Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  11,273
Faqja 1 prej 4 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 154 gjithsej

Forumi: Tė jesh prind

Nga shtatzania deri universitet! Ky forum i kushtohet prindėrve apo atyre tė cilėt janė duke pritur tė bėhen tė tillė. Ndani me njėri tjetrin momentet e bukura tė shtatzanisė, hapat e parė dhe 'dhimbjet' e tė qėnit prind.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Tė jesh prind

  Hapur nga Fiori, 11-11-2010 21:59
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 32,994
  23-10-2019, 08:47 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 4,017
  25-08-2014, 12:51 Shko tek mesazhi i fundit
 1. A bėn kamomili mirė pėr bebet?

  Hapur nga ela11, 14-09-2011 11:56
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 16,846
  20-09-2011, 12:43 Shko tek mesazhi i fundit
 2. A duhet prindi tė rrafi fėmijen kur fėmija gabon?

  Hapur nga invisible girl, 22-02-2004 10:08
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 146
  • Lexime: 28,104
  21-11-2004, 05:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 2,262
  09-12-2011, 09:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 4,323
  18-02-2013, 00:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,954
  28-02-2014, 08:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 8,686
  02-01-2013, 09:27 Shko tek mesazhi i fundit
 3. A ka vlerė roli i njė gruaje shtėpiake?

  Hapur nga bjondina, 09-10-2002 16:33
  17 Faqe
  1 2 3 ... 17
  • Pėrgjigje: 332
  • Lexime: 37,017
  15-02-2013, 18:58 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Talking A keni flejtur me mamane ne vogeli ?

  Hapur nga EuroStar1, 08-10-2011 14:55
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 58
  • Lexime: 11,982
  13-08-2014, 17:41 Shko tek mesazhi i fundit
 5. A mund te perdoret kremi gjate shtatzanise?

  Hapur nga ela11, 19-10-2010 10:02
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,980
  06-07-2012, 07:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,227
  07-04-2007, 12:24 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Aktivitetet e ndryshme te femijet.

  Hapur nga PINK, 25-09-2012 13:34
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 8,993
  18-10-2012, 06:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 5,362
  17-06-2013, 17:11 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Arredimi i dhomės sė bebit...

  Hapur nga HELEN OF TROY, 08-10-2011 13:21
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,832
  08-10-2011, 17:31 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Arti i rritjes sė fėmijėve

  Hapur nga Fiori, 27-09-2011 11:50
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,067
  01-08-2012, 05:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,688
  19-01-2011, 17:44 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Barbie

  Hapur nga StormAngel, 16-11-2005 14:40
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,308
  26-01-2006, 12:51 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Burri nė shtėpi, gruaja nė punė ;)

  Hapur nga Nuska, 18-01-2003 21:19
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 16,727
  08-08-2012, 09:02 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Smile Buzeqeshja e nje femije :)

  Hapur nga mario_kingu, 31-08-2011 18:22
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 16,515
  22-07-2015, 13:40 Shko tek mesazhi i fundit
 12. C'keni bere per te ardhmen e femijeve ?

  Hapur nga kikimiki, 19-06-2013 10:19
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,525
  24-06-2013, 05:29 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Ē'po ndodh kėshtu me familjet shqiptare

  Hapur nga DINA, 09-09-2002 02:59
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 5,783
  29-01-2006, 12:06 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Ēfare do te thote te behesh prind?

  Hapur nga leta-m, 17-12-2010 07:32
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,179
  01-09-2011, 08:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,156
  21-02-2013, 18:11 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Ēfarė tė marrim me vete nė maternitet?

  Hapur nga Marya, 19-01-2011 08:31
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 33,628
  03-02-2011, 00:26 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Question Cila ėshtė mosha e duhur pėr tu bėrė Nenė?

  Hapur nga Letersia 76, 17-09-2002 08:56
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 78
  • Lexime: 11,317
  29-07-2005, 15:18 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Cilat janė shenjat e shtatzanisė

  Hapur nga bleripz, 13-07-2007 10:10
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 140
  • Lexime: 307,111
  11-05-2016, 05:07 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Sondazh Sondazh: Cili eshte Nga Priderit Me i Dashur Nena Apo Babai , Dhe Pse ?

  Hapur nga engjulli_peje^, 09-04-2007 07:02
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 50
  • Lexime: 8,511
  30-06-2008, 17:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 6,119
  20-09-2007, 14:50 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Depresioni i nėnave pas lindjes

  Hapur nga Adna, 09-12-2010 07:16
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 14,678
  10-07-2012, 09:44 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Dėshironi tė keni fėmijė tė zgjuar?

  Hapur nga darla1, 04-12-2010 02:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,277
  04-12-2010, 02:53 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Dieta dhe menu per femijet e vegjel

  Hapur nga ela11, 03-02-2012 22:04
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 19,379
  19-05-2013, 12:53 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Disa Kėshilla Pėr Prindėrit

  Hapur nga shefqeti11, 27-03-2007 06:07
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 10,528
  29-03-2007, 17:41 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Question Diskot dhe droga.

  Hapur nga julka, 10-03-2003 10:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 6,934
  23-01-2006, 07:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 6,900
  02-08-2016, 10:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,248
  16-03-2014, 10:32 Shko tek mesazhi i fundit
 24. E kam perkedhelur kaq shume sa....

  Hapur nga *~Rexhina~*, 17-06-2011 15:23
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 8,989
  22-12-2014, 16:36 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Emra pėr binjakė (bineq)

  Hapur nga meti1, 20-02-2012 03:30
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 38,824
  24-04-2012, 14:44 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Question Familja ideale:sa persona do tė kishte pėr mendimin tuaj?

  Hapur nga Letersia 76, 19-09-2002 20:27
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 172
  • Lexime: 21,493
  12-07-2012, 10:15 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Femija dhe Filmat Vizatimor

  Hapur nga Pegasusaj, 21-10-2013 17:00
  cerrtani, djali, filma me titra shqip, filma vizatimor, probleme me femij
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 5,036
  21-10-2013, 22:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,757
  11-08-2003, 23:42 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Femija meket

  Hapur nga sindy, 10-09-2010 08:03
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 4,303
  02-09-2011, 09:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 4,698
  25-02-2013, 16:31 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Femijėt dhe kthimi ne atdhe

  Hapur nga Foleja_, 08-12-2005 05:20
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,339
  29-01-2006, 11:19 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Femijet dhe prinderit ?

  Hapur nga altin55, 02-07-2004 17:10
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,153
  23-07-2004, 13:08 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Fėmijėt e vetėm: Ja pėrse janė mė tė lumtur

  Hapur nga Xhuxhumaku, 17-11-2010 22:45
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 50
  • Lexime: 10,108
  01-08-2012, 10:35 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Fėmijėt nė internet – cila ėshtė mosha e duhur?

  Hapur nga Fittox, 14-03-2008 16:48
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 10,460
  05-05-2009, 02:51 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Fėmijėt qė rriten me gjyshėr, mė tė dobėt!

  Hapur nga Davius, 27-02-2007 10:34
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 8,927
  23-03-2009, 18:31 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Festimi i ditėlindjes sė parė

  Hapur nga Fiori, 09-08-2011 14:34
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 17,202
  13-09-2011, 15:37 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Sondazh Sondazh: Formula apo Qumesht :)

  Hapur nga *~Rexhina~*, 05-09-2010 22:32
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,322
  10-07-2012, 09:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 75
  • Lexime: 20,892
  06-05-2013, 16:12 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 4 123 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •