Close
Faqja 1 prej 4 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 152 gjithsej

Forumi: Tė jesh prind

Nga shtatzania deri universitet! Ky forum i kushtohet prindėrve apo atyre tė cilėt janė duke pritur tė bėhen tė tillė. Ndani me njėri tjetrin momentet e bukura tė shtatzanisė, hapat e parė dhe 'dhimbjet' e tė qėnit prind.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Tė jesh prind

  Hapur nga Fiori, 11-11-2010 21:59
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 25,880
  23-10-2019, 09:47 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Cilat janė shenjat e shtatzanisė

  Hapur nga bleripz, 13-07-2007 11:10
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 140
  • Lexime: 297,775
  11-05-2016, 06:07 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Pėrcaktimi i gjinisė sė foshnjės sipas kalendarit kinez

  Hapur nga Sirius, 03-12-2010 20:38
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 209,850
  28-07-2014, 15:26 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kėshilla pėr foshnjat 0-12 muajsh

  Hapur nga Mina, 18-05-2003 07:21
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 182,501
  10-09-2011, 08:38 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Talking Klubi i mamave. Brockullat e zogjve tane;)

  Hapur nga Marya, 13-10-2011 04:20
  98 Faqe
  1 2 3 ... 98
  • Pėrgjigje: 1,959
  • Lexime: 164,090
  23-10-2019, 09:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 158,153
  11-12-2010, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Si mund ta pėrballojė njė grua njė lindje normale

  Hapur nga vajza pa emer, 20-05-2003 07:47
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 110,243
  06-07-2012, 05:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 87,364
  07-08-2012, 04:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 55,881
  04-09-2011, 04:06 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Tė vjellat e shpeshta gjatė shtatzanisė

  Hapur nga ela11, 25-11-2010 14:48
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 79
  • Lexime: 46,346
  29-12-2010, 18:01 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Pesha & gjatėsia e bebeve

  Hapur nga ela11, 12-10-2011 15:59
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 45,499
  26-07-2012, 11:14 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Emra pėr binjakė (bineq)

  Hapur nga meti1, 20-02-2012 03:30
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 33,522
  24-04-2012, 15:44 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Ēfarė tė marrim me vete nė maternitet?

  Hapur nga Marya, 19-01-2011 08:31
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 31,791
  03-02-2011, 00:26 Shko tek mesazhi i fundit
 10. A ka vlerė roli i njė gruaje shtėpiake?

  Hapur nga bjondina, 09-10-2002 17:33
  17 Faqe
  1 2 3 ... 17
  • Pėrgjigje: 332
  • Lexime: 29,883
  15-02-2013, 18:58 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Vjerra dhe nusja dhe marredheniet mes tyre?

  Hapur nga Letersia 76, 21-09-2002 17:22
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 88
  • Lexime: 28,161
  03-08-2012, 09:20 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Vaksinat - sa janė tė nevojshme dhe sa janė tė dėmshme?

  Hapur nga mia@, 15-11-2010 09:56
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 27,522
  16-08-2012, 18:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 27,327
  19-11-2010, 15:08 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Njollat e lindjes tek femijet.

  Hapur nga Marya, 02-05-2012 06:48
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 26,801
  25-07-2012, 10:26 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Ndryshimi i ngjyrės nė jashtqitje tė bebeve

  Hapur nga ela11, 07-08-2011 00:22
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 25,903
  14-09-2011, 10:34 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Qumėshti i nėnės

  Hapur nga Klevis2000, 12-07-2003 16:58
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 83
  • Lexime: 25,785
  06-07-2012, 06:12 Shko tek mesazhi i fundit
 16. A duhet prindi tė rrafi fėmijen kur fėmija gabon?

  Hapur nga invisible girl, 22-02-2004 10:08
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 146
  • Lexime: 24,960
  21-11-2004, 05:10 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Tė jesh prind-ėshtė obligim, peshė dhe kėnaqėsi

  Hapur nga Poeti, 28-07-2005 17:19
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 23,872
  15-03-2007, 10:27 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Si e pėrjetojnė nėnat lindjen e femijės?

  Hapur nga *~Rexhina~*, 28-11-2009 22:09
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 142
  • Lexime: 23,450
  24-07-2012, 09:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 41
  • Lexime: 21,164
  03-08-2012, 08:22 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Kur duhet ti levizim foshnjat ne shtratin e tyre?

  Hapur nga Fiori, 11-11-2010 21:59
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 81
  • Lexime: 20,654
  14-06-2011, 22:57 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Question Familja ideale:sa persona do tė kishte pėr mendimin tuaj?

  Hapur nga Letersia 76, 19-09-2002 21:27
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 172
  • Lexime: 19,657
  12-07-2012, 11:15 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Si i disiplinoni femijet tuaj kur bejne gabim?

  Hapur nga Albo, 03-01-2013 16:27
  3 Faqe
  1 2 3
  femijet
  • Pėrgjigje: 50
  • Lexime: 19,565
  20-02-2013, 19:12 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Tė sjellėsh fėmijė nė jetė ėshtė njė akt egoizmi?

  Hapur nga iktuus, 05-06-2011 18:07
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 118
  • Lexime: 19,302
  03-08-2012, 09:37 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Kur femija fillon te flasi?

  Hapur nga Albo, 04-01-2013 07:40
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 18,291
  16-09-2013, 08:10 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Ushqimi i bebeve pas 6 muajsh

  Hapur nga ela11, 13-12-2011 11:49
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 18,250
  15-12-2011, 20:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 75
  • Lexime: 16,967
  06-05-2013, 17:12 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Mbushja e dhembeve gjate shtatzanise

  Hapur nga amerika1, 17-04-2010 11:11
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 16,805
  13-10-2010, 19:57 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Problemet shėndetėsore tė fėmijėve

  Hapur nga Foleja_, 18-03-2006 06:56
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 16,772
  06-05-2006, 06:14 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Dieta dhe menu per femijet e vegjel

  Hapur nga ela11, 03-02-2012 22:04
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 16,622
  19-05-2013, 13:53 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Festimi i ditėlindjes sė parė

  Hapur nga Fiori, 09-08-2011 15:34
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 16,565
  13-09-2011, 16:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 16,310
  14-04-2011, 09:40 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Roli i babait nė rritjen e fėmijės

  Hapur nga Albo, 13-11-2010 13:17
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 88
  • Lexime: 15,314
  03-08-2012, 10:24 Shko tek mesazhi i fundit
 30. A bėn kamomili mirė pėr bebet?

  Hapur nga ela11, 14-09-2011 12:56
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 15,245
  20-09-2011, 13:43 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Burri nė shtėpi, gruaja nė punė ;)

  Hapur nga Nuska, 18-01-2003 21:19
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 13,590
  08-08-2012, 10:02 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Sa femije do deshironit te kishit?

  Hapur nga arbana uk, 15-06-2013 13:42
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 113
  • Lexime: 13,424
  19-02-2015, 20:22 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Depresioni i nėnave pas lindjes

  Hapur nga Adna, 09-12-2010 07:16
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 13,415
  10-07-2012, 10:44 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Smile Buzeqeshja e nje femije :)

  Hapur nga mario_kingu, 31-08-2011 19:22
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 13,286
  22-07-2015, 14:40 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Shtatzania dhe simptomat

  Hapur nga ela11, 23-10-2010 01:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 12,735
  23-11-2010, 14:52 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Sakrificat e prindėrve pėr femijėt e tyre

  Hapur nga Poeti, 02-12-2005 16:59
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 70
  • Lexime: 12,491
  26-07-2012, 10:04 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Mardheniet Prindėr-femijė

  Hapur nga bjondina, 05-10-2002 18:20
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 12,234
  08-05-2006, 09:50 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Strabismi tek femijet.

  Hapur nga Marya, 05-10-2011 07:47
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 11,901
  26-07-2012, 06:47 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Kur merret kalcium gjate shtatzanise?

  Hapur nga bebi im, 07-08-2012 05:57
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 11,140
  15-02-2013, 18:32 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Si flasin shqip fėmijėt jashtė Shqipėrisė

  Hapur nga Manulaki, 17-07-2006 00:14
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 80
  • Lexime: 11,071
  08-06-2010, 08:24 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Sa kohė i nevojitet fėmiut tim tė mėsohet nė ēerdhe?

  Hapur nga kumbulla, 02-09-2011 10:37
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 46
  • Lexime: 10,844
  06-07-2012, 15:09 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Sjellja ndaj fėmijėve pėrcakton karakterin e tyre

  Hapur nga Davius, 15-08-2006 21:28
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 10,789
  25-08-2011, 09:31 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Sondazh Sondazh: Ne cfare jave lindet femijen/et?

  Hapur nga *~Rexhina~*, 03-12-2011 15:58
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 10,786
  01-02-2012, 16:50 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 4 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •