Close
Faqja 1 prej 52 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 2560 gjithsej

Forumi: Toleranca fetare

Nė kėtė forum diskutohet rreth kontributit qė duhet tė japin komunitetet fetare nė ushqimin e tolerances fetare midis shqiptarėve. gjithashtu roli i fesė ne ēėshtjen tonė kombėtare.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Feja e shqiptarėve ndėr shekuj

  Hapur nga ALBA, 23-07-2004 17:38
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 126
  • Lexime: 68,286
  14-12-2017, 03:20 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: "Toleranca fetare" - ēfare ėshtė dhe ēfarė nuk ėshtė

  Hapur nga Matrix, 28-10-2009 14:27
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 87
  • Lexime: 52,977
  13-12-2017, 10:40 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Feja e Gjergj Kastriotit - Skėnderbeut

  Hapur nga Seminarist, 27-07-2004 20:09
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 161
  • Lexime: 120,916
  10-10-2015, 10:48 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Historia e lindjes se komuniteteve fetare kombėtare

  Hapur nga Albo, 16-09-2004 17:26
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 16,771
  18-01-2015, 12:32 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Mesazhe tolerance

  Hapur nga Gj.Fishta, 19-05-2010 13:51
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 83
  • Lexime: 52,205
  24-12-2013, 19:17 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Kushtetuta e Shqiperise ne lidhje me lirine e besimit ne Zot

  Hapur nga Albo, 18-01-2011 02:23
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 20,361
  01-03-2011, 13:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,840
  21-01-2011, 23:54 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Si lindi harmonia fetare nė Shqipėri?

  Hapur nga Albo, 13-12-2004 14:31
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 127
  • Lexime: 62,849
  27-10-2010, 09:41 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Si duhet forcuar harmonia fetare nė shoqėrinė shqiptare?

  Hapur nga Albo, 13-12-2004 14:40
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 124
  • Lexime: 56,828
  23-08-2010, 20:33 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Lutje te ēastit.

  Hapur nga VOLSIV, 12-11-2012 19:03
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 78
  • Lexime: 19,875
  01-12-2018, 19:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,447
  09-04-2018, 12:17 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Ēfarė mendoni pėr "dėshmitarėt e Jehovait"?

  Hapur nga PaMeLaA, 19-07-2003 16:39
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 95
  • Lexime: 9,837
  03-02-2018, 17:36 Shko tek mesazhi i fundit
 3. "Jo-islamik" - Myftiu i Arabise ndalon shahun!

  Hapur nga hot_prinz, 28-01-2016 04:41
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 3,669
  09-01-2018, 06:16 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Ringjallja pas vdekjes?

  Hapur nga Disa, 05-01-2010 16:33
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 3,645
  23-12-2017, 11:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,641
  18-12-2017, 07:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,680
  18-12-2017, 07:33 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Shamia, nderi, femra...

  Hapur nga iliria e para, 05-12-2015 08:43
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 4,816
  18-12-2017, 05:48 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Question Papa Franēesku : "Zoti s'mund te bej magji"

  Hapur nga Evian, 22-09-2015 08:13
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,607
  16-12-2017, 10:38 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kur miqėsia keqpėrdoret

  Hapur nga iliria e para, 27-03-2016 06:16
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,366
  16-12-2017, 03:07 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Fe Ē'ėshtė, Komb Ē'ėshtė.'

  Hapur nga Redi, 27-05-2002 05:32
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,342
  15-12-2017, 09:11 Shko tek mesazhi i fundit
 9. fabula dhe Ezopi.

  Hapur nga bledar gjabri, 20-10-2016 11:42
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 813
  15-12-2017, 08:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 772
  14-12-2017, 09:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 213
  • Lexime: 23,164
  14-12-2017, 07:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 2,649
  14-12-2017, 07:01 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Muzika rock ėshtė instrument i djallit ?!

  Hapur nga Renea, 29-09-2010 15:12
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 74
  • Lexime: 12,823
  14-12-2017, 03:37 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Thumbs up Pse egzistoj !

  Hapur nga Dr.Repi, 24-10-2017 14:51
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,496
  13-12-2017, 11:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 42
  • Lexime: 5,307
  08-12-2017, 11:58 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Besimet fetare neper bote

  Hapur nga Lazo, 28-10-2017 12:55
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,090
  28-10-2017, 12:55 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Forma e Planetit Toke!

  Hapur nga NderiUniversit, 03-10-2017 10:04
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 491
  03-10-2017, 13:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 411
  • Lexime: 41,322
  03-10-2017, 10:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,325
  27-06-2017, 23:36 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Ekzorcizmi dhe psikologjia

  Hapur nga VOLSIV, 08-05-2010 17:17
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 65
  • Lexime: 20,865
  01-05-2017, 22:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 205
  • Lexime: 22,459
  10-04-2017, 12:36 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Dita e Veres - feste gezimi dhe shkelqim

  Hapur nga semiku, 15-03-2014 06:06
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 2,844
  24-03-2017, 16:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,066
  27-02-2017, 17:35 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Si i luteni Zotit?

  Hapur nga prizrenasi_30, 04-07-2011 14:14
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 7,504
  25-02-2017, 00:46 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Shiizmi ėshtė njė "fe" apo njė armė e djallit?

  Hapur nga toni77_toni, 04-02-2012 06:47
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 83
  • Lexime: 15,039
  23-02-2017, 06:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,078
  06-02-2017, 14:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 582
  02-02-2017, 09:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 3,677
  24-01-2017, 11:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,743
  20-01-2017, 03:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 4,205
  18-01-2017, 07:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,322
  18-01-2017, 06:36 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Perse nuk mund te zhduket feja

  Hapur nga Lazo, 12-01-2017 11:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 600
  12-01-2017, 11:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 3,046
  10-01-2017, 15:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 567
  23-10-2016, 16:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,415
  26-08-2016, 19:20 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Bajrami

  Hapur nga Bahri., 05-07-2016 15:14
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 3,608
  30-07-2016, 07:13 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Perse vetem shqiptaret u konvertuan ne Islam e jo popujt fqinje?

  Hapur nga Viola.V, 07-11-2010 00:06
  33 Faqe
  1 2 3 ... 33
  • Pėrgjigje: 644
  • Lexime: 63,142
  28-07-2016, 21:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 915
  16-07-2016, 19:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 2,631
  06-07-2016, 11:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 972
  09-06-2016, 13:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,559
  14-05-2016, 23:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 783
  09-05-2016, 15:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,296
  01-04-2016, 13:32 Shko tek mesazhi i fundit
 21. At Gjergj Fishta: Shteti e besimi (1917)

  Hapur nga Albo, 31-03-2016 15:19
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 759
  31-03-2016, 15:19 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Ēfarė kėrkon feja nė rrugė?!

  Hapur nga Darius, 06-08-2015 09:19
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 44
  • Lexime: 7,815
  21-03-2016, 23:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,175
  14-03-2016, 00:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 955
  11-03-2016, 04:12 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 52 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •