Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  6,880
Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123
Duke renditur temat 101 deri 139 prej 139 gjithsej

Forumi: Arti botėror

Nė kėtė forum do tė mėsoni mbi risitė e artit bashkėhor botėror. Tė gjithė artdashėsit janė tė lutur ta pasurojnė kėtė forum me pėrkthime nė shqip nga arti botėror.

Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,512
  28-01-2007, 07:08 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Thumbs up Chelsea Hotel

  Hapur nga flurans ilia, 03-01-2007 06:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,866
  03-01-2007, 06:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,617
  18-12-2006, 13:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,597
  01-11-2006, 17:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,663
  05-09-2006, 19:37 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Belly Dance

  Hapur nga Leila, 24-05-2006 10:27
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 19,609
  27-05-2006, 20:10 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Turning torso

  Hapur nga StormAngel, 24-02-2006 05:34
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,518
  24-02-2006, 05:34 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Venus dhe Adonis!

  Hapur nga Dara, 02-02-2006 23:42
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,346
  02-02-2006, 23:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,738
  19-11-2005, 06:51 Shko tek mesazhi i fundit
 5. John Lennon dhe Yoko Ono

  Hapur nga BOKE, 18-10-2005 12:16
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,991
  19-10-2005, 20:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,508
  03-10-2005, 00:02 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Pascal Dombis

  Hapur nga StormAngel, 11-09-2005 18:47
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,517
  11-09-2005, 18:50 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Dora Holzhandler - "Mistikja"

  Hapur nga Michigan2005, 09-09-2005 17:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,610
  09-09-2005, 17:30 Shko tek mesazhi i fundit
 8. William Bouguereau

  Hapur nga Michigan2005, 09-09-2005 14:52
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,719
  09-09-2005, 15:54 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Henri Rousseau dhe arti i Fantastikes

  Hapur nga angeldust, 14-08-2005 08:33
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,202
  03-09-2005, 20:10 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Dali dhe Pikaso psikopatė?!

  Hapur nga armando2001, 29-04-2002 21:18
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 51
  • Lexime: 17,785
  28-07-2005, 10:39 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Dome art deco'

  Hapur nga --=leon=--, 08-05-2005 12:54
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,687
  09-05-2005, 09:19 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Look, Think & Write

  Hapur nga Shpend Bengu, 21-03-2005 17:58
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,946
  22-03-2005, 12:58 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Chirico dhe Ariadne

  Hapur nga katana, 25-02-2005 21:18
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,850
  25-02-2005, 22:04 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Bertold Brecht dhe "Trusti i Lulelakres"

  Hapur nga Darius, 12-10-2004 14:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,606
  12-10-2004, 14:53 Shko tek mesazhi i fundit
 15. David,vjec....500.

  Hapur nga kolombi, 14-09-2004 10:53
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,645
  15-09-2004, 18:01 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Nga pikėvėshtrimi i Diabolisit

  Hapur nga Diabolis, 03-06-2004 18:50
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 41
  • Lexime: 7,307
  30-08-2004, 17:33 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Arti i Dramaturgjise (Brehti)

  Hapur nga Pyes_Lotin, 12-08-2004 06:43
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,588
  24-08-2004, 13:13 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Auguste Rodin - mjeshtri i vertete i skulptures

  Hapur nga Larsus, 15-11-2003 18:56
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 5,467
  05-05-2004, 09:36 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Arrow Victor Vasnetsov

  Hapur nga MI CORAZON, 10-11-2003 12:37
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 6,757
  16-02-2004, 21:13 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Thomas Cole

  Hapur nga R2T, 16-02-2004 15:58
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 5,893
  16-02-2004, 17:00 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Jean Metzinger

  Hapur nga bunny, 28-01-2004 21:07
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,686
  29-01-2004, 20:28 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Projektet per ish World Trade Center

  Hapur nga Fiori, 28-02-2003 00:09
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,508
  20-11-2003, 23:37 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Medardo Rosso (1858-1928)

  Hapur nga Fiori, 21-07-2003 18:45
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,734
  21-07-2003, 18:45 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Projekti i Biennales sė Venecias

  Hapur nga Pentesilea, 18-06-2003 09:21
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,422
  17-07-2003, 13:58 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Stazh Pikture nė Paris.

  Hapur nga ornament, 11-06-2003 12:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,922
  11-06-2003, 12:54 Shko tek mesazhi i fundit
 26. James Nachtwey

  Hapur nga Dita, 03-03-2003 12:43
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,334
  08-03-2003, 09:12 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Notre-Dame de Paris dhe Gaudi

  Hapur nga Fiori, 16-02-2003 12:48
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 11,920
  28-02-2003, 14:36 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Nicolas Mirakaj-Alempijevic

  Hapur nga katana, 26-02-2003 13:16
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,025
  26-02-2003, 13:18 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Venus nga Diego Velazquez

  Hapur nga denku, 27-11-2002 23:37
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,260
  05-12-2002, 04:03 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Lucien Levy-Dhurmer

  Hapur nga nimf, 19-09-2002 15:36
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 4,411
  30-09-2002, 05:27 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Gregory Colbert

  Hapur nga shkodra13, 06-07-2002 07:56
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,194
  16-07-2002, 06:41 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Raffaele Ciriello (fotograf)

  Hapur nga shkodra13, 06-07-2002 11:09
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,394
  06-07-2002, 11:26 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Post Leonardo cover up (Eni)

  Hapur nga katana, 24-04-2002 09:08
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,454
  24-04-2002, 09:09 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •