Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  102,172
Faqja 1 prej 52 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 2566 gjithsej

Forumi: Toleranca fetare

Nė kėtė forum diskutohet rreth kontributit qė duhet tė japin komunitetet fetare nė ushqimin e tolerances fetare midis shqiptarėve. gjithashtu roli i fesė ne ēėshtjen tonė kombėtare.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Feja e Gjergj Kastriotit - Skėnderbeut

  Hapur nga Seminarist, 27-07-2004 19:09
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 162
  • Lexime: 177,409
  18-01-2023, 07:54 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Feja e shqiptarėve ndėr shekuj

  Hapur nga ALBA, 23-07-2004 16:38
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 126
  • Lexime: 121,484
  14-12-2017, 03:20 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: "Toleranca fetare" - ēfare ėshtė dhe ēfarė nuk ėshtė

  Hapur nga Matrix, 28-10-2009 13:27
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 87
  • Lexime: 101,775
  13-12-2017, 10:40 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Historia e lindjes se komuniteteve fetare kombėtare

  Hapur nga Albo, 16-09-2004 16:26
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 26,361
  18-01-2015, 12:32 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Mesazhe tolerance

  Hapur nga Gj.Fishta, 19-05-2010 12:51
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 83
  • Lexime: 108,614
  24-12-2013, 19:17 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Kushtetuta e Shqiperise ne lidhje me lirine e besimit ne Zot

  Hapur nga Albo, 18-01-2011 02:23
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 40,192
  01-03-2011, 13:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 16,967
  21-01-2011, 23:54 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Si lindi harmonia fetare nė Shqipėri?

  Hapur nga Albo, 13-12-2004 14:31
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 127
  • Lexime: 112,762
  27-10-2010, 08:41 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Si duhet forcuar harmonia fetare nė shoqėrinė shqiptare?

  Hapur nga Albo, 13-12-2004 14:40
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 124
  • Lexime: 103,741
  23-08-2010, 19:33 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 218
  22-01-2023, 17:31 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Lėvizur: Shenja nga Qielli: Njė tėrmet i fortė godet Shqipėrinė

  Hapur nga Albo, 15-01-2023 22:46
  dibėr, klos, shenja qiellore, shqiperi, tėrmet
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
 2. Gjurmet e besimit te popullit shqiptar ne gjuhen shqipe

  Hapur nga Albo, 09-06-2008 16:13
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 5,143
  24-12-2022, 04:21 Shko tek mesazhi i fundit
 3. C'do te thote ortodoks

  Hapur nga Expedition, 14-03-2008 18:58
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,550
  11-12-2022, 06:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 319
  16-09-2022, 14:16 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Libri i Papės: Krishti s’ka lindur pėr Krishtlindje

  Hapur nga Xhemis, 23-11-2012 19:18
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 89
  • Lexime: 15,178
  29-12-2021, 17:48 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Lutja!

  Hapur nga Neteorm, 14-12-2021 15:31
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,156
  14-12-2021, 15:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 208
  • Lexime: 47,903
  11-10-2021, 05:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 6,237
  23-03-2021, 14:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,908
  09-03-2021, 04:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,279
  25-01-2021, 08:15 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Lutje te ēastit.

  Hapur nga VOLSIV, 12-11-2012 19:03
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 83
  • Lexime: 39,396
  10-11-2020, 19:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 7,342
  16-03-2020, 00:10 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Ēfarė mendoni pėr "dėshmitarėt e Jehovait"?

  Hapur nga PaMeLaA, 19-07-2003 15:39
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 96
  • Lexime: 21,060
  27-03-2019, 13:57 Shko tek mesazhi i fundit
 8. "Jo-islamik" - Myftiu i Arabise ndalon shahun!

  Hapur nga hot_prinz, 28-01-2016 04:41
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 9,874
  09-01-2018, 06:16 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Ringjallja pas vdekjes?

  Hapur nga Disa, 05-01-2010 16:33
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 8,042
  23-12-2017, 11:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 5,112
  18-12-2017, 07:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 8,572
  18-12-2017, 07:33 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Shamia, nderi, femra...

  Hapur nga iliria e para, 05-12-2015 08:43
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 17,353
  18-12-2017, 05:48 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Question Papa Franēesku : "Zoti s'mund te bej magji"

  Hapur nga Evian, 22-09-2015 07:13
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 5,533
  16-12-2017, 10:38 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Kur miqėsia keqpėrdoret

  Hapur nga iliria e para, 27-03-2016 05:16
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 5,585
  16-12-2017, 03:07 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Fe Ē'ėshtė, Komb Ē'ėshtė.'

  Hapur nga Redi, 27-05-2002 04:32
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 5,755
  15-12-2017, 09:11 Shko tek mesazhi i fundit
 14. fabula dhe Ezopi.

  Hapur nga bledar gjabri, 20-10-2016 10:42
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,610
  15-12-2017, 08:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,666
  14-12-2017, 09:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 213
  • Lexime: 37,853
  14-12-2017, 07:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 8,786
  14-12-2017, 07:01 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Muzika rock ėshtė instrument i djallit ?!

  Hapur nga Renea, 29-09-2010 14:12
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 74
  • Lexime: 25,191
  14-12-2017, 03:37 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Thumbs up Pse egzistoj !

  Hapur nga Dr.Repi, 24-10-2017 13:51
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 7,624
  13-12-2017, 11:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 42
  • Lexime: 12,511
  08-12-2017, 11:58 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Besimet fetare neper bote

  Hapur nga Neteorm, 28-10-2017 11:55
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,298
  28-10-2017, 11:55 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Forma e Planetit Toke!

  Hapur nga NderiUniversit, 03-10-2017 09:04
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,864
  03-10-2017, 12:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 411
  • Lexime: 63,008
  03-10-2017, 09:01 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Ekzorcizmi dhe psikologjia

  Hapur nga VOLSIV, 08-05-2010 16:17
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 65
  • Lexime: 36,102
  01-05-2017, 21:43 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Dita e Veres - feste gezimi dhe shkelqim

  Hapur nga semiku, 15-03-2014 05:06
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 8,683
  24-03-2017, 15:13 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 52 1231151 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •