Close
Faqja 3 prej 52 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit
Duke renditur temat 101 deri 150 prej 2561 gjithsej

Forumi: Toleranca fetare

Nė kėtė forum diskutohet rreth kontributit qė duhet tė japin komunitetet fetare nė ushqimin e tolerances fetare midis shqiptarėve. gjithashtu roli i fesė ne ēėshtjen tonė kombėtare.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Feja e shqiptarėve ndėr shekuj

  Hapur nga ALBA, 23-07-2004 16:38
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 126
  • Lexime: 80,811
  14-12-2017, 02:20 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: "Toleranca fetare" - ēfare ėshtė dhe ēfarė nuk ėshtė

  Hapur nga Matrix, 28-10-2009 13:27
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 87
  • Lexime: 63,245
  13-12-2017, 09:40 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Feja e Gjergj Kastriotit - Skėnderbeut

  Hapur nga Seminarist, 27-07-2004 19:09
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 161
  • Lexime: 133,847
  10-10-2015, 09:48 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Historia e lindjes se komuniteteve fetare kombėtare

  Hapur nga Albo, 16-09-2004 16:26
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 19,353
  18-01-2015, 11:32 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Mesazhe tolerance

  Hapur nga Gj.Fishta, 19-05-2010 12:51
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 83
  • Lexime: 63,933
  24-12-2013, 18:17 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Kushtetuta e Shqiperise ne lidhje me lirine e besimit ne Zot

  Hapur nga Albo, 18-01-2011 01:23
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 25,056
  01-03-2011, 12:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 10,933
  21-01-2011, 22:54 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Si lindi harmonia fetare nė Shqipėri?

  Hapur nga Albo, 13-12-2004 13:31
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 127
  • Lexime: 73,947
  27-10-2010, 08:41 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Si duhet forcuar harmonia fetare nė shoqėrinė shqiptare?

  Hapur nga Albo, 13-12-2004 13:40
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 124
  • Lexime: 67,376
  23-08-2010, 19:33 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Banorėt e Llapushnikut duan Kishė

  Hapur nga Jack Watson, 08-04-2010 06:59
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 160
  • Lexime: 22,465
  02-07-2015, 19:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,576
  19-06-2015, 18:15 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Isai (Jezusi) dhe Kurani

  Hapur nga master2006, 14-02-2012 09:17
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 3,305
  10-06-2015, 02:33 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Dhe ky eshte ajet kuranor?

  Hapur nga iliria e para, 17-07-2013 06:42
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 60
  • Lexime: 9,676
  10-06-2015, 02:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 233
  • Lexime: 18,004
  27-05-2015, 04:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 2,498
  21-05-2015, 04:04 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Pse keshtu Sulejman Rexhepi?!

  Hapur nga iliria e para, 12-05-2015 07:19
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,204
  14-05-2015, 05:46 Shko tek mesazhi i fundit
 5. "Lidhja misid fese dhe sportit"

  Hapur nga ermela sweet, 13-04-2015 14:42
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 811
  26-04-2015, 16:28 Shko tek mesazhi i fundit
 6. A flet te vereten Halil Matoshi?

  Hapur nga iliria e para, 18-04-2015 03:22
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 5,305
  23-04-2015, 07:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 2,726
  17-04-2015, 04:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,573
  09-04-2015, 16:04 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Profecite dhe realizimi i tyre ne ditet e sotme

  Hapur nga VOLSIV, 01-03-2010 16:20
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 64
  • Lexime: 8,230
  10-03-2015, 21:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 2,648
  05-03-2015, 21:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 3,901
  27-02-2015, 14:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,544
  26-02-2015, 07:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,098
  25-02-2015, 11:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,603
  13-02-2015, 21:37 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Origjina e species sonė (nga majmunet tek njerezit?!)

  Hapur nga mesia4ever, 14-11-2014 03:30
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 142
  • Lexime: 14,830
  12-02-2015, 03:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 3,536
  12-02-2015, 01:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 923
  05-02-2015, 10:07 Shko tek mesazhi i fundit
 9. A nuk eshte kjo tragjike?

  Hapur nga iliria e para, 31-01-2015 06:43
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,498
  31-01-2015, 12:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,920
  30-01-2015, 02:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 882
  29-01-2015, 13:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 2,810
  29-01-2015, 04:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 2,729
  28-01-2015, 05:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 966
  26-01-2015, 11:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,954
  26-01-2015, 03:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,688
  26-01-2015, 03:09 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Atheizmi- rreziku real pėr dėmtimin e identitetit kombėtar

  Hapur nga pirro10, 29-12-2014 12:24
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 3,685
  21-01-2015, 11:21 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Revista franceze publikon karikatura qe tallen me profetin Muhamet

  Hapur nga Darius, 19-09-2012 10:01
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 209
  • Lexime: 18,374
  20-01-2015, 19:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,097
  18-01-2015, 04:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,471
  17-01-2015, 16:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 2,066
  13-01-2015, 07:36 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Islami?

  Hapur nga iliria e para, 11-10-2014 06:45
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 64
  • Lexime: 14,650
  11-01-2015, 09:48 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Islami ne Kosove( video)

  Hapur nga iliria e para, 07-01-2015 04:50
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 935
  07-01-2015, 13:52 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Liam Neeson; Koha te nderrojme fe e te behemi muslimane.

  Hapur nga angmokio, 30-12-2014 11:25
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 7,617
  05-01-2015, 14:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,178
  05-01-2015, 08:23 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Itali: Murgeshat pozojne nudo per priftin.

  Hapur nga angmokio, 03-01-2015 16:26
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,554
  04-01-2015, 17:20 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Konvertohen nė katolikė 20 persona

  Hapur nga iliria e para, 20-04-2014 07:01
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 148
  • Lexime: 10,924
  30-12-2014, 06:41 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Terrori nuk ka fe

  Hapur nga Mexhid Yvejsi, 22-12-2014 00:45
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 43
  • Lexime: 5,282
  29-12-2014, 22:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,771
  26-12-2014, 16:19 Shko tek mesazhi i fundit
 18. A ka vetem nje Zot?

  Hapur nga 2043, 21-11-2014 02:24
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 50
  • Lexime: 7,159
  26-12-2014, 05:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 1,870
  19-12-2014, 11:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,363
  30-11-2014, 17:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 59
  • Lexime: 4,771
  30-11-2014, 17:01 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Imam Kosove

  Hapur nga iliria e para, 21-11-2014 17:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 840
  21-11-2014, 17:18 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Perse Zoti na krijoi?

  Hapur nga buja_20, 27-04-2009 16:15
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 67
  • Lexime: 11,227
  13-11-2014, 06:56 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Dy natyrat e Krishtit, njerezorja dhe hyjnorja

  Hapur nga Milkway, 19-04-2009 14:15
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 242
  • Lexime: 25,120
  07-11-2014, 12:44 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Si eshte nje njeri qe beson?

  Hapur nga Fleur Blanche, 21-05-2011 11:12
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 116
  • Lexime: 11,050
  30-10-2014, 20:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 1,582
  26-10-2014, 14:11 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 3 prej 52 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •