015, 10:35 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Raporti i OSBE: Rilindja Socialiste drejtohet nga mafiozė e kriminelė

  Hapur nga Albo, 15-09-2015 11:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 19,826
  27-09-2015, 09:34 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Lėvizur: Agim Doci per Kadarene

  Hapur nga _Mersin_, 25-05-2011 16:31
  •  
  •  
 2. Lėvizur: Njė Shkrimtar I Madh Nė Njė Version Politik Tė Gabuar

  Hapur nga Bel ami, 25-05-2011 17:20
  •  
  •  
 3. Sondazh Sondazh: Prishtinė, njė rrugė me emrin e Dritan Hoxha

  Hapur nga _Mersin_, 24-05-2011 03:36
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 3,837
  25-05-2011, 04:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 640
  24-05-2011, 16:55 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Lėvizur: Ketu ejani dhe ngrehim dolli per fitoren e Lulzim Bashes

  Hapur nga G-2, 24-05-2011 00:13
  •  
  •  
 5. Lėvizur: Qeveria: Do te financojme rrugen Tirane-Elbasan

  Hapur nga DYDRINAS, 23-05-2011 13:44
  •  
  •  
 6. Lėvizur: Gjykimi i Haradinajt nė qershor?

  Hapur nga guri79, 23-05-2011 11:33
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 441
  23-05-2011, 10:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 51
  • Lexime: 3,430
  23-05-2011, 10:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,232
  23-05-2011, 03:02 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Bamir Topi hedh voten ne kutine e gabuar. KQZ: Vote per Edi Rama

  Hapur nga mesuesi_1, 19-05-2011 10:24
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 201
  • Lexime: 14,051
  22-05-2011, 14:35 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Tė lumtė Ajvaz Berisha - komandant "Tigri"

  Hapur nga projekti21_dk, 19-05-2011 20:17
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 46
  • Lexime: 7,663
  21-05-2011, 14:23 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Lėvizur: Shtohet nje pucist i ri Kadareja

  Hapur nga juanito02, 21-05-2011 14:43
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 591
  21-05-2011, 14:09 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Exclamation Miliona pėr mėditjet e Qeverisė !!!!

  Hapur nga ARIANI_TB, 21-05-2011 13:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 619
  21-05-2011, 13:11 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Exclamation PDK prapė shpėrblen me tender !!!!

  Hapur nga ARIANI_TB, 21-05-2011 13:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 776
  21-05-2011, 13:09 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Barroso anulon vizitėn nė Tiranė

  Hapur nga Sofi _, 19-05-2011 06:14
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 2,347
  21-05-2011, 11:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 3,194
  21-05-2011, 09:17 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Thaēi: Vetėvendosje kundėr lirisė dhe pavarėsisė

  Hapur nga Illyrian_King, 19-05-2011 07:53
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 2,819
  21-05-2011, 09:09 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Lėvizur: Bamir Topi ka votuar per Edi Ramen

  Hapur nga Mike Oldfield, 20-05-2011 22:10
  •  
  •  
 15. Lėvizur: Pėrse duhej “njollosur” Presidenti Bamir Topi?

  Hapur nga skipetar, 20-05-2011 22:10
  •  
  •  
 16. Komentimi i gares per Tiranen, Basha vs Rama

  Hapur nga BlueBaron, 12-05-2011 13:44
  26 Faqe
  1 2 3 ... 26
  • Pėrgjigje: 503
  • Lexime: 25,295
  20-05-2011, 19:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 2,810
  20-05-2011, 18:57 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Ekonomisti: Telashe ne Tirane/Shqiperia ne prag humnere

  Hapur nga Sofi _, 19-05-2011 16:42
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 2,944
  20-05-2011, 17:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,077
  20-05-2011, 14:06 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Lėvizur: Aktakuza kundėr SHIK -ut brenda 30 ditve ngritet

  Hapur nga L-7, 29-11-2011 11:01
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 606
  20-05-2011, 11:05 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Thumbs up Zbulohet kontrata midis Qeverisė dhe Bechtel-Enka !!!

  Hapur nga ARIANI_TB, 16-05-2011 12:05
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 43
  • Lexime: 3,444
  19-05-2011, 19:20 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
 20. Konjufca: Disa krerė tė UĒK-sė, krerė tė krimit nė Kosovė

  Hapur nga L-7, 23-12-2010 05:47
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 109
  • Lexime: 8,654
  19-05-2011, 08:18 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Mustafa: SHIK-u po e ngufat shtetin

  Hapur nga L-7, 28-04-2011 10:23
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 4,869
  19-05-2011, 07:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,031
  19-05-2011, 05:29 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Presidentja nuk ndal te Jasharajt!

  Hapur nga Fana, 13-05-2011 11:15
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 2,440
  19-05-2011, 04:06 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Rama dhe deputetė socialistė nga veriu godasin Gramoz Ruēin

  Hapur nga REALIST, 16-05-2011 03:15
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 11,529
  19-05-2011, 03:22 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Berisha: Jemi te vendosur te shkaterrojme mafien ne vend

  Hapur nga Albo, 04-12-2009 18:37
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 152
  • Lexime: 22,825
  19-05-2011, 02:45 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Arrestohet biznesmeni I naftes. E denoncoi Dritan Prifti

  Hapur nga RAPTILOID, 11-03-2011 14:31
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 83
  • Lexime: 8,456
  19-05-2011, 00:33 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Deputetet e PS zaptojne KQZ duke penguar punimet saj.

  Hapur nga mesuesi_1, 17-05-2011 10:19
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 3,216
  18-05-2011, 20:34 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Azem Syla e Kadri Veseli synojnė pushtetin

  Hapur nga PLAKU, 31-10-2010 05:32
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 44
  • Lexime: 5,810
  18-05-2011, 18:52 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
 28. Lėvizur: Rama dhe Doshi rrahin pėr vdekje Gramoz Ruēin

  Hapur nga ~Geri~, 18-05-2011 12:24
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 479
  18-05-2011, 11:43 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Lufta e pasluftės nė Kosovė mori 1310 jetė

  Hapur nga L-7, 02-05-2011 06:31
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 3,565
  18-05-2011, 09:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 500
  18-05-2011, 09:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,363
  18-05-2011, 02:37 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Thaēi mirėpret vizitėn e Stefanovicit

  Hapur nga halla mine, 12-05-2011 18:02
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 102
  • Lexime: 6,455
  17-05-2011, 19:08 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Vrasjet e 21 janarit, jo nga armėt e Gardės

  Hapur nga mesuesi_1, 17-04-2011 07:46
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 2,845
  17-05-2011, 16:03 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Lėvizur: Autorruga Tiranė - Elbasan

  Hapur nga Jack Watson, 23-05-2011 13:44
  •  
  •  
 33. Thumbs down Flamuri gjigant serb nė Vushtrri

  Hapur nga ARIANI_TB, 15-05-2011 16:09
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 3,181
  16-05-2011, 17:47 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Unė, azilant i 21 janarit

  Hapur nga Edvin83, 15-05-2011 15:25
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 3,192
  16-05-2011, 16:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 46
  • Lexime: 5,024
  16-05-2011, 13:23 Shko tek mesazhi i fundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •