Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  7,290
Faqja 1 prej 4 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 154 gjithsej

Forumi: Tė jesh prind

Nga shtatzania deri universitet! Ky forum i kushtohet prindėrve apo atyre tė cilėt janė duke pritur tė bėhen tė tillė. Ndani me njėri tjetrin momentet e bukura tė shtatzanisė, hapat e parė dhe 'dhimbjet' e tė qėnit prind.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Tė jesh prind

  Hapur nga Fiori, 11-11-2010 21:59
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 32,459
  23-10-2019, 08:47 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Talking Klubi i mamave. Brockullat e zogjve tane;)

  Hapur nga Marya, 13-10-2011 03:20
  98 Faqe
  1 2 3 ... 98
  • Pėrgjigje: 1,959
  • Lexime: 180,443
  23-10-2019, 08:44 Shko tek mesazhi i fundit
 2. A ka vlerė roli i njė gruaje shtėpiake?

  Hapur nga bjondina, 09-10-2002 16:33
  17 Faqe
  1 2 3 ... 17
  • Pėrgjigje: 332
  • Lexime: 36,650
  15-02-2013, 18:58 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Question Familja ideale:sa persona do tė kishte pėr mendimin tuaj?

  Hapur nga Letersia 76, 19-09-2002 20:27
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 172
  • Lexime: 21,403
  12-07-2012, 10:15 Shko tek mesazhi i fundit
 4. A duhet prindi tė rrafi fėmijen kur fėmija gabon?

  Hapur nga invisible girl, 22-02-2004 10:08
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 146
  • Lexime: 27,992
  21-11-2004, 05:10 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Si e pėrjetojnė nėnat lindjen e femijės?

  Hapur nga *~Rexhina~*, 28-11-2009 22:09
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 142
  • Lexime: 25,854
  24-07-2012, 08:41 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Cilat janė shenjat e shtatzanisė

  Hapur nga bleripz, 13-07-2007 10:10
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 140
  • Lexime: 306,486
  11-05-2016, 05:07 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Tė sjellėsh fėmijė nė jetė ėshtė njė akt egoizmi?

  Hapur nga iktuus, 05-06-2011 17:07
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 118
  • Lexime: 21,616
  03-08-2012, 08:37 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Sa femije do deshironit te kishit?

  Hapur nga arbana uk, 15-06-2013 12:42
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 113
  • Lexime: 17,827
  19-02-2015, 20:22 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Vjerra dhe nusja dhe marredheniet mes tyre?

  Hapur nga Letersia 76, 21-09-2002 16:22
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 88
  • Lexime: 29,568
  03-08-2012, 08:20 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Roli i babait nė rritjen e fėmijės

  Hapur nga Albo, 13-11-2010 13:17
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 88
  • Lexime: 17,168
  03-08-2012, 09:24 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Qumėshti i nėnės

  Hapur nga Klevis2000, 12-07-2003 15:58
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 83
  • Lexime: 27,795
  06-07-2012, 05:12 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Kur duhet ti levizim foshnjat ne shtratin e tyre?

  Hapur nga Fiori, 11-11-2010 21:59
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 81
  • Lexime: 22,704
  14-06-2011, 21:57 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Si flasin shqip fėmijėt jashtė Shqipėrisė

  Hapur nga Manulaki, 16-07-2006 23:14
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 80
  • Lexime: 12,033
  08-06-2010, 07:24 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Tė vjellat e shpeshta gjatė shtatzanisė

  Hapur nga ela11, 25-11-2010 14:48
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 79
  • Lexime: 49,719
  29-12-2010, 18:01 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Question Cila ėshtė mosha e duhur pėr tu bėrė Nenė?

  Hapur nga Letersia 76, 17-09-2002 08:56
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 78
  • Lexime: 11,240
  29-07-2005, 15:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 75
  • Lexime: 20,662
  06-05-2013, 16:12 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Sakrificat e prindėrve pėr femijėt e tyre

  Hapur nga Poeti, 02-12-2005 16:59
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 70
  • Lexime: 15,057
  26-07-2012, 09:04 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Talking A keni flejtur me mamane ne vogeli ?

  Hapur nga EuroStar1, 08-10-2011 14:55
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 58
  • Lexime: 11,741
  13-08-2014, 17:41 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Kėshilla pėr foshnjat 0-12 muajsh

  Hapur nga Mina, 18-05-2003 06:21
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 187,038
  10-09-2011, 07:38 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Question Ndihma qė jep burri nė punėt e shtėpisė

  Hapur nga afeida, 30-07-2003 01:44
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 6,520
  29-01-2006, 11:55 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Tė jesh prind-ėshtė obligim, peshė dhe kėnaqėsi

  Hapur nga Poeti, 28-07-2005 16:19
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 25,846
  15-03-2007, 09:27 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Sondazh Sondazh: Cili eshte Nga Priderit Me i Dashur Nena Apo Babai , Dhe Pse ?

  Hapur nga engjulli_peje^, 09-04-2007 07:02
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 50
  • Lexime: 8,471
  30-06-2008, 17:50 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Fėmijėt e vetėm: Ja pėrse janė mė tė lumtur

  Hapur nga Xhuxhumaku, 17-11-2010 22:45
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 50
  • Lexime: 10,013
  01-08-2012, 10:35 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Si i disiplinoni femijet tuaj kur bejne gabim?

  Hapur nga Albo, 03-01-2013 16:27
  3 Faqe
  1 2 3
  femijet
  • Pėrgjigje: 50
  • Lexime: 22,596
  20-02-2013, 19:12 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Mami apo babi?????

  Hapur nga Shpirta, 15-04-2003 08:18
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 7,664
  06-07-2012, 12:02 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Burri nė shtėpi, gruaja nė punė ;)

  Hapur nga Nuska, 18-01-2003 21:19
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 16,583
  08-08-2012, 09:02 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Smile Buzeqeshja e nje femije :)

  Hapur nga mario_kingu, 31-08-2011 18:22
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 16,254
  22-07-2015, 13:40 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Sa kohė i nevojitet fėmiut tim tė mėsohet nė ēerdhe?

  Hapur nga kumbulla, 02-09-2011 09:37
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 46
  • Lexime: 12,414
  06-07-2012, 14:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 44
  • Lexime: 7,457
  29-07-2005, 15:29 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Lightbulb Te bėhesh nėnė nė njė moshė kaq tė re..

  Hapur nga YllBote, 03-10-2003 19:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 42
  • Lexime: 8,058
  07-11-2005, 12:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 41
  • Lexime: 22,337
  03-08-2012, 07:22 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Njollat e lindjes tek femijet.

  Hapur nga Marya, 02-05-2012 05:48
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 30,092
  25-07-2012, 09:26 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Ushqimi i bebeve pas 6 muajsh

  Hapur nga ela11, 13-12-2011 11:49
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 19,360
  15-12-2011, 20:13 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Question Diskot dhe droga.

  Hapur nga julka, 10-03-2003 10:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 6,879
  23-01-2006, 07:47 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Smile Marėdhėnjet qė keni me bashkėfamiljarėt

  Hapur nga invisible girl, 19-12-2003 20:04
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 7,069
  17-03-2005, 19:35 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Depresioni i nėnave pas lindjes

  Hapur nga Adna, 09-12-2010 07:16
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 14,622
  10-07-2012, 09:44 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Fėmijėt nė internet – cila ėshtė mosha e duhur?

  Hapur nga Fittox, 14-03-2008 16:48
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 10,414
  05-05-2009, 02:51 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Rritja e fėmijės ėshtė gjithēka: Lodhje, kėnaqsi ...

  Hapur nga mia@, 13-08-2011 18:34
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 5,820
  25-07-2012, 09:44 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Ēfarė tė marrim me vete nė maternitet?

  Hapur nga Marya, 19-01-2011 08:31
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 33,538
  03-02-2011, 00:26 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Fėmijėt qė rriten me gjyshėr, mė tė dobėt!

  Hapur nga Davius, 27-02-2007 10:34
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 8,885
  23-03-2009, 18:31 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Vaksinat - sa janė tė nevojshme dhe sa janė tė dėmshme?

  Hapur nga mia@, 15-11-2010 09:56
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 30,542
  16-08-2012, 17:14 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Sondazh Sondazh: Ne cfare jave lindet femijen/et?

  Hapur nga *~Rexhina~*, 03-12-2011 15:58
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 11,600
  01-02-2012, 16:50 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Shtatzania dhe simptomat

  Hapur nga ela11, 23-10-2010 00:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 13,757
  23-11-2010, 14:52 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Ē'po ndodh kėshtu me familjet shqiptare

  Hapur nga DINA, 09-09-2002 02:59
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 5,726
  29-01-2006, 12:06 Shko tek mesazhi i fundit
 42. E kam perkedhelur kaq shume sa....

  Hapur nga *~Rexhina~*, 17-06-2011 15:23
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 8,783
  22-12-2014, 16:36 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Emra pėr binjakė (bineq)

  Hapur nga meti1, 20-02-2012 03:30
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 38,539
  24-04-2012, 14:44 Shko tek mesazhi i fundit
 44. Mashkulli i parė nė botė shtatzėnė, pret fėmijėn e tretė

  Hapur nga Nete, 06-08-2012 05:28
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 8,010
  09-08-2012, 12:09 Shko tek mesazhi i fundit
 45. Aktivitetet e ndryshme te femijet.

  Hapur nga PINK, 25-09-2012 13:34
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 8,798
  18-10-2012, 06:00 Shko tek mesazhi i fundit
 46. Exclamation Pėrse sjellim fėmijė nė botė?

  Hapur nga huggos, 08-08-2002 08:17
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 5,628
  07-02-2011, 15:00 Shko tek mesazhi i fundit
 47. Nėna dhe vitet qė ikin.

  Hapur nga Explorer, 28-12-2010 18:41
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 4,821
  25-05-2011, 23:51 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 4 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •