Close
Faqja 51 prej 52 FillimFillim ... 4149505152 FunditFundit
Duke renditur temat 2501 deri 2550 prej 2561 gjithsej

Forumi: Toleranca fetare

Nė kėtė forum diskutohet rreth kontributit qė duhet tė japin komunitetet fetare nė ushqimin e tolerances fetare midis shqiptarėve. gjithashtu roli i fesė ne ēėshtjen tonė kombėtare.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Feja e shqiptarėve ndėr shekuj

  Hapur nga ALBA, 23-07-2004 16:38
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 126
  • Lexime: 80,811
  14-12-2017, 02:20 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: "Toleranca fetare" - ēfare ėshtė dhe ēfarė nuk ėshtė

  Hapur nga Matrix, 28-10-2009 13:27
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 87
  • Lexime: 63,244
  13-12-2017, 09:40 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Feja e Gjergj Kastriotit - Skėnderbeut

  Hapur nga Seminarist, 27-07-2004 19:09
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 161
  • Lexime: 133,847
  10-10-2015, 09:48 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Historia e lindjes se komuniteteve fetare kombėtare

  Hapur nga Albo, 16-09-2004 16:26
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 19,353
  18-01-2015, 11:32 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Mesazhe tolerance

  Hapur nga Gj.Fishta, 19-05-2010 12:51
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 83
  • Lexime: 63,933
  24-12-2013, 18:17 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Kushtetuta e Shqiperise ne lidhje me lirine e besimit ne Zot

  Hapur nga Albo, 18-01-2011 01:23
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 25,055
  01-03-2011, 12:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 10,933
  21-01-2011, 22:54 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Si lindi harmonia fetare nė Shqipėri?

  Hapur nga Albo, 13-12-2004 13:31
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 127
  • Lexime: 73,946
  27-10-2010, 08:41 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Si duhet forcuar harmonia fetare nė shoqėrinė shqiptare?

  Hapur nga Albo, 13-12-2004 13:40
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 124
  • Lexime: 67,375
  23-08-2010, 19:33 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Tri pyetje per Klodin...

  Hapur nga deshmuesi, 08-09-2002 02:32
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 2,944
  13-09-2002, 08:17 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Fanatizmi Nje E Keqe Per Personin Dhe Shoqerine

  Hapur nga Anton, 21-04-2002 04:26
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 50
  • Lexime: 8,381
  09-09-2002, 16:41 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Shikoni pak ketu...

  Hapur nga drita, 01-09-2002 07:27
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,282
  08-09-2002, 01:58 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Perse ka kaq shume fe te krishtera?

  Hapur nga tiziana, 30-08-2002 17:22
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 2,067
  04-09-2002, 20:21 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Perse femrat nuk behen synet.

  Hapur nga Hugo, 31-08-2002 06:28
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 5,154
  04-09-2002, 11:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,889
  03-09-2002, 16:21 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Lightbulb FEJA-per Klod

  Hapur nga Jesushaus, 02-09-2002 08:57
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,310
  02-09-2002, 10:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 13,570
  01-09-2002, 09:37 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Sondazh Sondazh: Cfare Do Te Thote Te Besosh......e Cfare Duhet Te Besosh??

  Hapur nga Eda H, 15-05-2002 20:03
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,873
  31-08-2002, 06:39 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Cfare eshte mekati?

  Hapur nga berat96, 11-07-2002 18:44
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 3,179
  31-08-2002, 06:17 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Muslimanet dhe Kryqezimi i Krishtit

  Hapur nga berat96, 11-07-2002 18:23
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 3,478
  29-08-2002, 02:44 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Question a mund te llogjikohet Perendia?

  Hapur nga i krishteri, 26-08-2002 13:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 853
  26-08-2002, 13:07 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Ēfare ndodhi ne keshillin e Nikese???

  Hapur nga drita, 27-05-2002 04:15
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 5,668
  23-08-2002, 22:30 Shko tek mesazhi i fundit
 12. ē'eshte suksesi???

  Hapur nga i krishteri, 23-08-2002 14:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,979
  23-08-2002, 14:33 Shko tek mesazhi i fundit
 13. a ka ZOT?

  Hapur nga i krishteri, 23-08-2002 14:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 927
  23-08-2002, 14:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,325
  23-08-2002, 03:08 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Naim Frasheri ai qe perktheu Biblen

  Hapur nga Kallmeti, 22-08-2002 10:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 863
  22-08-2002, 10:54 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Kush me ndihmon me pergjigje ??

  Hapur nga Ema, 13-08-2002 05:28
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 2,648
  20-08-2002, 08:54 Shko tek mesazhi i fundit
 16. A ofendojne fete Perendine ?

  Hapur nga Shėn Albani, 27-07-2002 11:22
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,325
  19-08-2002, 23:14 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Kam nje pyetje per Muslimanet.

  Hapur nga deshmuesi, 06-08-2002 23:22
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,536
  19-08-2002, 09:04 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Meka dhe Meningitis(ose Melengjiti)

  Hapur nga kastriot, 19-08-2002 08:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,578
  19-08-2002, 08:14 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Per engjejt

  Hapur nga euzfor, 12-08-2002 05:01
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 1,853
  17-08-2002, 16:18 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Kam nje pyetje.

  Hapur nga deshmuesi, 08-08-2002 22:41
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 1,756
  13-08-2002, 22:05 Shko tek mesazhi i fundit
 21. fundi i botes

  Hapur nga i krishteri, 26-05-2002 09:47
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,308
  11-08-2002, 19:05 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Krishterimi i vetem???

  Hapur nga northernbard, 20-07-2002 15:24
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 1,694
  07-08-2002, 22:09 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Isaku apo Ishmaeli?

  Hapur nga berat96, 12-07-2002 10:53
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 1,832
  01-08-2002, 08:41 Shko tek mesazhi i fundit
 24. O po emrin si e kane?

  Hapur nga berat96, 16-07-2002 17:04
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 1,564
  31-07-2002, 12:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 4,044
  30-07-2002, 19:10 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Kurani dhe Mesia

  Hapur nga berat96, 17-07-2002 13:22
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,179
  29-07-2002, 16:08 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Inkuzicioni

  Hapur nga Seminarist, 28-07-2002 05:41
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,053
  28-07-2002, 05:41 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Ikonat ē'jane dhe ē'perfaqesojne?

  Hapur nga northernbard, 20-07-2002 15:43
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,192
  25-07-2002, 11:42 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Ceshtje shqetesuese per Kuronin¬

  Hapur nga Seminarist, 04-07-2002 16:44
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 3,313
  16-07-2002, 15:23 Shko tek mesazhi i fundit
 29. nje debat i hapur per te gjithe besimtaret

  Hapur nga northernbard, 12-06-2002 13:00
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 61
  • Lexime: 5,216
  16-07-2002, 08:32 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Muhamedi ne Librat e Shenjt...

  Hapur nga Danieli, 14-07-2002 15:50
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,665
  14-07-2002, 15:50 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Profetet dhe Mrekullite

  Hapur nga berat96, 11-07-2002 18:37
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,823
  13-07-2002, 16:45 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Evolimi i Ungjijeve...

  Hapur nga Danieli, 07-07-2002 15:51
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 4,529
  12-07-2002, 15:17 Shko tek mesazhi i fundit
 33. A u ndryshua Ungjilli ne Nicea?

  Hapur nga Seminarist, 03-07-2002 18:42
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,076
  07-07-2002, 15:59 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Lightbulb Gruaja Myslimane

  Hapur nga Jesushaus, 05-07-2002 05:51
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,165
  06-07-2002, 05:28 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Fetar!

  Hapur nga iliria e para, 19-06-2002 13:46
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 1,784
  02-07-2002, 09:09 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Diskutim me fakte mbi madherin e Islam-it & Kur'an-it

  Hapur nga BluPower_blu, 30-05-2002 13:37
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 36
  • Lexime: 5,387
  13-06-2002, 13:27 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Si dhe pse mbijetuan te krishteret?

  Hapur nga ChuChu, 03-06-2002 20:39
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,302
  13-06-2002, 13:26 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Administratorit

  Hapur nga Bleti002, 10-06-2002 07:09
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,173
  11-06-2002, 09:40 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Per muslimanet

  Hapur nga berat96, 09-06-2002 21:24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,290
  09-06-2002, 21:24 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Ditet e veshtira

  Hapur nga i krishteri, 31-05-2002 06:36
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,482
  07-06-2002, 14:33 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Te Kthyer Ne Krishterim

  Hapur nga Seminarist, 06-06-2002 17:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,122
  06-06-2002, 17:32 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Papa ne pension.

  Hapur nga trinity, 26-05-2002 12:56
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 1,938
  01-06-2002, 16:08 Shko tek mesazhi i fundit
 43. A keni deshire ...

  Hapur nga iliria e para, 23-05-2002 08:41
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,935
  29-05-2002, 10:16 Shko tek mesazhi i fundit
 44. Unhappy kush jane.........

  Hapur nga eliza, 15-05-2002 17:50
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 3,320
  28-05-2002, 14:50 Shko tek mesazhi i fundit
 45. Kurani, Historia dhe Shkrimet Hebraike.

  Hapur nga berat96, 07-05-2002 09:49
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 41
  • Lexime: 7,203
  27-05-2002, 12:28 Shko tek mesazhi i fundit
 46. Cilat jene mesimet qe marrim nga Bibla???

  Hapur nga Ndriēimi, 21-05-2002 17:17
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,612
  22-05-2002, 19:17 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 51 prej 52 FillimFillim ... 4149505152 FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •