Close
Faqja 101 prej 211 FillimFillim ... 519199100101102103111151201 ... FunditFundit
Duke renditur temat 5001 deri 5050 prej 10501 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 2,260
  02-11-2018, 07:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 9,997
  12-05-2018, 17:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 24,399
  23-03-2017, 11:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 17,388
  14-06-2016, 12:13 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kryetemė Kryetemė: Opozita: Kastriot Ismailaj ka pastruar para pėr llogari tė Ilir Metės

  Hapur nga Albo, 03-09-2015 14:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 30,167
  16-05-2016, 13:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 36,420
  11-05-2016, 14:15 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Shkatėrrohet rrjeti i kokainės, drejtohej nga nipi i Enver Hoxhės

  Hapur nga Albo, 14-01-2015 14:12
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 139
  • Lexime: 76,750
  31-03-2016, 01:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 21,217
  13-11-2015, 10:35 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Raporti i OSBE: Rilindja Socialiste drejtohet nga mafiozė e kriminelė

  Hapur nga Albo, 15-09-2015 11:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 19,495
  27-09-2015, 09:34 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 3,158
  21-05-2011, 09:17 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Thaēi: Vetėvendosje kundėr lirisė dhe pavarėsisė

  Hapur nga Illyrian_King, 19-05-2011 07:53
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 2,780
  21-05-2011, 09:09 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Lėvizur: Bamir Topi ka votuar per Edi Ramen

  Hapur nga Mike Oldfield, 20-05-2011 22:10
  •  
  •  
 3. Lėvizur: Pėrse duhej “njollosur” Presidenti Bamir Topi?

  Hapur nga skipetar, 20-05-2011 22:10
  •  
  •  
 4. Komentimi i gares per Tiranen, Basha vs Rama

  Hapur nga BlueBaron, 12-05-2011 13:44
  26 Faqe
  1 2 3 ... 26
  • Pėrgjigje: 503
  • Lexime: 25,111
  20-05-2011, 19:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 2,787
  20-05-2011, 18:57 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Ekonomisti: Telashe ne Tirane/Shqiperia ne prag humnere

  Hapur nga Sofi _, 19-05-2011 16:42
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 2,900
  20-05-2011, 17:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,065
  20-05-2011, 14:06 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Lėvizur: Aktakuza kundėr SHIK -ut brenda 30 ditve ngritet

  Hapur nga L-7, 29-11-2011 11:01
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 597
  20-05-2011, 11:05 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Thumbs up Zbulohet kontrata midis Qeverisė dhe Bechtel-Enka !!!

  Hapur nga ARIANI_TB, 16-05-2011 12:05
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 43
  • Lexime: 3,418
  19-05-2011, 19:20 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
 8. Konjufca: Disa krerė tė UĒK-sė, krerė tė krimit nė Kosovė

  Hapur nga L-7, 23-12-2010 05:47
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 109
  • Lexime: 8,610
  19-05-2011, 08:18 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Mustafa: SHIK-u po e ngufat shtetin

  Hapur nga L-7, 28-04-2011 10:23
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 4,785
  19-05-2011, 07:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,014
  19-05-2011, 05:29 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Presidentja nuk ndal te Jasharajt!

  Hapur nga Fana, 13-05-2011 11:15
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 2,428
  19-05-2011, 04:06 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Rama dhe deputetė socialistė nga veriu godasin Gramoz Ruēin

  Hapur nga REALIST, 16-05-2011 03:15
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 11,451
  19-05-2011, 03:22 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Berisha: Jemi te vendosur te shkaterrojme mafien ne vend

  Hapur nga Albo, 04-12-2009 18:37
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 152
  • Lexime: 22,655
  19-05-2011, 02:45 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Arrestohet biznesmeni I naftes. E denoncoi Dritan Prifti

  Hapur nga RAPTILOID, 11-03-2011 14:31
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 83
  • Lexime: 8,285
  19-05-2011, 00:33 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Deputetet e PS zaptojne KQZ duke penguar punimet saj.

  Hapur nga mesuesi_1, 17-05-2011 10:19
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 3,159
  18-05-2011, 20:34 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Azem Syla e Kadri Veseli synojnė pushtetin

  Hapur nga PLAKU, 31-10-2010 05:32
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 44
  • Lexime: 5,776
  18-05-2011, 18:52 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
 16. Lėvizur: Rama dhe Doshi rrahin pėr vdekje Gramoz Ruēin

  Hapur nga ~Geri~, 18-05-2011 12:24
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 469
  18-05-2011, 11:43 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Lufta e pasluftės nė Kosovė mori 1310 jetė

  Hapur nga L-7, 02-05-2011 06:31
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 3,537
  18-05-2011, 09:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 492
  18-05-2011, 09:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,311
  18-05-2011, 02:37 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Thaēi mirėpret vizitėn e Stefanovicit

  Hapur nga halla mine, 12-05-2011 18:02
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 102
  • Lexime: 6,399
  17-05-2011, 19:08 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Vrasjet e 21 janarit, jo nga armėt e Gardės

  Hapur nga mesuesi_1, 17-04-2011 07:46
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 2,834
  17-05-2011, 16:03 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Lėvizur: Autorruga Tiranė - Elbasan

  Hapur nga Jack Watson, 23-05-2011 13:44
  •  
  •  
 21. Thumbs down Flamuri gjigant serb nė Vushtrri

  Hapur nga ARIANI_TB, 15-05-2011 16:09
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 3,159
  16-05-2011, 17:47 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Unė, azilant i 21 janarit

  Hapur nga Edvin83, 15-05-2011 15:25
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 3,161
  16-05-2011, 16:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 46
  • Lexime: 4,984
  16-05-2011, 13:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 978
  15-05-2011, 17:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 743
  15-05-2011, 17:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,019
  15-05-2011, 12:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 2,995
  15-05-2011, 09:54 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Durres-Fier-Vlore pa uje

  Hapur nga Endri_, 13-05-2011 20:15
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 944
  14-05-2011, 18:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 1,789
  14-05-2011, 04:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 1,107
  13-05-2011, 10:44 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Ja pse Greqia nuk del kurrė nga kriza

  Hapur nga fegi, 13-05-2011 06:31
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 555
  13-05-2011, 06:31 Shko tek mesazhi i fundit
 25. VETĖVENDOSJE!: Delli shpifi si Thaēi

  Hapur nga halla mine, 12-05-2011 15:13
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 785
  13-05-2011, 03:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,093
  12-05-2011, 14:36 Shko tek mesazhi i fundit
 26. LSI: Fituam mė shumė vota se nė ’09

  Hapur nga juanito02, 09-05-2011 09:14
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 2,327
  12-05-2011, 12:32 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Thumbs down PTK ia “fal” objektin telekomit serb!!!!

  Hapur nga ARIANI_TB, 10-05-2011 07:30
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 897
  12-05-2011, 10:45 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Beteja zgjedhore per bashkine Durres, maj 1011

  Hapur nga Brari, 22-04-2011 02:20
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 2,416
  12-05-2011, 09:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 1,071
  11-05-2011, 18:54 Shko tek mesazhi i fundit
 29. 30 fluturime falas pėr studentėt qė votojnė Bashėn

  Hapur nga kleadoni, 07-05-2011 06:04
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 71
  • Lexime: 6,682
  11-05-2011, 05:52 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Vatikani: Nuk kemi dėrguar asnjė ftesė qeverisė sė Kosovės

  Hapur nga G-2, 02-05-2011 05:36
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 3,589
  10-05-2011, 18:50 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Pėrvjetor i Lavdisė

  Hapur nga Petriti m, 10-05-2011 17:52
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 555
  10-05-2011, 17:52 Shko tek mesazhi i fundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •