Close
Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit
Duke renditur temat 51 deri 100 prej 138 gjithsej

Forumi: Arti botėror

Nė kėtė forum do tė mėsoni mbi risitė e artit bashkėhor botėror. Tė gjithė artdashėsit janė tė lutur ta pasurojnė kėtė forum me pėrkthime nė shqip nga arti botėror.

Temat nė Vazhdim
 1. Paul Cezane

  Hapur nga shigjeta, 13-04-2006 23:25
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,855
  23-11-2011, 22:50 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Nobel 2011: Tomas Tranströmer

  Hapur nga simply me, 07-10-2011 05:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,904
  07-10-2011, 05:30 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Leonid Afrimov

  Hapur nga ajzberg, 05-10-2011 14:50
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,761
  05-10-2011, 14:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,858
  30-09-2011, 13:31 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Art me kripė!

  Hapur nga Ermedin, 17-09-2011 14:07
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,936
  18-09-2011, 15:29 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Arti per Perjetesine

  Hapur nga Fleur Blanche, 23-07-2011 11:05
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 7,863
  24-07-2011, 16:36 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Marc Chagall

  Hapur nga broken_smile, 20-06-2011 05:02
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,784
  20-06-2011, 05:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,713
  19-06-2011, 10:22 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Question Figurat 3d

  Hapur nga artan ramadani, 11-05-2011 01:06
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,004
  15-05-2011, 03:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,505
  07-04-2011, 23:10 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kristianizmi dhe arkitektura nder shekuj-FOTOGRAFI

  Hapur nga Kryqi i Paqes, 06-10-2010 23:07
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 5,967
  14-01-2011, 11:09 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Arti modern

  Hapur nga Peace Boy, 23-12-2010 06:40
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,444
  23-12-2010, 06:40 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Zbulohen eshtrat e Mona Lizės

  Hapur nga fegi, 02-11-2010 06:17
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,917
  02-11-2010, 10:41 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Andy Warhol

  Hapur nga busavata, 28-06-2010 19:56
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 5,318
  17-10-2010, 20:31 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Tamara de Lempicka

  Hapur nga broken_smile, 05-10-2010 12:55
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,132
  05-10-2010, 16:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 5,395
  28-09-2010, 07:31 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Van Gogh (edhe nė shqip)

  Hapur nga Dita, 17-06-2004 13:56
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 20,821
  02-07-2010, 13:15 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Erik Johansson dhe surrealizmi digjital

  Hapur nga broken_smile, 15-06-2010 08:33
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,529
  18-06-2010, 07:35 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Umberto Boccioni dhe Futurizmi

  Hapur nga broken_smile, 04-06-2010 13:41
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,890
  04-06-2010, 13:51 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Antonio Canova (bukuria ideale)

  Hapur nga broken_smile, 31-05-2010 14:52
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,285
  01-06-2010, 09:13 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Egon Schiele

  Hapur nga Larsus, 23-02-2006 16:26
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 3,770
  30-05-2010, 13:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,754
  19-05-2010, 06:43 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Edgar Degas (piktura impresioniste)

  Hapur nga broken_smile, 18-05-2010 13:38
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,886
  18-05-2010, 15:58 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Patinazh artistik (caste magjike)

  Hapur nga uj me gaz, 03-05-2010 15:09
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,339
  06-05-2010, 12:21 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Edhe nje mister i Leonardo da Vinēit

  Hapur nga fattlumi, 15-03-2010 19:53
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 5,583
  15-03-2010, 21:58 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Question Tolstoi dhe Arti?

  Hapur nga Veshtrusja, 22-10-2005 12:50
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,623
  05-01-2010, 09:22 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Vdekje E Yjeve 2009

  Hapur nga ^_BIM_BUM_BAM_^, 20-12-2009 04:03
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,864
  20-12-2009, 04:26 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Foto Interesante 2009 :)

  Hapur nga Explorer, 19-12-2009 10:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,487
  19-12-2009, 10:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,447
  18-12-2009, 12:06 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Gustave Courbet

  Hapur nga E=mc², 24-03-2009 01:06
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 3,741
  24-04-2009, 18:42 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Balthazar Klossowski de Rola (Balthus)

  Hapur nga E=mc², 22-04-2009 15:31
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 3,076
  24-04-2009, 17:19 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Albrecht Dürer

  Hapur nga E=mc², 23-04-2009 15:28
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,392
  23-04-2009, 15:29 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Gerhard Richter

  Hapur nga E=mc², 29-03-2009 15:38
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,816
  29-03-2009, 15:39 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Alphonse Mucha

  Hapur nga Brari, 10-03-2009 19:22
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,423
  10-03-2009, 19:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 5,833
  22-02-2009, 04:20 Shko tek mesazhi i fundit
 29. William Turner

  Hapur nga [Perla], 19-02-2009 17:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,908
  19-02-2009, 17:13 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Paul Gauguin

  Hapur nga E=mc², 05-02-2009 12:12
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,679
  05-02-2009, 12:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,014
  01-12-2008, 18:02 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Arti Paleolit

  Hapur nga massive_attack, 10-07-2002 14:53
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 8,745
  08-11-2008, 13:03 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Tragjedia "Trojanet" nje deshtim perfekt !

  Hapur nga Pratolini, 28-09-2008 20:32
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,139
  06-10-2008, 10:11 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Bienalja e Austrisė 2006

  Hapur nga Fiori, 01-09-2006 01:57
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 5,080
  10-09-2008, 19:32 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Victor Vasareli - Themeluesi i Artit Optik

  Hapur nga Fiori, 25-07-2008 11:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,620
  25-07-2008, 11:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,492
  15-03-2008, 01:22 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Turpi i Bienales se Venecias

  Hapur nga adidu, 15-06-2007 19:52
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,062
  15-06-2007, 19:52 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Francisco Goya

  Hapur nga shigjeta, 14-11-2006 17:37
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 5,727
  05-06-2007, 02:25 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Arti i Albertit

  Hapur nga alberts-art, 29-03-2007 10:33
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 3,570
  16-05-2007, 06:48 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Kamera e Charlie Chaplinit nė Ankand

  Hapur nga Nolird, 15-05-2007 09:58
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,226
  15-05-2007, 09:58 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Njė pikturė nga Alush Shima shitet 1 milion $

  Hapur nga denku, 26-04-2002 08:13
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 16,700
  15-04-2007, 01:23 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Piktori Stefan Stefani nė Michigan, USA

  Hapur nga Fiori, 24-04-2002 16:14
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 7,285
  15-04-2007, 00:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,309
  28-01-2007, 06:08 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •