Close
Faqja 2 prej 52 FillimFillim 123412 ... FunditFundit
Duke renditur temat 51 deri 100 prej 2561 gjithsej

Forumi: Toleranca fetare

Nė kėtė forum diskutohet rreth kontributit qė duhet tė japin komunitetet fetare nė ushqimin e tolerances fetare midis shqiptarėve. gjithashtu roli i fesė ne ēėshtjen tonė kombėtare.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Feja e shqiptarėve ndėr shekuj

  Hapur nga ALBA, 23-07-2004 16:38
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 126
  • Lexime: 80,849
  14-12-2017, 02:20 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: "Toleranca fetare" - ēfare ėshtė dhe ēfarė nuk ėshtė

  Hapur nga Matrix, 28-10-2009 13:27
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 87
  • Lexime: 63,277
  13-12-2017, 09:40 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Feja e Gjergj Kastriotit - Skėnderbeut

  Hapur nga Seminarist, 27-07-2004 19:09
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 161
  • Lexime: 133,896
  10-10-2015, 09:48 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Historia e lindjes se komuniteteve fetare kombėtare

  Hapur nga Albo, 16-09-2004 16:26
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 19,359
  18-01-2015, 11:32 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Mesazhe tolerance

  Hapur nga Gj.Fishta, 19-05-2010 12:51
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 83
  • Lexime: 63,960
  24-12-2013, 18:17 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Kushtetuta e Shqiperise ne lidhje me lirine e besimit ne Zot

  Hapur nga Albo, 18-01-2011 01:23
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 25,066
  01-03-2011, 12:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 10,939
  21-01-2011, 22:54 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Si lindi harmonia fetare nė Shqipėri?

  Hapur nga Albo, 13-12-2004 13:31
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 127
  • Lexime: 73,984
  27-10-2010, 08:41 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Si duhet forcuar harmonia fetare nė shoqėrinė shqiptare?

  Hapur nga Albo, 13-12-2004 13:40
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 124
  • Lexime: 67,408
  23-08-2010, 19:33 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,406
  11-03-2016, 03:12 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Pse tolerohet antishqiptari Shefqet Krasniqi?

  Hapur nga iliria e para, 09-01-2016 04:33
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 72
  • Lexime: 10,344
  24-02-2016, 20:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,026
  29-01-2016, 04:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 3,810
  26-01-2016, 12:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,156
  15-01-2016, 14:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 3,158
  15-01-2016, 06:56 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Si ka mundesi?!

  Hapur nga iliria e para, 10-01-2016 05:20
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,094
  11-01-2016, 16:58 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Ata qė bėjnė vetėvrasje, shkojnė nė ferr?

  Hapur nga ABIGAIL, 05-02-2003 16:36
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 6,797
  30-12-2015, 21:20 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Hamed Abdel -Samad - "Fashizmi islamik "

  Hapur nga iliria e para, 14-11-2015 04:56
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 46
  • Lexime: 6,987
  28-12-2015, 13:25 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Shokuese ; Jezusi thot ne bible une jam njeri.

  Hapur nga Sayan2003, 29-09-2015 11:48
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 111
  • Lexime: 12,002
  25-12-2015, 06:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 4,613
  23-12-2015, 07:15 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Shpirti dhe feja islame

  Hapur nga Albo, 22-09-2003 12:18
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 17,863
  29-11-2015, 11:49 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Sondazh Sondazh: Terrorizmi, per cfare po sherben?

  Hapur nga Xhemis, 21-11-2015 16:07
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 4,590
  27-11-2015, 04:56 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Vendet me shumicė muslimane kundėr Kosovės nė UNESCO!

  Hapur nga toni77_toni, 09-11-2015 15:48
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 79
  • Lexime: 7,882
  23-11-2015, 05:16 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Zbulohen Fragmente Te Kuranit Qe Vene Ne Dyshim Origjinen E Tij

  Hapur nga Darius, 02-09-2015 07:48
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 72
  • Lexime: 8,252
  18-11-2015, 08:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 867
  14-11-2015, 07:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,216
  13-11-2015, 04:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 644
  12-11-2015, 13:50 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kisha e Milosheviqit dhe xhamia e Sulltan Mehmetit

  Hapur nga iliria e para, 09-10-2015 15:03
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 135
  • Lexime: 11,213
  12-11-2015, 07:22 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Bibla , testamenti i dhunes dhe terrorit.

  Hapur nga Sayan2003, 07-09-2015 05:56
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 3,147
  15-10-2015, 13:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 3,641
  07-10-2015, 09:25 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Thumbs down Ironia e disa myslimaneve, "shkofshi e mos u kthefshi".

  Hapur nga mesia4ever, 24-09-2015 08:17
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 69
  • Lexime: 6,446
  07-10-2015, 08:18 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Mekė, tė paktėn 87 tė vdekur...

  Hapur nga iliria e para, 12-09-2015 03:18
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 6,104
  29-09-2015, 07:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 2,013
  28-09-2015, 11:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 3,654
  28-09-2015, 08:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 143
  • Lexime: 10,287
  24-09-2015, 13:10 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Adoleshenti musliman shpik oren por arrestohet per bomb.

  Hapur nga Sayan2003, 17-09-2015 01:25
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 3,257
  22-09-2015, 02:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 270
  • Lexime: 25,568
  21-09-2015, 22:42 Shko tek mesazhi i fundit
 15. BIBLA e pershkruar ne Kur'an

  Hapur nga Kostandin Spiro, 29-04-2015 04:10
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,677
  19-09-2015, 17:06 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Hyjnizimi i njeriut teoria e antikrishtit

  Hapur nga Xhemis, 11-06-2014 08:20
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,252
  18-09-2015, 16:14 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Shėn Korneli, kryeqindėsh ilir

  Hapur nga Darius, 15-09-2015 18:24
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,019
  17-09-2015, 13:49 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Arberoret te Krishter-Katolik dhe Orthodoks

  Hapur nga Darius, 15-09-2015 18:51
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,381
  17-09-2015, 06:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 1,669
  15-09-2015, 16:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,364
  01-09-2015, 06:59 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Kisha katolike e pranon qe Bibla nuk eshte teresisht e sakte.

  Hapur nga elijsa, 11-08-2015 02:26
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 61
  • Lexime: 5,505
  01-09-2015, 05:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 2,818
  28-08-2015, 17:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 2,292
  26-08-2015, 05:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,179
  25-08-2015, 04:29 Shko tek mesazhi i fundit
 20. "Thuaj ndal"

  Hapur nga iliria e para, 16-08-2015 04:07
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 628
  16-08-2015, 10:54 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Pauli(Sauli) i mashtruar prej Djallit?

  Hapur nga Xhemis, 19-07-2015 08:19
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 2,543
  13-08-2015, 05:12 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Ilir Dardani – Djalli qe vishet me prada

  Hapur nga Evian, 12-08-2015 11:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 964
  12-08-2015, 11:13 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Fashizmi islamik apo shpata e Kalifit Islamik

  Hapur nga Darius, 06-08-2015 08:22
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,286
  10-08-2015, 09:15 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Xhamia e re ne Tirane me kosto 10 milion euro

  Hapur nga Archon, 19-02-2013 14:31
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 175
  • Lexime: 22,440
  06-08-2015, 08:10 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Te perbashketat e Bibles dhe Kuranit

  Hapur nga Redi, 12-06-2002 17:32
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 6,724
  05-08-2015, 10:25 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Francė: Dy priftėrinj katolikė ditėn e xhumasė nė xhami

  Hapur nga Ceni-1, 19-01-2015 17:04
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 71
  • Lexime: 7,122
  04-08-2015, 10:10 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Homoseksualiteti dhe Bibla

  Hapur nga DATARAW, 31-07-2015 11:55
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 589
  31-07-2015, 11:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,612
  27-07-2015, 19:34 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Merrni shembull nga kjo myslimane!

  Hapur nga EXODUS, 07-02-2015 23:50
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 2,170
  24-07-2015, 04:58 Shko tek mesazhi i fundit
 29. „Letėr hoxh efendisė“

  Hapur nga iliria e para, 09-07-2015 10:35
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,154
  15-07-2015, 03:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 693
  03-07-2015, 16:43 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 2 prej 52 FillimFillim 123412 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •