Close
Faqja 1 prej 52 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 2562 gjithsej

Forumi: Toleranca fetare

Nė kėtė forum diskutohet rreth kontributit qė duhet tė japin komunitetet fetare nė ushqimin e tolerances fetare midis shqiptarėve. gjithashtu roli i fesė ne ēėshtjen tonė kombėtare.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Feja e shqiptarėve ndėr shekuj

  Hapur nga ALBA, 23-07-2004 17:38
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 126
  • Lexime: 87,659
  14-12-2017, 03:20 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: "Toleranca fetare" - ēfare ėshtė dhe ēfarė nuk ėshtė

  Hapur nga Matrix, 28-10-2009 14:27
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 87
  • Lexime: 69,956
  13-12-2017, 10:40 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Feja e Gjergj Kastriotit - Skėnderbeut

  Hapur nga Seminarist, 27-07-2004 20:09
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 161
  • Lexime: 142,277
  10-10-2015, 10:48 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Historia e lindjes se komuniteteve fetare kombėtare

  Hapur nga Albo, 16-09-2004 17:26
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 20,933
  18-01-2015, 12:32 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Mesazhe tolerance

  Hapur nga Gj.Fishta, 19-05-2010 13:51
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 83
  • Lexime: 69,806
  24-12-2013, 19:17 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Kushtetuta e Shqiperise ne lidhje me lirine e besimit ne Zot

  Hapur nga Albo, 18-01-2011 02:23
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 27,739
  01-03-2011, 13:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 12,218
  21-01-2011, 23:54 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Si lindi harmonia fetare nė Shqipėri?

  Hapur nga Albo, 13-12-2004 14:31
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 127
  • Lexime: 81,392
  27-10-2010, 09:41 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Si duhet forcuar harmonia fetare nė shoqėrinė shqiptare?

  Hapur nga Albo, 13-12-2004 14:40
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 124
  • Lexime: 73,888
  23-08-2010, 20:33 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Lutje te ēastit.

  Hapur nga VOLSIV, 12-11-2012 19:03
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 83
  • Lexime: 31,678
  10-11-2020, 19:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,220
  24-08-2020, 10:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,925
  16-03-2020, 01:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,220
  01-12-2019, 15:11 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Ēfarė mendoni pėr "dėshmitarėt e Jehovait"?

  Hapur nga PaMeLaA, 19-07-2003 16:39
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 96
  • Lexime: 16,339
  27-03-2019, 14:57 Shko tek mesazhi i fundit
 3. "Jo-islamik" - Myftiu i Arabise ndalon shahun!

  Hapur nga hot_prinz, 28-01-2016 04:41
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 6,026
  09-01-2018, 06:16 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Ringjallja pas vdekjes?

  Hapur nga Disa, 05-01-2010 16:33
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 5,606
  23-12-2017, 11:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,061
  18-12-2017, 07:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 5,209
  18-12-2017, 07:33 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Shamia, nderi, femra...

  Hapur nga iliria e para, 05-12-2015 08:43
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 7,793
  18-12-2017, 05:48 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Question Papa Franēesku : "Zoti s'mund te bej magji"

  Hapur nga Evian, 22-09-2015 08:13
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 3,207
  16-12-2017, 10:38 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kur miqėsia keqpėrdoret

  Hapur nga iliria e para, 27-03-2016 06:16
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,210
  16-12-2017, 03:07 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Fe Ē'ėshtė, Komb Ē'ėshtė.'

  Hapur nga Redi, 27-05-2002 05:32
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,536
  15-12-2017, 09:11 Shko tek mesazhi i fundit
 9. fabula dhe Ezopi.

  Hapur nga bledar gjabri, 20-10-2016 11:42
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,181
  15-12-2017, 08:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,811
  14-12-2017, 09:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 213
  • Lexime: 30,062
  14-12-2017, 07:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 5,153
  14-12-2017, 07:01 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Muzika rock ėshtė instrument i djallit ?!

  Hapur nga Renea, 29-09-2010 15:12
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 74
  • Lexime: 18,144
  14-12-2017, 03:37 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Thumbs up Pse egzistoj !

  Hapur nga Dr.Repi, 24-10-2017 14:51
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 3,615
  13-12-2017, 11:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 42
  • Lexime: 8,447
  08-12-2017, 11:58 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Besimet fetare neper bote

  Hapur nga Lazo, 28-10-2017 12:55
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,264
  28-10-2017, 12:55 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Forma e Planetit Toke!

  Hapur nga NderiUniversit, 03-10-2017 10:04
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,816
  03-10-2017, 13:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 411
  • Lexime: 51,270
  03-10-2017, 10:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,812
  27-06-2017, 23:36 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Ekzorcizmi dhe psikologjia

  Hapur nga VOLSIV, 08-05-2010 17:17
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 65
  • Lexime: 27,552
  01-05-2017, 22:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 205
  • Lexime: 32,107
  10-04-2017, 12:36 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Dita e Veres - feste gezimi dhe shkelqim

  Hapur nga semiku, 15-03-2014 06:06
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 5,568
  24-03-2017, 16:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,435
  27-02-2017, 17:35 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Si i luteni Zotit?

  Hapur nga prizrenasi_30, 04-07-2011 14:14
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 9,468
  25-02-2017, 00:46 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Shiizmi ėshtė njė "fe" apo njė armė e djallit?

  Hapur nga toni77_toni, 04-02-2012 06:47
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 83
  • Lexime: 19,573
  23-02-2017, 06:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,778
  06-02-2017, 14:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,918
  02-02-2017, 09:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 6,014
  24-01-2017, 11:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 3,307
  20-01-2017, 03:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 6,447
  18-01-2017, 07:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,553
  18-01-2017, 06:36 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Perse nuk mund te zhduket feja

  Hapur nga Lazo, 12-01-2017 11:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,805
  12-01-2017, 11:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 4,608
  10-01-2017, 15:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,223
  23-10-2016, 16:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,849
  26-08-2016, 19:20 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Bajrami

  Hapur nga Bahri., 05-07-2016 15:14
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 6,398
  30-07-2016, 07:13 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Perse vetem shqiptaret u konvertuan ne Islam e jo popujt fqinje?

  Hapur nga Viola.V, 07-11-2010 00:06
  33 Faqe
  1 2 3 ... 33
  • Pėrgjigje: 644
  • Lexime: 76,093
  28-07-2016, 21:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,166
  16-07-2016, 19:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 4,287
  06-07-2016, 11:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,298
  09-06-2016, 13:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,101
  14-05-2016, 23:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,974
  09-05-2016, 15:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,632
  01-04-2016, 13:32 Shko tek mesazhi i fundit
 21. At Gjergj Fishta: Shteti e besimi (1917)

  Hapur nga Albo, 31-03-2016 15:19
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,888
  31-03-2016, 15:19 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Ēfarė kėrkon feja nė rrugė?!

  Hapur nga Darius, 06-08-2015 09:19
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 44
  • Lexime: 12,804
  21-03-2016, 23:27 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 52 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •