Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  7,042
Faqja 2 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit
Duke renditur temat 51 deri 100 prej 154 gjithsej

Forumi: Tė jesh prind

Nga shtatzania deri universitet! Ky forum i kushtohet prindėrve apo atyre tė cilėt janė duke pritur tė bėhen tė tillė. Ndani me njėri tjetrin momentet e bukura tė shtatzanisė, hapat e parė dhe 'dhimbjet' e tė qėnit prind.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Tė jesh prind

  Hapur nga Fiori, 11-11-2010 21:59
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 32,410
  23-10-2019, 08:47 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Mashkulli i parė nė botė shtatzėnė, pret fėmijėn e tretė

  Hapur nga Nete, 06-08-2012 05:28
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 7,990
  09-08-2012, 12:09 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Burri nė shtėpi, gruaja nė punė ;)

  Hapur nga Nuska, 18-01-2003 21:19
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 16,570
  08-08-2012, 09:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 90,076
  07-08-2012, 03:48 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Roli i babait nė rritjen e fėmijės

  Hapur nga Albo, 13-11-2010 13:17
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 88
  • Lexime: 17,164
  03-08-2012, 09:24 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Tė sjellėsh fėmijė nė jetė ėshtė njė akt egoizmi?

  Hapur nga iktuus, 05-06-2011 17:07
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 118
  • Lexime: 21,607
  03-08-2012, 08:37 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Vjerra dhe nusja dhe marredheniet mes tyre?

  Hapur nga Letersia 76, 21-09-2002 16:22
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 88
  • Lexime: 29,557
  03-08-2012, 08:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 41
  • Lexime: 22,334
  03-08-2012, 07:22 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Post-Epidural

  Hapur nga *~Rexhina~*, 15-05-2012 16:52
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 3,600
  02-08-2012, 02:27 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Fėmijėt e vetėm: Ja pėrse janė mė tė lumtur

  Hapur nga Xhuxhumaku, 17-11-2010 22:45
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 50
  • Lexime: 10,005
  01-08-2012, 10:35 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kompjuteri tek bebja

  Hapur nga ela11, 29-08-2011 18:38
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 2,435
  01-08-2012, 05:32 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Arti i rritjes sė fėmijėve

  Hapur nga Fiori, 27-09-2011 11:50
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,035
  01-08-2012, 05:00 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Pesha & gjatėsia e bebeve

  Hapur nga ela11, 12-10-2011 14:59
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 46,767
  26-07-2012, 10:14 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Sakrificat e prindėrve pėr femijėt e tyre

  Hapur nga Poeti, 02-12-2005 16:59
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 70
  • Lexime: 15,047
  26-07-2012, 09:04 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Strabismi tek femijet.

  Hapur nga Marya, 05-10-2011 06:47
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 13,023
  26-07-2012, 05:47 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Rritja e fėmijės ėshtė gjithēka: Lodhje, kėnaqsi ...

  Hapur nga mia@, 13-08-2011 18:34
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 5,818
  25-07-2012, 09:44 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Njollat e lindjes tek femijet.

  Hapur nga Marya, 02-05-2012 05:48
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 30,071
  25-07-2012, 09:26 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Si e pėrjetojnė nėnat lindjen e femijės?

  Hapur nga *~Rexhina~*, 28-11-2009 22:09
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 142
  • Lexime: 25,835
  24-07-2012, 08:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,267
  24-07-2012, 07:39 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Question Familja ideale:sa persona do tė kishte pėr mendimin tuaj?

  Hapur nga Letersia 76, 19-09-2002 20:27
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 172
  • Lexime: 21,394
  12-07-2012, 10:15 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Nga qumėshti i nėnės tek ushqimi

  Hapur nga ela11, 17-11-2011 01:06
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 9,603
  12-07-2012, 06:55 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Sondazh Sondazh: Formula apo Qumesht :)

  Hapur nga *~Rexhina~*, 05-09-2010 22:32
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,294
  10-07-2012, 09:57 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Depresioni i nėnave pas lindjes

  Hapur nga Adna, 09-12-2010 07:16
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 14,620
  10-07-2012, 09:44 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Sa kohė i nevojitet fėmiut tim tė mėsohet nė ēerdhe?

  Hapur nga kumbulla, 02-09-2011 09:37
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 46
  • Lexime: 12,406
  06-07-2012, 14:09 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Mami apo babi?????

  Hapur nga Shpirta, 15-04-2003 08:18
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 7,659
  06-07-2012, 12:02 Shko tek mesazhi i fundit
 22. A mund te perdoret kremi gjate shtatzanise?

  Hapur nga ela11, 19-10-2010 10:02
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,943
  06-07-2012, 07:15 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Qumėshti i nėnės

  Hapur nga Klevis2000, 12-07-2003 15:58
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 83
  • Lexime: 27,787
  06-07-2012, 05:12 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Si mund ta pėrballojė njė grua njė lindje normale

  Hapur nga vajza pa emer, 20-05-2003 06:47
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 112,508
  06-07-2012, 04:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,555
  19-05-2012, 10:17 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Emra pėr binjakė (bineq)

  Hapur nga meti1, 20-02-2012 03:30
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 38,505
  24-04-2012, 14:44 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Sondazh Sondazh: Ne cfare jave lindet femijen/et?

  Hapur nga *~Rexhina~*, 03-12-2011 15:58
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 11,596
  01-02-2012, 16:50 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Pėrse duhet t'i dėgjojmė prindėrit?

  Hapur nga Albo, 16-12-2011 11:27
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,637
  17-12-2011, 16:23 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Ushqimi i bebeve pas 6 muajsh

  Hapur nga ela11, 13-12-2011 11:49
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 19,356
  15-12-2011, 20:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 2,235
  09-12-2011, 09:18 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Arredimi i dhomės sė bebit...

  Hapur nga HELEN OF TROY, 08-10-2011 13:21
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,804
  08-10-2011, 17:31 Shko tek mesazhi i fundit
 30. A bėn kamomili mirė pėr bebet?

  Hapur nga ela11, 14-09-2011 11:56
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 16,777
  20-09-2011, 12:43 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Ndryshimi i ngjyrės nė jashtqitje tė bebeve

  Hapur nga ela11, 06-08-2011 23:22
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 27,562
  14-09-2011, 09:34 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Festimi i ditėlindjes sė parė

  Hapur nga Fiori, 09-08-2011 14:34
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 17,163
  13-09-2011, 15:37 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Shtatzania

  Hapur nga suada dr, 10-09-2011 08:00
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,167
  10-09-2011, 08:00 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Kėshilla pėr foshnjat 0-12 muajsh

  Hapur nga Mina, 18-05-2003 06:21
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 187,006
  10-09-2011, 07:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 57,271
  04-09-2011, 03:06 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Femija meket

  Hapur nga sindy, 10-09-2010 08:03
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 4,262
  02-09-2011, 09:58 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Ēfare do te thote te behesh prind?

  Hapur nga leta-m, 17-12-2010 07:32
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,145
  01-09-2011, 08:46 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Sjellja ndaj fėmijėve pėrcakton karakterin e tyre

  Hapur nga Davius, 15-08-2006 20:28
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 11,408
  25-08-2011, 08:31 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Kur babai mungon nė familje

  Hapur nga PORTI_05, 20-07-2011 17:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 885
  20-07-2011, 17:17 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Kur duhet ti levizim foshnjat ne shtratin e tyre?

  Hapur nga Fiori, 11-11-2010 21:59
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 81
  • Lexime: 22,700
  14-06-2011, 21:57 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Nėna dhe vitet qė ikin.

  Hapur nga Explorer, 28-12-2010 18:41
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 4,815
  25-05-2011, 23:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 16,939
  14-04-2011, 08:40 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Si t'i ndihmojmė nėnat e reja

  Hapur nga amerika1, 09-03-2011 21:32
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,555
  09-03-2011, 21:35 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Exclamation Pėrse sjellim fėmijė nė botė?

  Hapur nga huggos, 08-08-2002 08:17
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 5,620
  07-02-2011, 15:00 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Ēfarė tė marrim me vete nė maternitet?

  Hapur nga Marya, 19-01-2011 08:31
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 33,526
  03-02-2011, 00:26 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 2 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •