Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  7,096
Faqja 1 prej 3 123 FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 139 gjithsej

Forumi: Arti botėror

Nė kėtė forum do tė mėsoni mbi risitė e artit bashkėhor botėror. Tė gjithė artdashėsit janė tė lutur ta pasurojnė kėtė forum me pėrkthime nė shqip nga arti botėror.

Temat nė Vazhdim
 1. Michelangelo Buonarroti

  Hapur nga fattlumi, 27-05-2010 12:15
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 25,987
  15-07-2012, 09:07 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Romanticizmi ne pikture

  Hapur nga broken_smile, 25-05-2010 14:24
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 24,401
  21-03-2013, 14:26 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Van Gogh (edhe nė shqip)

  Hapur nga Dita, 17-06-2004 13:56
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 22,758
  02-07-2010, 13:15 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Belly Dance

  Hapur nga Leila, 24-05-2006 10:27
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 19,624
  27-05-2006, 20:10 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Dali dhe Pikaso psikopatė?!

  Hapur nga armando2001, 29-04-2002 21:18
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 51
  • Lexime: 17,802
  28-07-2005, 10:39 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Njė pikturė nga Alush Shima shitet 1 milion $

  Hapur nga denku, 26-04-2002 08:13
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 17,780
  15-04-2007, 01:23 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Thenie per kohen

  Hapur nga flaviobejko, 20-06-2012 11:52
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 16,739
  20-06-2012, 11:52 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Claude Monet

  Hapur nga [Perla], 24-04-2009 18:51
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 16,438
  12-11-2014, 01:46 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Thenie per genjeshtrat

  Hapur nga flaviobejko, 20-06-2012 11:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 16,114
  20-06-2012, 11:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 15,505
  03-02-2012, 20:50 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Pierre-Auguste Renoir

  Hapur nga Veshtrusja, 09-12-2004 19:07
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 15,029
  25-06-2012, 15:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 14,703
  12-12-2011, 18:39 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Thenie per te verteten

  Hapur nga flaviobejko, 20-06-2012 11:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 13,676
  20-06-2012, 11:51 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Salvador Dali

  Hapur nga broken_smile, 05-07-2010 16:23
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 13,014
  29-11-2013, 22:44 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Thenie per drejtesine

  Hapur nga flaviobejko, 20-06-2012 11:49
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 12,721
  20-06-2012, 12:14 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Jeta dhe Veprat e Leonardo da Vincit

  Hapur nga StormAngel, 27-02-2006 09:03
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 12,347
  23-04-2012, 19:00 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Notre-Dame de Paris dhe Gaudi

  Hapur nga Fiori, 16-02-2003 12:48
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 11,924
  28-02-2003, 14:36 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Arti ne kerkim te puthjes...

  Hapur nga broken_smile, 28-12-2013 13:44
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 9,723
  28-12-2013, 20:10 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Thenie per lumturine

  Hapur nga flaviobejko, 20-06-2012 11:55
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 9,654
  20-06-2012, 11:55 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Thenie per boten

  Hapur nga flaviobejko, 20-06-2012 11:57
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 9,422
  20-06-2012, 12:20 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Arti Paleolit

  Hapur nga massive_attack, 10-07-2002 14:53
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 9,189
  08-11-2008, 14:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 8,940
  10-02-2012, 21:11 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Artistė tė rinj

  Hapur nga MI CORAZON, 06-10-2011 14:38
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 8,680
  13-12-2013, 01:27 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Rembrandt, Vetė-Portrete

  Hapur nga Pelasgian, 27-03-2003 23:00
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 8,503
  16-07-2013, 00:05 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Piktori Stefan Stefani nė Michigan, USA

  Hapur nga Fiori, 24-04-2002 16:14
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 8,437
  15-04-2007, 00:52 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Arti per Perjetesine

  Hapur nga Fleur Blanche, 23-07-2011 11:05
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 8,230
  24-07-2011, 16:36 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Nga pikėvėshtrimi i Diabolisit

  Hapur nga Diabolis, 03-06-2004 18:50
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 41
  • Lexime: 7,317
  30-08-2004, 17:33 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Arti i prerjeve ne leter.

  Hapur nga benseven11, 12-02-2018 17:46
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 6,961
  12-02-2018, 17:55 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Arrow Victor Vasnetsov

  Hapur nga MI CORAZON, 10-11-2003 12:37
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 6,762
  16-02-2004, 21:13 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Kristianizmi dhe arkitektura nder shekuj-FOTOGRAFI

  Hapur nga Kryqi i Paqes, 06-10-2010 23:07
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 6,759
  14-01-2011, 12:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,652
  26-08-2013, 05:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 6,333
  22-02-2009, 05:20 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Andy Warhol

  Hapur nga busavata, 28-06-2010 19:56
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 6,228
  17-10-2010, 20:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 6,193
  28-09-2010, 07:31 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Francisco Goya

  Hapur nga shigjeta, 14-11-2006 18:37
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 6,173
  05-06-2007, 02:25 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Bienalja e Austrisė 2006

  Hapur nga Fiori, 01-09-2006 01:57
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 6,159
  10-09-2008, 19:32 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Edhe nje mister i Leonardo da Vinēit

  Hapur nga fattlumi, 15-03-2010 19:53
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 6,043
  15-03-2010, 21:58 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Thomas Cole

  Hapur nga R2T, 16-02-2004 15:58
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 5,895
  16-02-2004, 17:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,893
  17-02-2013, 06:26 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Cirque du Soleil

  Hapur nga shigjeta, 22-12-2010 01:02
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 5,686
  05-11-2014, 01:58 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Auguste Rodin - mjeshtri i vertete i skulptures

  Hapur nga Larsus, 15-11-2003 18:56
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 5,478
  05-05-2004, 09:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,210
  30-09-2011, 13:31 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Auguste Rodin

  Hapur nga shigjeta, 21-11-2011 20:23
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 5,152
  13-11-2014, 00:19 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Question Tolstoi dhe Arti?

  Hapur nga Veshtrusja, 22-10-2005 12:50
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,941
  05-01-2010, 10:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,939
  24-12-2015, 13:29 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Antonio Canova (bukuria ideale)

  Hapur nga broken_smile, 31-05-2010 14:52
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,806
  01-06-2010, 09:13 Shko tek mesazhi i fundit
 38. William Bouguereau

  Hapur nga Michigan2005, 09-09-2005 14:52
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,721
  09-09-2005, 15:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,686
  17-02-2013, 06:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,665
  05-09-2006, 19:37 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Bertold Brecht dhe "Trusti i Lulelakres"

  Hapur nga Darius, 12-10-2004 14:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,618
  12-10-2004, 14:53 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 3 123 FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •