Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 76 gjithsej

Forumi: Sportet ekstreme dhe tė rėnda

Ju pėlqen parashutizmi? peshngritja? Kėtu do tė gjeni hapėsirėn pėr diskutuar mbi sportet e rėnda dhe ato ekstreme.

Temat nė Vazhdim
 1. Post Pėr Fitness

  Hapur nga Mr.Bujar, 14-08-2014 10:29
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 10,237
  29-09-2020, 17:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 7,333
  28-03-2018, 17:43 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Aventura e hipizmit ne kodren e kuajve

  Hapur nga abica, 12-10-2017 17:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,504
  12-10-2017, 17:27 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Godelli dhe Qerimaj fitojnė ar dhe argjend

  Hapur nga Lazo, 06-04-2017 12:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,098
  06-04-2017, 12:16 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Sporti me parashutė

  Hapur nga Fjala, 14-12-2007 06:23
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 21,276
  15-01-2016, 09:18 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Ngjitja neper mure-njeriu majmun

  Hapur nga Explorer, 09-08-2009 08:15
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 11,170
  10-10-2015, 14:29 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Smile Rugby ne Shqiperi

  Hapur nga Fab1an, 06-04-2015 18:05
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,870
  05-07-2015, 09:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 5,212
  19-12-2014, 15:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,037
  02-09-2014, 10:45 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Boks: Kreshnik Qato, kampion i botės nė versionin WBF

  Hapur nga FЯODO, 31-10-2005 23:33
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 75
  • Lexime: 31,920
  24-06-2014, 10:16 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Tė diskutojmė mbi 'body building'

  Hapur nga Taulant _NYC, 19-12-2003 13:20
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 31,444
  02-05-2014, 10:18 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Flamuri shqiptar nė majėn e Andeve

  Hapur nga shigjeta, 01-02-2014 20:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,293
  01-02-2014, 20:11 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Tyson: Jam duke vdekur

  Hapur nga iliria e para, 25-08-2013 09:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,243
  25-08-2013, 09:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,901
  14-08-2013, 20:59 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Robin Haxhi Krasniqi vs. Nathan Cleverly

  Hapur nga bianco_neri, 20-04-2013 09:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,961
  20-04-2013, 09:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,421
  19-03-2013, 15:40 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Fudoshin shotokan karate

  Hapur nga ebali, 10-03-2013 16:08
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,268
  10-03-2013, 16:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 9,004
  04-03-2013, 13:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,630
  06-02-2013, 11:09 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Sondazh Sondazh: Fudoshin Shotokan Karate

  Hapur nga ebali, 30-01-2013 11:34
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,309
  30-01-2013, 14:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,989
  18-01-2013, 11:07 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Ufc 100

  Hapur nga Der_Kaiser5, 24-06-2009 16:28
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 6,605
  17-01-2013, 15:54 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Sondazh Sondazh: Cili eshte arti luftarak ( STAND-UP ) superiore?

  Hapur nga Sturmgewehr, 21-04-2010 08:56
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 11,014
  17-01-2013, 13:06 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Boks: Nuri Seferi, Tyson shqiptar!

  Hapur nga CENI_DE, 11-06-2006 09:46
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 22,896
  21-10-2012, 23:04 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Peshengritesi Hysen Pulaku

  Hapur nga BOKE, 26-07-2012 21:28
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,817
  13-09-2012, 16:05 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Peshėngritje: Erkand Qerimaj, kampioni shqiptar i botės

  Hapur nga zeus, 31-05-2006 07:17
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 44
  • Lexime: 20,234
  29-07-2012, 08:44 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Boxing - Kick Boxing

  Hapur nga _Elena_, 29-05-2007 12:57
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 15,470
  15-07-2012, 16:08 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Bodybuildingi ne Kosove

  Hapur nga Kosovar.Pr, 07-02-2012 15:28
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 8,960
  29-03-2012, 19:41 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Wrestling

  Hapur nga bayern, 22-09-2003 00:30
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 236
  • Lexime: 29,086
  05-01-2012, 13:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 5,999
  20-11-2011, 18:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,329
  06-11-2011, 18:48 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Jiu jitsu

  Hapur nga Gogi, 23-06-2011 13:10
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,377
  25-10-2011, 17:14 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Teknika te vetembrojtjes

  Hapur nga Sefedini_PZ, 02-07-2009 06:09
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 7,472
  24-10-2011, 19:31 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Artet Marciale*

  Hapur nga La_Lune, 04-02-2009 07:21
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 21,281
  10-10-2011, 12:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 7,507
  30-09-2011, 10:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,661
  26-08-2011, 13:25 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Muskujt e Kembeve dhe Prapanices

  Hapur nga G@Z!, 01-06-2011 09:00
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,912
  04-06-2011, 19:36 Shko tek mesazhi i fundit
 26. A.t.k.luft Kunder Terrorit

  Hapur nga trestenik, 29-11-2010 07:53
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,849
  30-11-2010, 08:45 Shko tek mesazhi i fundit
 27. John Cena, shqiptari "keēer"

  Hapur nga Davius, 22-07-2006 10:54
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 46
  • Lexime: 31,604
  29-11-2010, 19:17 Shko tek mesazhi i fundit
 28. 100 keēistė tė vdekur nė 10 vjet

  Hapur nga no name, 26-06-2007 23:22
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 14,123
  21-11-2010, 14:19 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Biēikleta BMX

  Hapur nga GrimReaper, 03-08-2010 09:11
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,661
  01-09-2010, 09:45 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Mike Tyson, boksieri qė nuk njohu kundėrshtar!

  Hapur nga Redi, 10-06-2002 19:20
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 87
  • Lexime: 39,027
  24-08-2010, 01:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 27,776
  01-08-2010, 01:19 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Flamuri Shqiptar nė Karamanxharo

  Hapur nga drifilon, 24-07-2010 17:52
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 8,215
  29-07-2010, 11:50 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Pulla postare-6 milion EURO

  Hapur nga Explorer, 15-05-2010 08:14
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,943
  24-05-2010, 20:21 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Romela Begaj

  Hapur nga puroshkodran, 08-04-2010 11:00
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,039
  08-04-2010, 11:00 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Bodybuilding

  Hapur nga olsetto, 27-11-2009 11:53
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 19,904
  12-01-2010, 16:36 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Ndroqi, President i Federatės sė Boksit

  Hapur nga toni007, 24-12-2009 18:49
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,513
  05-01-2010, 08:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 5,141
  07-11-2009, 16:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 8,673
  02-10-2009, 10:29 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •