Close
Faqja 1 prej 52 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 2561 gjithsej

Forumi: Toleranca fetare

Nė kėtė forum diskutohet rreth kontributit qė duhet tė japin komunitetet fetare nė ushqimin e tolerances fetare midis shqiptarėve. gjithashtu roli i fesė ne ēėshtjen tonė kombėtare.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Feja e shqiptarėve ndėr shekuj

  Hapur nga ALBA, 23-07-2004 17:38
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 126
  • Lexime: 77,316
  14-12-2017, 03:20 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: "Toleranca fetare" - ēfare ėshtė dhe ēfarė nuk ėshtė

  Hapur nga Matrix, 28-10-2009 14:27
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 87
  • Lexime: 60,108
  13-12-2017, 10:40 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Feja e Gjergj Kastriotit - Skėnderbeut

  Hapur nga Seminarist, 27-07-2004 20:09
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 161
  • Lexime: 130,073
  10-10-2015, 10:48 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Historia e lindjes se komuniteteve fetare kombėtare

  Hapur nga Albo, 16-09-2004 17:26
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 18,500
  18-01-2015, 12:32 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Mesazhe tolerance

  Hapur nga Gj.Fishta, 19-05-2010 13:51
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 83
  • Lexime: 60,686
  24-12-2013, 19:17 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Kushtetuta e Shqiperise ne lidhje me lirine e besimit ne Zot

  Hapur nga Albo, 18-01-2011 02:23
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 23,590
  01-03-2011, 13:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 10,229
  21-01-2011, 23:54 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Si lindi harmonia fetare nė Shqipėri?

  Hapur nga Albo, 13-12-2004 14:31
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 127
  • Lexime: 70,496
  27-10-2010, 09:41 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Si duhet forcuar harmonia fetare nė shoqėrinė shqiptare?

  Hapur nga Albo, 13-12-2004 14:40
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 124
  • Lexime: 63,995
  23-08-2010, 20:33 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 914
  01-12-2019, 15:11 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Lutje te ēastit.

  Hapur nga VOLSIV, 12-11-2012 19:03
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 80
  • Lexime: 25,855
  29-09-2019, 18:45 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Ēfarė mendoni pėr "dėshmitarėt e Jehovait"?

  Hapur nga PaMeLaA, 19-07-2003 16:39
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 96
  • Lexime: 13,792
  27-03-2019, 14:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,085
  09-04-2018, 12:17 Shko tek mesazhi i fundit
 3. "Jo-islamik" - Myftiu i Arabise ndalon shahun!

  Hapur nga hot_prinz, 28-01-2016 04:41
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 4,600
  09-01-2018, 06:16 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Ringjallja pas vdekjes?

  Hapur nga Disa, 05-01-2010 16:33
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 4,440
  23-12-2017, 11:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,190
  18-12-2017, 07:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,733
  18-12-2017, 07:33 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Shamia, nderi, femra...

  Hapur nga iliria e para, 05-12-2015 08:43
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 6,049
  18-12-2017, 05:48 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Question Papa Franēesku : "Zoti s'mund te bej magji"

  Hapur nga Evian, 22-09-2015 08:13
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,168
  16-12-2017, 10:38 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kur miqėsia keqpėrdoret

  Hapur nga iliria e para, 27-03-2016 06:16
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,128
  16-12-2017, 03:07 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Fe Ē'ėshtė, Komb Ē'ėshtė.'

  Hapur nga Redi, 27-05-2002 05:32
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,845
  15-12-2017, 09:11 Shko tek mesazhi i fundit
 9. fabula dhe Ezopi.

  Hapur nga bledar gjabri, 20-10-2016 11:42
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,384
  15-12-2017, 08:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,166
  14-12-2017, 09:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 213
  • Lexime: 25,677
  14-12-2017, 07:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 3,757
  14-12-2017, 07:01 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Muzika rock ėshtė instrument i djallit ?!

  Hapur nga Renea, 29-09-2010 15:12
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 74
  • Lexime: 14,857
  14-12-2017, 03:37 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Thumbs up Pse egzistoj !

  Hapur nga Dr.Repi, 24-10-2017 14:51
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,484
  13-12-2017, 11:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 42
  • Lexime: 6,522
  08-12-2017, 11:58 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Besimet fetare neper bote

  Hapur nga Lazo, 28-10-2017 12:55
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,120
  28-10-2017, 12:55 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Forma e Planetit Toke!

  Hapur nga NderiUniversit, 03-10-2017 10:04
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 958
  03-10-2017, 13:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 411
  • Lexime: 45,327
  03-10-2017, 10:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,872
  27-06-2017, 23:36 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Ekzorcizmi dhe psikologjia

  Hapur nga VOLSIV, 08-05-2010 17:17
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 65
  • Lexime: 24,111
  01-05-2017, 22:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 205
  • Lexime: 26,185
  10-04-2017, 12:36 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Dita e Veres - feste gezimi dhe shkelqim

  Hapur nga semiku, 15-03-2014 06:06
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 4,071
  24-03-2017, 16:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,587
  27-02-2017, 17:35 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Si i luteni Zotit?

  Hapur nga prizrenasi_30, 04-07-2011 14:14
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 8,417
  25-02-2017, 00:46 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Shiizmi ėshtė njė "fe" apo njė armė e djallit?

  Hapur nga toni77_toni, 04-02-2012 06:47
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 83
  • Lexime: 16,700
  23-02-2017, 06:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,665
  06-02-2017, 14:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,041
  02-02-2017, 09:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 4,558
  24-01-2017, 11:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,323
  20-01-2017, 03:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 4,977
  18-01-2017, 07:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,786
  18-01-2017, 06:36 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Perse nuk mund te zhduket feja

  Hapur nga Lazo, 12-01-2017 11:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,031
  12-01-2017, 11:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 3,624
  10-01-2017, 15:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,016
  23-10-2016, 16:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,826
  26-08-2016, 19:20 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Bajrami

  Hapur nga Bahri., 05-07-2016 15:14
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 4,696
  30-07-2016, 07:13 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Perse vetem shqiptaret u konvertuan ne Islam e jo popujt fqinje?

  Hapur nga Viola.V, 07-11-2010 00:06
  33 Faqe
  1 2 3 ... 33
  • Pėrgjigje: 644
  • Lexime: 69,738
  28-07-2016, 21:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,359
  16-07-2016, 19:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 3,229
  06-07-2016, 11:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,479
  09-06-2016, 13:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,110
  14-05-2016, 23:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,192
  09-05-2016, 15:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,909
  01-04-2016, 13:32 Shko tek mesazhi i fundit
 21. At Gjergj Fishta: Shteti e besimi (1917)

  Hapur nga Albo, 31-03-2016 15:19
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,179
  31-03-2016, 15:19 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Ēfarė kėrkon feja nė rrugė?!

  Hapur nga Darius, 06-08-2015 09:19
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 44
  • Lexime: 9,985
  21-03-2016, 23:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,762
  14-03-2016, 00:32 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 52 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •