Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  7,093
Faqja 1 prej 3 123 FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 139 gjithsej

Forumi: Arti botėror

Nė kėtė forum do tė mėsoni mbi risitė e artit bashkėhor botėror. Tė gjithė artdashėsit janė tė lutur ta pasurojnė kėtė forum me pėrkthime nė shqip nga arti botėror.

Temat nė Vazhdim
 1. Dome art deco'

  Hapur nga --=leon=--, 08-05-2005 12:54
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,691
  09-05-2005, 09:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,533
  20-08-2013, 08:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,652
  26-08-2013, 05:56 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Turpi i Bienales se Venecias

  Hapur nga adidu, 15-06-2007 19:52
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,184
  15-06-2007, 19:52 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Leonid Afrimov

  Hapur nga ajzberg, 05-10-2011 14:50
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,056
  05-10-2011, 14:55 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Arti i Albertit

  Hapur nga alberts-art, 29-03-2007 10:33
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 4,180
  16-05-2007, 06:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,213
  19-05-2010, 06:43 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Henri Rousseau dhe arti i Fantastikes

  Hapur nga angeldust, 14-08-2005 08:33
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,206
  03-09-2005, 20:10 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Dali dhe Pikaso psikopatė?!

  Hapur nga armando2001, 29-04-2002 21:18
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 51
  • Lexime: 17,802
  28-07-2005, 10:39 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Question Figurat 3d

  Hapur nga artan ramadani, 11-05-2011 01:06
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,242
  15-05-2011, 03:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,208
  25-07-2017, 16:33 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Art me rere te ngjyrosur ne shishe.

  Hapur nga benseven11, 28-08-2013 17:53
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,268
  02-09-2013, 18:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,841
  17-04-2015, 23:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,910
  17-04-2015, 23:11 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Art vezak nga kinezi Wen Fuliang

  Hapur nga benseven11, 08-06-2015 17:39
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,715
  08-06-2015, 17:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,939
  24-12-2015, 13:29 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Parruke ujore(Water Wig)

  Hapur nga benseven11, 30-10-2016 14:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,228
  30-10-2016, 14:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,117
  09-01-2018, 18:15 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Arti i prerjeve ne leter.

  Hapur nga benseven11, 12-02-2018 17:46
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 6,961
  12-02-2018, 17:55 Shko tek mesazhi i fundit
 12. John Lennon dhe Yoko Ono

  Hapur nga BOKE, 18-10-2005 12:16
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,994
  19-10-2005, 20:15 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Alphonse Mucha

  Hapur nga Brari, 10-03-2009 19:22
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,587
  10-03-2009, 19:22 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Edgar Degas (piktura impresioniste)

  Hapur nga broken_smile, 18-05-2010 13:38
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,290
  18-05-2010, 15:58 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Romanticizmi ne pikture

  Hapur nga broken_smile, 25-05-2010 14:24
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 24,401
  21-03-2013, 14:26 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Antonio Canova (bukuria ideale)

  Hapur nga broken_smile, 31-05-2010 14:52
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,806
  01-06-2010, 09:13 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Umberto Boccioni dhe Futurizmi

  Hapur nga broken_smile, 04-06-2010 13:41
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,189
  04-06-2010, 13:51 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Erik Johansson dhe surrealizmi digjital

  Hapur nga broken_smile, 15-06-2010 08:33
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,855
  18-06-2010, 07:35 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Salvador Dali

  Hapur nga broken_smile, 05-07-2010 16:23
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 13,014
  29-11-2013, 22:44 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Tamara de Lempicka

  Hapur nga broken_smile, 05-10-2010 12:55
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,445
  05-10-2010, 16:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,209
  30-09-2011, 13:31 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Marc Chagall

  Hapur nga broken_smile, 20-06-2011 05:02
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,189
  20-06-2011, 05:45 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Arti ne kerkim te puthjes...

  Hapur nga broken_smile, 28-12-2013 13:44
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 9,723
  28-12-2013, 20:10 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Jean Metzinger

  Hapur nga bunny, 28-01-2004 21:07
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,692
  29-01-2004, 20:28 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Andy Warhol

  Hapur nga busavata, 28-06-2010 19:56
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 6,228
  17-10-2010, 20:31 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Dybai City

  Hapur nga Ceni-1, 16-01-2015 00:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,209
  16-01-2015, 00:48 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Venus dhe Adonis!

  Hapur nga Dara, 02-02-2006 23:42
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,349
  02-02-2006, 23:42 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Bertold Brecht dhe "Trusti i Lulelakres"

  Hapur nga Darius, 12-10-2004 14:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,618
  12-10-2004, 14:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,622
  18-12-2006, 13:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,743
  18-12-2009, 13:06 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Venus nga Diego Velazquez

  Hapur nga denku, 27-11-2002 23:37
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,260
  05-12-2002, 04:03 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Njė pikturė nga Alush Shima shitet 1 milion $

  Hapur nga denku, 26-04-2002 08:13
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 17,780
  15-04-2007, 01:23 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Nga pikėvėshtrimi i Diabolisit

  Hapur nga Diabolis, 03-06-2004 18:50
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 41
  • Lexime: 7,317
  30-08-2004, 17:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,602
  01-11-2006, 17:09 Shko tek mesazhi i fundit
 31. James Nachtwey

  Hapur nga Dita, 03-03-2003 12:43
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,339
  08-03-2003, 09:12 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Van Gogh (edhe nė shqip)

  Hapur nga Dita, 17-06-2004 13:56
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 22,758
  02-07-2010, 13:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,740
  19-11-2005, 06:51 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Paul Gauguin

  Hapur nga E=mc², 05-02-2009 13:12
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,878
  05-02-2009, 13:12 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Gustave Courbet

  Hapur nga E=mc², 24-03-2009 01:06
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 4,167
  24-04-2009, 18:42 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Gerhard Richter

  Hapur nga E=mc², 29-03-2009 15:38
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,016
  29-03-2009, 15:39 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Balthazar Klossowski de Rola (Balthus)

  Hapur nga E=mc², 22-04-2009 15:31
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 3,741
  24-04-2009, 17:19 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 3 123 FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •