Close
Faqja 1 prej 4 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 157 gjithsej

Forumi: Tė jesh prind

Nga shtatzania deri universitet! Ky forum i kushtohet prindėrve apo atyre tė cilėt janė duke pritur tė bėhen tė tillė. Ndani me njėri tjetrin momentet e bukura tė shtatzanisė, hapat e parė dhe 'dhimbjet' e tė qėnit prind.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Tė jesh prind

  Hapur nga Fiori, 11-11-2010 21:59
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 46,312
  23-10-2019, 08:47 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Prindėrimi

  Hapur nga sirena_adria, 16-10-2023 19:41
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 812
  07-11-2023, 21:27 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kėshilla mbi edukimin e fėmijės suaj

  Hapur nga *~Rexhina~*, 05-09-2010 22:29
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 37,000
  04-11-2023, 22:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,318
  20-10-2023, 10:06 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Edukimi Pozitiv

  Hapur nga sirena_adria, 17-08-2023 20:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 393
  17-08-2023, 20:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 6,329
  25-04-2023, 16:32 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Lėvizur: keshilla dhe informacione :)

  Hapur nga *~Rexhina~*, 27-04-2023 20:44
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,112
  19-01-2021, 00:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,344
  30-12-2020, 21:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,402
  09-11-2019, 06:25 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Talking Klubi i mamave. Brockullat e zogjve tane;)

  Hapur nga Marya, 13-10-2011 03:20
  98 Faqe
  1 2 3 ... 98
  • Pėrgjigje: 1,959
  • Lexime: 215,496
  23-10-2019, 08:44 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Si tė pėrballojme tekat e fėmijėve !

  Hapur nga Wordless, 11-02-2014 10:46
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 14,802
  05-08-2016, 12:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 9,998
  02-08-2016, 10:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,018
  16-06-2016, 08:07 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Vonesa periodave

  Hapur nga Almeg, 05-06-2016 15:42
  kontraceptive, shtatzani, testi
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,286
  05-06-2016, 15:42 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Cilat janė shenjat e shtatzanisė

  Hapur nga bleripz, 13-07-2007 10:10
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 140
  • Lexime: 317,983
  11-05-2016, 05:07 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
 9. Kėshilla pėr tė ushqyer fėmijėn

  Hapur nga Albo, 24-09-2015 14:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,812
  24-09-2015, 14:23 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Smile Buzeqeshja e nje femije :)

  Hapur nga mario_kingu, 31-08-2011 18:22
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 20,559
  22-07-2015, 13:40 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Sa femije do deshironit te kishit?

  Hapur nga arbana uk, 15-06-2013 12:42
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 113
  • Lexime: 23,156
  19-02-2015, 20:22 Shko tek mesazhi i fundit
 12. E kam perkedhelur kaq shume sa....

  Hapur nga *~Rexhina~*, 17-06-2011 15:23
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 12,307
  22-12-2014, 16:36 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Talking A keni flejtur me mamane ne vogeli ?

  Hapur nga EuroStar1, 08-10-2011 14:55
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 58
  • Lexime: 15,789
  13-08-2014, 17:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,339
  05-08-2014, 13:27 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Pėrcaktimi i gjinisė sė foshnjės sipas kalendarit kinez

  Hapur nga Sirius, 03-12-2010 20:38
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 232,115
  28-07-2014, 14:26 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Pyetje

  Hapur nga MijnWonder, 30-05-2014 03:27
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 7,329
  30-05-2014, 11:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 6,464
  15-04-2014, 23:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,784
  16-03-2014, 10:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 6,582
  28-02-2014, 08:01 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Qumeshti i nenes

  Hapur nga s0ni, 09-10-2012 08:32
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 12,562
  08-11-2013, 01:01 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Femija dhe Filmat Vizatimor

  Hapur nga Pegasusaj, 21-10-2013 17:00
  cerrtani, djali, filma me titra shqip, filma vizatimor, probleme me femij
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 7,285
  21-10-2013, 22:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,141
  09-10-2013, 13:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,670
  17-09-2013, 16:53 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Kur femija fillon te flasi?

  Hapur nga Albo, 04-01-2013 07:40
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 23,552
  16-09-2013, 07:10 Shko tek mesazhi i fundit
 19. C'keni bere per te ardhmen e femijeve ?

  Hapur nga kikimiki, 19-06-2013 10:19
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 5,108
  24-06-2013, 05:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 7,896
  19-06-2013, 15:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 7,452
  17-06-2013, 17:11 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Pse planifikimi familjar?!

  Hapur nga blerimii, 16-06-2013 18:48
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,156
  16-06-2013, 22:15 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Dieta dhe menu per femijet e vegjel

  Hapur nga ela11, 03-02-2012 22:04
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 22,526
  19-05-2013, 12:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 75
  • Lexime: 25,743
  06-05-2013, 16:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 6,436
  25-02-2013, 16:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,778
  21-02-2013, 18:11 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Question Stafeta e dashurise nga prindi te femija

  Hapur nga EuroStar1, 05-09-2012 09:38
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 6,346
  20-02-2013, 20:41 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Si i disiplinoni femijet tuaj kur bejne gabim?

  Hapur nga Albo, 03-01-2013 16:27
  3 Faqe
  1 2 3
  femijet
  • Pėrgjigje: 50
  • Lexime: 27,072
  20-02-2013, 19:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 6,074
  18-02-2013, 00:33 Shko tek mesazhi i fundit
 24. A ka vlerė roli i njė gruaje shtėpiake?

  Hapur nga bjondina, 09-10-2002 16:33
  17 Faqe
  1 2 3 ... 17
  • Pėrgjigje: 332
  • Lexime: 47,162
  15-02-2013, 18:58 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Kur merret kalcium gjate shtatzanise?

  Hapur nga bebi im, 07-08-2012 04:57
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 15,762
  15-02-2013, 18:32 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Sa diference ne moshe kane femijet tuaj?

  Hapur nga Albo, 11-01-2013 10:29
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 7,195
  06-02-2013, 17:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 11,583
  02-01-2013, 09:27 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Thėnie nga nje i mencur

  Hapur nga Linė, 17-09-2012 02:42
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 6,504
  10-12-2012, 13:31 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Aktivitetet e ndryshme te femijet.

  Hapur nga PINK, 25-09-2012 13:34
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 11,914
  18-10-2012, 06:00 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 4 123 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •