Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  6,881
Faqja 1 prej 3 123 FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 139 gjithsej

Forumi: Arti botėror

Nė kėtė forum do tė mėsoni mbi risitė e artit bashkėhor botėror. Tė gjithė artdashėsit janė tė lutur ta pasurojnė kėtė forum me pėrkthime nė shqip nga arti botėror.

Temat nė Vazhdim
 1. Post Leonardo cover up (Eni)

  Hapur nga katana, 24-04-2002 09:08
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,454
  24-04-2002, 09:09 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Raffaele Ciriello (fotograf)

  Hapur nga shkodra13, 06-07-2002 11:09
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,394
  06-07-2002, 11:26 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Gregory Colbert

  Hapur nga shkodra13, 06-07-2002 07:56
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,194
  16-07-2002, 06:41 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Lucien Levy-Dhurmer

  Hapur nga nimf, 19-09-2002 15:36
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 4,411
  30-09-2002, 05:27 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Venus nga Diego Velazquez

  Hapur nga denku, 27-11-2002 23:37
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,260
  05-12-2002, 04:03 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Nicolas Mirakaj-Alempijevic

  Hapur nga katana, 26-02-2003 13:16
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,025
  26-02-2003, 13:18 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Notre-Dame de Paris dhe Gaudi

  Hapur nga Fiori, 16-02-2003 12:48
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 11,921
  28-02-2003, 14:36 Shko tek mesazhi i fundit
 8. James Nachtwey

  Hapur nga Dita, 03-03-2003 12:43
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,334
  08-03-2003, 09:12 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Stazh Pikture nė Paris.

  Hapur nga ornament, 11-06-2003 12:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,922
  11-06-2003, 12:54 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Projekti i Biennales sė Venecias

  Hapur nga Pentesilea, 18-06-2003 09:21
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,422
  17-07-2003, 13:58 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Medardo Rosso (1858-1928)

  Hapur nga Fiori, 21-07-2003 18:45
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,734
  21-07-2003, 18:45 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Projektet per ish World Trade Center

  Hapur nga Fiori, 28-02-2003 00:09
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,508
  20-11-2003, 23:37 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Jean Metzinger

  Hapur nga bunny, 28-01-2004 21:07
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,686
  29-01-2004, 20:28 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Thomas Cole

  Hapur nga R2T, 16-02-2004 15:58
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 5,893
  16-02-2004, 17:00 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Arrow Victor Vasnetsov

  Hapur nga MI CORAZON, 10-11-2003 12:37
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 6,757
  16-02-2004, 21:13 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Auguste Rodin - mjeshtri i vertete i skulptures

  Hapur nga Larsus, 15-11-2003 18:56
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 5,467
  05-05-2004, 09:36 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Arti i Dramaturgjise (Brehti)

  Hapur nga Pyes_Lotin, 12-08-2004 06:43
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,588
  24-08-2004, 13:13 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Nga pikėvėshtrimi i Diabolisit

  Hapur nga Diabolis, 03-06-2004 18:50
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 41
  • Lexime: 7,307
  30-08-2004, 17:33 Shko tek mesazhi i fundit
 19. David,vjec....500.

  Hapur nga kolombi, 14-09-2004 10:53
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,645
  15-09-2004, 18:01 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Bertold Brecht dhe "Trusti i Lulelakres"

  Hapur nga Darius, 12-10-2004 14:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,606
  12-10-2004, 14:53 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Chirico dhe Ariadne

  Hapur nga katana, 25-02-2005 21:18
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,850
  25-02-2005, 22:04 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Look, Think & Write

  Hapur nga Shpend Bengu, 21-03-2005 17:58
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,946
  22-03-2005, 12:58 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Dome art deco'

  Hapur nga --=leon=--, 08-05-2005 12:54
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,687
  09-05-2005, 09:19 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Dali dhe Pikaso psikopatė?!

  Hapur nga armando2001, 29-04-2002 21:18
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 51
  • Lexime: 17,785
  28-07-2005, 10:39 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Henri Rousseau dhe arti i Fantastikes

  Hapur nga angeldust, 14-08-2005 08:33
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,202
  03-09-2005, 20:10 Shko tek mesazhi i fundit
 26. William Bouguereau

  Hapur nga Michigan2005, 09-09-2005 14:52
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,719
  09-09-2005, 15:54 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Dora Holzhandler - "Mistikja"

  Hapur nga Michigan2005, 09-09-2005 17:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,610
  09-09-2005, 17:30 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Pascal Dombis

  Hapur nga StormAngel, 11-09-2005 18:47
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,517
  11-09-2005, 18:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,508
  03-10-2005, 00:02 Shko tek mesazhi i fundit
 29. John Lennon dhe Yoko Ono

  Hapur nga BOKE, 18-10-2005 12:16
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,991
  19-10-2005, 20:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,738
  19-11-2005, 06:51 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Venus dhe Adonis!

  Hapur nga Dara, 02-02-2006 23:42
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,346
  02-02-2006, 23:42 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Turning torso

  Hapur nga StormAngel, 24-02-2006 05:34
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,518
  24-02-2006, 05:34 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Belly Dance

  Hapur nga Leila, 24-05-2006 10:27
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 19,609
  27-05-2006, 20:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,663
  05-09-2006, 19:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,597
  01-11-2006, 17:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,617
  18-12-2006, 13:08 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Thumbs up Chelsea Hotel

  Hapur nga flurans ilia, 03-01-2007 06:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,866
  03-01-2007, 06:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,512
  28-01-2007, 07:08 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Piktori Stefan Stefani nė Michigan, USA

  Hapur nga Fiori, 24-04-2002 16:14
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 8,429
  15-04-2007, 00:52 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Njė pikturė nga Alush Shima shitet 1 milion $

  Hapur nga denku, 26-04-2002 08:13
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 17,771
  15-04-2007, 01:23 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Kamera e Charlie Chaplinit nė Ankand

  Hapur nga Nolird, 15-05-2007 09:58
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,407
  15-05-2007, 09:58 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Arti i Albertit

  Hapur nga alberts-art, 29-03-2007 10:33
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 4,175
  16-05-2007, 06:48 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Francisco Goya

  Hapur nga shigjeta, 14-11-2006 18:37
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 6,169
  05-06-2007, 02:25 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Turpi i Bienales se Venecias

  Hapur nga adidu, 15-06-2007 19:52
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,183
  15-06-2007, 19:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,655
  15-03-2008, 01:22 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Victor Vasareli - Themeluesi i Artit Optik

  Hapur nga Fiori, 25-07-2008 11:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,760
  25-07-2008, 11:30 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Bienalja e Austrisė 2006

  Hapur nga Fiori, 01-09-2006 01:57
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 6,151
  10-09-2008, 19:32 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Tragjedia "Trojanet" nje deshtim perfekt !

  Hapur nga Pratolini, 28-09-2008 20:32
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,434
  06-10-2008, 10:11 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Arti Paleolit

  Hapur nga massive_attack, 10-07-2002 14:53
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 9,182
  08-11-2008, 14:03 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 3 123 FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •