Close
Faqja 1 prej 52 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 2562 gjithsej

Forumi: Toleranca fetare

Nė kėtė forum diskutohet rreth kontributit qė duhet tė japin komunitetet fetare nė ushqimin e tolerances fetare midis shqiptarėve. gjithashtu roli i fesė ne ēėshtjen tonė kombėtare.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Feja e shqiptarėve ndėr shekuj

  Hapur nga ALBA, 23-07-2004 17:38
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 126
  • Lexime: 87,386
  14-12-2017, 03:20 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: "Toleranca fetare" - ēfare ėshtė dhe ēfarė nuk ėshtė

  Hapur nga Matrix, 28-10-2009 14:27
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 87
  • Lexime: 69,700
  13-12-2017, 10:40 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Feja e Gjergj Kastriotit - Skėnderbeut

  Hapur nga Seminarist, 27-07-2004 20:09
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 161
  • Lexime: 142,006
  10-10-2015, 10:48 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Historia e lindjes se komuniteteve fetare kombėtare

  Hapur nga Albo, 16-09-2004 17:26
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 20,866
  18-01-2015, 12:32 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Mesazhe tolerance

  Hapur nga Gj.Fishta, 19-05-2010 13:51
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 83
  • Lexime: 69,627
  24-12-2013, 19:17 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Kushtetuta e Shqiperise ne lidhje me lirine e besimit ne Zot

  Hapur nga Albo, 18-01-2011 02:23
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 27,647
  01-03-2011, 13:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 12,155
  21-01-2011, 23:54 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Si lindi harmonia fetare nė Shqipėri?

  Hapur nga Albo, 13-12-2004 14:31
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 127
  • Lexime: 81,136
  27-10-2010, 09:41 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Si duhet forcuar harmonia fetare nė shoqėrinė shqiptare?

  Hapur nga Albo, 13-12-2004 14:40
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 124
  • Lexime: 73,658
  23-08-2010, 20:33 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Lutje te ēastit.

  Hapur nga VOLSIV, 12-11-2012 19:03
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 83
  • Lexime: 31,360
  10-11-2020, 19:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,206
  24-08-2020, 10:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,891
  16-03-2020, 01:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,174
  01-12-2019, 15:11 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Ēfarė mendoni pėr "dėshmitarėt e Jehovait"?

  Hapur nga PaMeLaA, 19-07-2003 16:39
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 96
  • Lexime: 16,244
  27-03-2019, 14:57 Shko tek mesazhi i fundit
 3. "Jo-islamik" - Myftiu i Arabise ndalon shahun!

  Hapur nga hot_prinz, 28-01-2016 04:41
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 5,982
  09-01-2018, 06:16 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Ringjallja pas vdekjes?

  Hapur nga Disa, 05-01-2010 16:33
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 5,556
  23-12-2017, 11:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,033
  18-12-2017, 07:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 5,168
  18-12-2017, 07:33 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Shamia, nderi, femra...

  Hapur nga iliria e para, 05-12-2015 08:43
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 7,746
  18-12-2017, 05:48 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Question Papa Franēesku : "Zoti s'mund te bej magji"

  Hapur nga Evian, 22-09-2015 08:13
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 3,170
  16-12-2017, 10:38 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kur miqėsia keqpėrdoret

  Hapur nga iliria e para, 27-03-2016 06:16
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,175
  16-12-2017, 03:07 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Fe Ē'ėshtė, Komb Ē'ėshtė.'

  Hapur nga Redi, 27-05-2002 05:32
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,517
  15-12-2017, 09:11 Shko tek mesazhi i fundit
 9. fabula dhe Ezopi.

  Hapur nga bledar gjabri, 20-10-2016 11:42
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,144
  15-12-2017, 08:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,789
  14-12-2017, 09:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 213
  • Lexime: 29,926
  14-12-2017, 07:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 5,097
  14-12-2017, 07:01 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Muzika rock ėshtė instrument i djallit ?!

  Hapur nga Renea, 29-09-2010 15:12
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 74
  • Lexime: 18,035
  14-12-2017, 03:37 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Thumbs up Pse egzistoj !

  Hapur nga Dr.Repi, 24-10-2017 14:51
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 3,581
  13-12-2017, 11:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 42
  • Lexime: 8,379
  08-12-2017, 11:58 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Besimet fetare neper bote

  Hapur nga Lazo, 28-10-2017 12:55
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,192
  28-10-2017, 12:55 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Forma e Planetit Toke!

  Hapur nga NderiUniversit, 03-10-2017 10:04
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,781
  03-10-2017, 13:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 411
  • Lexime: 51,047
  03-10-2017, 10:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,773
  27-06-2017, 23:36 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Ekzorcizmi dhe psikologjia

  Hapur nga VOLSIV, 08-05-2010 17:17
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 65
  • Lexime: 27,450
  01-05-2017, 22:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 205
  • Lexime: 31,972
  10-04-2017, 12:36 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Dita e Veres - feste gezimi dhe shkelqim

  Hapur nga semiku, 15-03-2014 06:06
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 5,533
  24-03-2017, 16:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,399
  27-02-2017, 17:35 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Si i luteni Zotit?

  Hapur nga prizrenasi_30, 04-07-2011 14:14
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 9,428
  25-02-2017, 00:46 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Shiizmi ėshtė njė "fe" apo njė armė e djallit?

  Hapur nga toni77_toni, 04-02-2012 06:47
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 83
  • Lexime: 19,472
  23-02-2017, 06:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,722
  06-02-2017, 14:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,881
  02-02-2017, 09:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 5,960
  24-01-2017, 11:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 3,274
  20-01-2017, 03:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 6,406
  18-01-2017, 07:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,528
  18-01-2017, 06:36 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Perse nuk mund te zhduket feja

  Hapur nga Lazo, 12-01-2017 11:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,763
  12-01-2017, 11:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 4,570
  10-01-2017, 15:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,188
  23-10-2016, 16:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,832
  26-08-2016, 19:20 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Bajrami

  Hapur nga Bahri., 05-07-2016 15:14
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 6,354
  30-07-2016, 07:13 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Perse vetem shqiptaret u konvertuan ne Islam e jo popujt fqinje?

  Hapur nga Viola.V, 07-11-2010 00:06
  33 Faqe
  1 2 3 ... 33
  • Pėrgjigje: 644
  • Lexime: 75,964
  28-07-2016, 21:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,134
  16-07-2016, 19:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 4,254
  06-07-2016, 11:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,251
  09-06-2016, 13:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,056
  14-05-2016, 23:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,936
  09-05-2016, 15:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,613
  01-04-2016, 13:32 Shko tek mesazhi i fundit
 21. At Gjergj Fishta: Shteti e besimi (1917)

  Hapur nga Albo, 31-03-2016 15:19
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,856
  31-03-2016, 15:19 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Ēfarė kėrkon feja nė rrugė?!

  Hapur nga Darius, 06-08-2015 09:19
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 44
  • Lexime: 12,745
  21-03-2016, 23:27 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 52 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •