Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  7,049
Faqja 1 prej 3 123 FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 139 gjithsej

Forumi: Arti botėror

Nė kėtė forum do tė mėsoni mbi risitė e artit bashkėhor botėror. Tė gjithė artdashėsit janė tė lutur ta pasurojnė kėtė forum me pėrkthime nė shqip nga arti botėror.

Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,740
  19-11-2005, 06:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,213
  19-05-2010, 06:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,903
  17-04-2015, 23:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,646
  26-08-2013, 05:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,655
  15-03-2008, 01:22 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Albrecht Dürer

  Hapur nga E=mc², 23-04-2009 15:28
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,693
  23-04-2009, 15:29 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Alphonse Mucha

  Hapur nga Brari, 10-03-2009 19:22
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,585
  10-03-2009, 19:22 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Andy Warhol

  Hapur nga busavata, 28-06-2010 19:56
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 6,228
  17-10-2010, 20:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,934
  24-12-2015, 13:29 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Antonio Canova (bukuria ideale)

  Hapur nga broken_smile, 31-05-2010 14:52
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,806
  01-06-2010, 09:13 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Art me kripė!

  Hapur nga Ermedin, 17-09-2011 14:07
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,273
  18-09-2011, 15:29 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Art me rere te ngjyrosur ne shishe.

  Hapur nga benseven11, 28-08-2013 17:53
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,261
  02-09-2013, 18:37 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Art vezak nga kinezi Wen Fuliang

  Hapur nga benseven11, 08-06-2015 17:39
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,709
  08-06-2015, 17:41 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Arti i Albertit

  Hapur nga alberts-art, 29-03-2007 10:33
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 4,180
  16-05-2007, 06:48 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Arti i Dramaturgjise (Brehti)

  Hapur nga Pyes_Lotin, 12-08-2004 06:43
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,592
  24-08-2004, 13:13 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Arti i prerjeve ne leter.

  Hapur nga benseven11, 12-02-2018 17:46
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 6,951
  12-02-2018, 17:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,347
  01-12-2008, 19:02 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Arti modern

  Hapur nga Peace Boy, 23-12-2010 07:40
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,627
  23-12-2010, 07:40 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Arti ne kerkim te puthjes...

  Hapur nga broken_smile, 28-12-2013 13:44
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 9,714
  28-12-2013, 20:10 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Arti Paleolit

  Hapur nga massive_attack, 10-07-2002 14:53
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 9,189
  08-11-2008, 14:03 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Arti per Perjetesine

  Hapur nga Fleur Blanche, 23-07-2011 11:05
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 8,229
  24-07-2011, 16:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,964
  05-04-2015, 02:22 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Artistė tė rinj

  Hapur nga MI CORAZON, 06-10-2011 14:38
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 8,669
  13-12-2013, 01:27 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Artisti Nderkombetar Shefqet Avdush Emini

  Hapur nga ShEmini, 24-10-2019 04:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,273
  24-10-2019, 04:27 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Auguste Rodin

  Hapur nga shigjeta, 21-11-2011 20:23
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 5,148
  13-11-2014, 00:19 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Auguste Rodin - mjeshtri i vertete i skulptures

  Hapur nga Larsus, 15-11-2003 18:56
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 5,475
  05-05-2004, 09:36 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Balthazar Klossowski de Rola (Balthus)

  Hapur nga E=mc², 22-04-2009 15:31
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 3,740
  24-04-2009, 17:19 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Belly Dance

  Hapur nga Leila, 24-05-2006 10:27
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 19,621
  27-05-2006, 20:10 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Bertold Brecht dhe "Trusti i Lulelakres"

  Hapur nga Darius, 12-10-2004 14:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,617
  12-10-2004, 14:53 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Bienalja e Austrisė 2006

  Hapur nga Fiori, 01-09-2006 01:57
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 6,157
  10-09-2008, 19:32 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Thumbs up Chelsea Hotel

  Hapur nga flurans ilia, 03-01-2007 06:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,868
  03-01-2007, 06:13 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Chirico dhe Ariadne

  Hapur nga katana, 25-02-2005 21:18
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,853
  25-02-2005, 22:04 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Cirque du Soleil

  Hapur nga shigjeta, 22-12-2010 01:02
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 5,677
  05-11-2014, 01:58 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Claude Monet

  Hapur nga [Perla], 24-04-2009 18:51
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 16,433
  12-11-2014, 01:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,690
  07-04-2011, 23:10 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Dali dhe Pikaso psikopatė?!

  Hapur nga armando2001, 29-04-2002 21:18
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 51
  • Lexime: 17,802
  28-07-2005, 10:39 Shko tek mesazhi i fundit
 28. David,vjec....500.

  Hapur nga kolombi, 14-09-2004 10:53
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,649
  15-09-2004, 18:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,510
  03-10-2005, 00:02 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Dome art deco'

  Hapur nga --=leon=--, 08-05-2005 12:54
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,689
  09-05-2005, 09:19 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Dora Holzhandler - "Mistikja"

  Hapur nga Michigan2005, 09-09-2005 17:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,613
  09-09-2005, 17:30 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Dybai City

  Hapur nga Ceni-1, 16-01-2015 00:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,206
  16-01-2015, 00:48 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Edgar Degas (piktura impresioniste)

  Hapur nga broken_smile, 18-05-2010 13:38
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,290
  18-05-2010, 15:58 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Edhe nje mister i Leonardo da Vinēit

  Hapur nga fattlumi, 15-03-2010 19:53
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 6,043
  15-03-2010, 21:58 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Egon Schiele

  Hapur nga Larsus, 23-02-2006 17:26
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 4,252
  30-05-2010, 13:57 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Erik Johansson dhe surrealizmi digjital

  Hapur nga broken_smile, 15-06-2010 08:33
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,855
  18-06-2010, 07:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 6,333
  22-02-2009, 05:20 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Question Figurat 3d

  Hapur nga artan ramadani, 11-05-2011 01:06
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,241
  15-05-2011, 03:33 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Foto Interesante 2009 :)

  Hapur nga Explorer, 19-12-2009 11:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,686
  19-12-2009, 11:01 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Francisco Goya

  Hapur nga shigjeta, 14-11-2006 18:37
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 6,172
  05-06-2007, 02:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,826
  17-04-2015, 23:09 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 3 123 FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •