Close
Faqja 1 prej 52 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 2560 gjithsej

Forumi: Toleranca fetare

Nė kėtė forum diskutohet rreth kontributit qė duhet tė japin komunitetet fetare nė ushqimin e tolerances fetare midis shqiptarėve. gjithashtu roli i fesė ne ēėshtjen tonė kombėtare.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Feja e shqiptarėve ndėr shekuj

  Hapur nga ALBA, 23-07-2004 16:38
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 126
  • Lexime: 70,484
  14-12-2017, 02:20 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: "Toleranca fetare" - ēfare ėshtė dhe ēfarė nuk ėshtė

  Hapur nga Matrix, 28-10-2009 13:27
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 87
  • Lexime: 54,110
  13-12-2017, 09:40 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Feja e Gjergj Kastriotit - Skėnderbeut

  Hapur nga Seminarist, 27-07-2004 19:09
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 161
  • Lexime: 122,475
  10-10-2015, 09:48 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Historia e lindjes se komuniteteve fetare kombėtare

  Hapur nga Albo, 16-09-2004 16:26
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 17,007
  18-01-2015, 11:32 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Mesazhe tolerance

  Hapur nga Gj.Fishta, 19-05-2010 12:51
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 83
  • Lexime: 54,583
  24-12-2013, 18:17 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Kushtetuta e Shqiperise ne lidhje me lirine e besimit ne Zot

  Hapur nga Albo, 18-01-2011 01:23
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 20,899
  01-03-2011, 12:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,960
  21-01-2011, 22:54 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Si lindi harmonia fetare nė Shqipėri?

  Hapur nga Albo, 13-12-2004 13:31
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 127
  • Lexime: 63,856
  27-10-2010, 08:41 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Si duhet forcuar harmonia fetare nė shoqėrinė shqiptare?

  Hapur nga Albo, 13-12-2004 13:40
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 124
  • Lexime: 57,639
  23-08-2010, 19:33 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Ēfarė mendoni pėr "dėshmitarėt e Jehovait"?

  Hapur nga PaMeLaA, 19-07-2003 15:39
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 96
  • Lexime: 10,660
  27-03-2019, 13:57 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Lutje te ēastit.

  Hapur nga VOLSIV, 12-11-2012 18:03
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 78
  • Lexime: 20,619
  01-12-2018, 18:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,573
  09-04-2018, 11:17 Shko tek mesazhi i fundit
 3. "Jo-islamik" - Myftiu i Arabise ndalon shahun!

  Hapur nga hot_prinz, 28-01-2016 03:41
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 3,826
  09-01-2018, 05:16 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Ringjallja pas vdekjes?

  Hapur nga Disa, 05-01-2010 15:33
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 3,839
  23-12-2017, 10:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,722
  18-12-2017, 06:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,869
  18-12-2017, 06:33 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Shamia, nderi, femra...

  Hapur nga iliria e para, 05-12-2015 07:43
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 5,143
  18-12-2017, 04:48 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Question Papa Franēesku : "Zoti s'mund te bej magji"

  Hapur nga Evian, 22-09-2015 07:13
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,689
  16-12-2017, 09:38 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kur miqėsia keqpėrdoret

  Hapur nga iliria e para, 27-03-2016 05:16
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,496
  16-12-2017, 02:07 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Fe Ē'ėshtė, Komb Ē'ėshtė.'

  Hapur nga Redi, 27-05-2002 04:32
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,433
  15-12-2017, 08:11 Shko tek mesazhi i fundit
 9. fabula dhe Ezopi.

  Hapur nga bledar gjabri, 20-10-2016 10:42
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 970
  15-12-2017, 07:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 834
  14-12-2017, 08:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 213
  • Lexime: 23,770
  14-12-2017, 06:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 2,921
  14-12-2017, 06:01 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Muzika rock ėshtė instrument i djallit ?!

  Hapur nga Renea, 29-09-2010 14:12
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 74
  • Lexime: 13,337
  14-12-2017, 02:37 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Thumbs up Pse egzistoj !

  Hapur nga Dr.Repi, 24-10-2017 13:51
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,706
  13-12-2017, 10:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 42
  • Lexime: 5,545
  08-12-2017, 10:58 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Besimet fetare neper bote

  Hapur nga Lazo, 28-10-2017 11:55
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,390
  28-10-2017, 11:55 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Forma e Planetit Toke!

  Hapur nga NderiUniversit, 03-10-2017 09:04
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 540
  03-10-2017, 12:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 411
  • Lexime: 42,167
  03-10-2017, 09:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,373
  27-06-2017, 22:36 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Ekzorcizmi dhe psikologjia

  Hapur nga VOLSIV, 08-05-2010 16:17
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 65
  • Lexime: 21,826
  01-05-2017, 21:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 205
  • Lexime: 23,402
  10-04-2017, 11:36 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Dita e Veres - feste gezimi dhe shkelqim

  Hapur nga semiku, 15-03-2014 05:06
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 3,168
  24-03-2017, 15:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,147
  27-02-2017, 16:35 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Si i luteni Zotit?

  Hapur nga prizrenasi_30, 04-07-2011 13:14
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 7,770
  24-02-2017, 23:46 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Shiizmi ėshtė njė "fe" apo njė armė e djallit?

  Hapur nga toni77_toni, 04-02-2012 05:47
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 83
  • Lexime: 15,469
  23-02-2017, 05:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,141
  06-02-2017, 13:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 624
  02-02-2017, 08:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 3,821
  24-01-2017, 10:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,819
  20-01-2017, 02:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 4,369
  18-01-2017, 06:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,402
  18-01-2017, 05:36 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Perse nuk mund te zhduket feja

  Hapur nga Lazo, 12-01-2017 10:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 654
  12-01-2017, 10:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 3,148
  10-01-2017, 14:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 617
  23-10-2016, 15:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,487
  26-08-2016, 18:20 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Bajrami

  Hapur nga Bahri., 05-07-2016 14:14
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 3,884
  30-07-2016, 06:13 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Perse vetem shqiptaret u konvertuan ne Islam e jo popujt fqinje?

  Hapur nga Viola.V, 06-11-2010 23:06
  33 Faqe
  1 2 3 ... 33
  • Pėrgjigje: 644
  • Lexime: 65,323
  28-07-2016, 20:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 962
  16-07-2016, 18:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 2,710
  06-07-2016, 10:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,054
  09-06-2016, 12:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,613
  14-05-2016, 22:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 823
  09-05-2016, 14:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,420
  01-04-2016, 12:32 Shko tek mesazhi i fundit
 21. At Gjergj Fishta: Shteti e besimi (1917)

  Hapur nga Albo, 31-03-2016 14:19
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 800
  31-03-2016, 14:19 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Ēfarė kėrkon feja nė rrugė?!

  Hapur nga Darius, 06-08-2015 08:19
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 44
  • Lexime: 8,263
  21-03-2016, 22:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,234
  13-03-2016, 23:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,000
  11-03-2016, 03:12 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 52 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •