Close
Faqja 52 prej 52 FillimFillim ... 242505152
Duke renditur temat 2551 deri 2561 prej 2561 gjithsej

Forumi: Toleranca fetare

Nė kėtė forum diskutohet rreth kontributit qė duhet tė japin komunitetet fetare nė ushqimin e tolerances fetare midis shqiptarėve. gjithashtu roli i fesė ne ēėshtjen tonė kombėtare.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Feja e shqiptarėve ndėr shekuj

  Hapur nga ALBA, 23-07-2004 16:38
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 126
  • Lexime: 80,812
  14-12-2017, 02:20 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: "Toleranca fetare" - ēfare ėshtė dhe ēfarė nuk ėshtė

  Hapur nga Matrix, 28-10-2009 13:27
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 87
  • Lexime: 63,245
  13-12-2017, 09:40 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Feja e Gjergj Kastriotit - Skėnderbeut

  Hapur nga Seminarist, 27-07-2004 19:09
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 161
  • Lexime: 133,848
  10-10-2015, 09:48 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Historia e lindjes se komuniteteve fetare kombėtare

  Hapur nga Albo, 16-09-2004 16:26
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 19,353
  18-01-2015, 11:32 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Mesazhe tolerance

  Hapur nga Gj.Fishta, 19-05-2010 12:51
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 83
  • Lexime: 63,934
  24-12-2013, 18:17 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Kushtetuta e Shqiperise ne lidhje me lirine e besimit ne Zot

  Hapur nga Albo, 18-01-2011 01:23
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 25,056
  01-03-2011, 12:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 10,933
  21-01-2011, 22:54 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Si lindi harmonia fetare nė Shqipėri?

  Hapur nga Albo, 13-12-2004 13:31
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 127
  • Lexime: 73,947
  27-10-2010, 08:41 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Si duhet forcuar harmonia fetare nė shoqėrinė shqiptare?

  Hapur nga Albo, 13-12-2004 13:40
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 124
  • Lexime: 67,376
  23-08-2010, 19:33 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. besımı te dergon ne paqe

  Hapur nga ardit, 18-05-2002 09:56
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,482
  22-05-2002, 17:07 Shko tek mesazhi i fundit
 2. E Verteta

  Hapur nga baobabi, 15-05-2002 15:10
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,533
  17-05-2002, 14:32 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Thumbs up Bibla...... E...... Kurani....!!!!???

  Hapur nga Eda H, 05-05-2002 10:55
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 74
  • Lexime: 6,932
  17-05-2002, 02:00 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Ortodokesit e katoliket?

  Hapur nga Eda H, 05-05-2002 10:37
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 5,582
  12-05-2002, 22:50 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Ku eshte zoti kur... ?

  Hapur nga Eda H, 29-04-2002 20:36
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 36
  • Lexime: 3,560
  12-05-2002, 20:58 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Pse provokon fondamentallizmi katolik?

  Hapur nga Anton, 07-05-2002 06:11
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,786
  12-05-2002, 16:51 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Mesime kuranore

  Hapur nga Seminarist, 12-05-2002 15:19
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,884
  12-05-2002, 15:19 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Cool Feja katolike ne USA?

  Hapur nga Eda H, 05-05-2002 10:25
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 3,162
  11-05-2002, 23:33 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Post Muhammedi ne Bibel...

  Hapur nga drita, 02-05-2002 08:19
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 3,275
  10-05-2002, 22:33 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Familja dhe shoqeria

  Hapur nga Albioni, 08-05-2002 19:50
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,356
  08-05-2002, 19:50 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Mali i shenjtė i Tomorrit

  Hapur nga Sokoli, 03-05-2002 04:03
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,163
  03-05-2002, 04:03 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 52 prej 52 FillimFillim ... 242505152

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •