Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  12,896
Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234
Duke renditur temat 151 deri 154 prej 154 gjithsej

Forumi: Tė jesh prind

Nga shtatzania deri universitet! Ky forum i kushtohet prindėrve apo atyre tė cilėt janė duke pritur tė bėhen tė tillė. Ndani me njėri tjetrin momentet e bukura tė shtatzanisė, hapat e parė dhe 'dhimbjet' e tė qėnit prind.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Tė jesh prind

  Hapur nga Fiori, 11-11-2010 21:59
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 33,119
  23-10-2019, 08:47 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,762
  11-08-2003, 23:42 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Smile Probleme me vjehrrėn?

  Hapur nga afeida, 25-07-2003 18:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,065
  25-07-2003, 18:13 Shko tek mesazhi i fundit
 2. TV dhe edukimi i fėmijėve

  Hapur nga Albo, 16-04-2003 15:05
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 6,956
  11-07-2003, 07:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,953
  04-05-2003, 09:47 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •