Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 76 gjithsej

Forumi: Sportet ekstreme dhe tė rėnda

Ju pėlqen parashutizmi? peshngritja? Kėtu do tė gjeni hapėsirėn pėr diskutuar mbi sportet e rėnda dhe ato ekstreme.

Temat nė Vazhdim
  1. Post Pėr Fitness

    Hapur nga Mr.Bujar, 14-08-2014 10:29
    • Pėrgjigje: 6
    • Lexime: 10,190
    29-09-2020, 17:21 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 7,313
    28-03-2018, 17:43 Shko tek mesazhi i fundit
  2. Aventura e hipizmit ne kodren e kuajve

    Hapur nga abica, 12-10-2017 17:27
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 4,498
    12-10-2017, 17:27 Shko tek mesazhi i fundit
  3. Godelli dhe Qerimaj fitojnė ar dhe argjend

    Hapur nga Lazo, 06-04-2017 12:16
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 4,091
    06-04-2017, 12:16 Shko tek mesazhi i fundit
  4. Sporti me parashutė

    Hapur nga Fjala, 14-12-2007 06:23
    2 Faqe
    1 2
    • Pėrgjigje: 37
    • Lexime: 21,248
    15-01-2016, 09:18 Shko tek mesazhi i fundit
  5. Ngjitja neper mure-njeriu majmun

    Hapur nga Explorer, 09-08-2009 08:15
    • Pėrgjigje: 17
    • Lexime: 11,156
    10-10-2015, 14:29 Shko tek mesazhi i fundit
  6. Smile Rugby ne Shqiperi

    Hapur nga Fab1an, 06-04-2015 18:05
    • Pėrgjigje: 1
    • Lexime: 4,859
    05-07-2015, 09:28 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 6
    • Lexime: 5,205
    19-12-2014, 15:57 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 3,025
    02-09-2014, 10:45 Shko tek mesazhi i fundit
  7. Boks: Kreshnik Qato, kampion i botės nė versionin WBF

    Hapur nga FЯODO, 31-10-2005 23:33
    4 Faqe
    1 2 3 ... 4
    • Pėrgjigje: 75
    • Lexime: 31,909
    24-06-2014, 10:16 Shko tek mesazhi i fundit
  8. Tė diskutojmė mbi 'body building'

    Hapur nga Taulant _NYC, 19-12-2003 13:20
    2 Faqe
    1 2
    • Pėrgjigje: 29
    • Lexime: 31,427
    02-05-2014, 10:18 Shko tek mesazhi i fundit
  9. Flamuri shqiptar nė majėn e Andeve

    Hapur nga shigjeta, 01-02-2014 20:11
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 3,279
    01-02-2014, 20:11 Shko tek mesazhi i fundit
  10. Tyson: Jam duke vdekur

    Hapur nga iliria e para, 25-08-2013 09:36
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 3,232
    25-08-2013, 09:36 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 3
    • Lexime: 3,892
    14-08-2013, 20:59 Shko tek mesazhi i fundit
  11. Robin Haxhi Krasniqi vs. Nathan Cleverly

    Hapur nga bianco_neri, 20-04-2013 09:01
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 2,951
    20-04-2013, 09:01 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 3
    • Lexime: 3,411
    19-03-2013, 15:40 Shko tek mesazhi i fundit
  12. Fudoshin shotokan karate

    Hapur nga ebali, 10-03-2013 16:08
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 2,262
    10-03-2013, 16:08 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 15
    • Lexime: 8,991
    04-03-2013, 13:38 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 3
    • Lexime: 3,616
    06-02-2013, 11:09 Shko tek mesazhi i fundit
  13. Sondazh Sondazh: Fudoshin Shotokan Karate

    Hapur nga ebali, 30-01-2013 11:34
    • Pėrgjigje: 1
    • Lexime: 3,296
    30-01-2013, 14:04 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 4
    • Lexime: 3,981
    18-01-2013, 11:07 Shko tek mesazhi i fundit
  14. Ufc 100

    Hapur nga Der_Kaiser5, 24-06-2009 16:28
    • Pėrgjigje: 11
    • Lexime: 6,583
    17-01-2013, 15:54 Shko tek mesazhi i fundit
  15. Sondazh Sondazh: Cili eshte arti luftarak ( STAND-UP ) superiore?

    Hapur nga Sturmgewehr, 21-04-2010 08:56
    • Pėrgjigje: 17
    • Lexime: 10,998
    17-01-2013, 13:06 Shko tek mesazhi i fundit
  16. Boks: Nuri Seferi, Tyson shqiptar!

    Hapur nga CENI_DE, 11-06-2006 09:46
    2 Faqe
    1 2
    • Pėrgjigje: 37
    • Lexime: 22,869
    21-10-2012, 23:04 Shko tek mesazhi i fundit
  17. Peshengritesi Hysen Pulaku

    Hapur nga BOKE, 26-07-2012 21:28
    • Pėrgjigje: 1
    • Lexime: 2,809
    13-09-2012, 16:05 Shko tek mesazhi i fundit
  18. Peshėngritje: Erkand Qerimaj, kampioni shqiptar i botės

    Hapur nga zeus, 31-05-2006 07:17
    3 Faqe
    1 2 3
    • Pėrgjigje: 44
    • Lexime: 20,192
    29-07-2012, 08:44 Shko tek mesazhi i fundit
  19. Boxing - Kick Boxing

    Hapur nga _Elena_, 29-05-2007 12:57
    2 Faqe
    1 2
    • Pėrgjigje: 25
    • Lexime: 15,455
    15-07-2012, 16:08 Shko tek mesazhi i fundit
  20. Bodybuildingi ne Kosove

    Hapur nga Kosovar.Pr, 07-02-2012 15:28
    • Pėrgjigje: 10
    • Lexime: 8,951
    29-03-2012, 19:41 Shko tek mesazhi i fundit
  21. Wrestling

    Hapur nga bayern, 22-09-2003 00:30
    12 Faqe
    1 2 3 ... 12
    • Pėrgjigje: 236
    • Lexime: 29,027
    05-01-2012, 13:12 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 9
    • Lexime: 5,984
    20-11-2011, 18:30 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 1
    • Lexime: 3,320
    06-11-2011, 18:48 Shko tek mesazhi i fundit
  22. Jiu jitsu

    Hapur nga Gogi, 23-06-2011 13:10
    • Pėrgjigje: 4
    • Lexime: 4,366
    25-10-2011, 17:14 Shko tek mesazhi i fundit
  23. Teknika te vetembrojtjes

    Hapur nga Sefedini_PZ, 02-07-2009 06:09
    • Pėrgjigje: 12
    • Lexime: 7,459
    24-10-2011, 19:31 Shko tek mesazhi i fundit
  24. Artet Marciale*

    Hapur nga La_Lune, 04-02-2009 07:21
    2 Faqe
    1 2
    • Pėrgjigje: 34
    • Lexime: 21,260
    10-10-2011, 12:19 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 6
    • Lexime: 7,493
    30-09-2011, 10:31 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 1
    • Lexime: 3,649
    26-08-2011, 13:25 Shko tek mesazhi i fundit
  25. Muskujt e Kembeve dhe Prapanices

    Hapur nga G@Z!, 01-06-2011 09:00
    • Pėrgjigje: 2
    • Lexime: 3,900
    04-06-2011, 19:36 Shko tek mesazhi i fundit
  26. A.t.k.luft Kunder Terrorit

    Hapur nga trestenik, 29-11-2010 07:53
    • Pėrgjigje: 5
    • Lexime: 3,834
    30-11-2010, 08:45 Shko tek mesazhi i fundit
  27. John Cena, shqiptari "keēer"

    Hapur nga Davius, 22-07-2006 10:54
    3 Faqe
    1 2 3
    • Pėrgjigje: 46
    • Lexime: 31,588
    29-11-2010, 19:17 Shko tek mesazhi i fundit
  28. 100 keēistė tė vdekur nė 10 vjet

    Hapur nga no name, 26-06-2007 23:22
    2 Faqe
    1 2
    • Pėrgjigje: 32
    • Lexime: 14,076
    21-11-2010, 14:19 Shko tek mesazhi i fundit
  29. Biēikleta BMX

    Hapur nga GrimReaper, 03-08-2010 09:11
    • Pėrgjigje: 3
    • Lexime: 5,648
    01-09-2010, 09:45 Shko tek mesazhi i fundit
  30. Mike Tyson, boksieri qė nuk njohu kundėrshtar!

    Hapur nga Redi, 10-06-2002 19:20
    5 Faqe
    1 2 3 ... 5
    • Pėrgjigje: 87
    • Lexime: 38,994
    24-08-2010, 01:16 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 16
    • Lexime: 27,765
    01-08-2010, 01:19 Shko tek mesazhi i fundit
  31. Flamuri Shqiptar nė Karamanxharo

    Hapur nga drifilon, 24-07-2010 17:52
    • Pėrgjigje: 15
    • Lexime: 8,187
    29-07-2010, 11:50 Shko tek mesazhi i fundit
  32. Pulla postare-6 milion EURO

    Hapur nga Explorer, 15-05-2010 08:14
    • Pėrgjigje: 1
    • Lexime: 3,929
    24-05-2010, 20:21 Shko tek mesazhi i fundit
  33. Romela Begaj

    Hapur nga puroshkodran, 08-04-2010 11:00
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 3,028
    08-04-2010, 11:00 Shko tek mesazhi i fundit
  34. Bodybuilding

    Hapur nga olsetto, 27-11-2009 11:53
    2 Faqe
    1 2
    • Pėrgjigje: 32
    • Lexime: 19,886
    12-01-2010, 16:36 Shko tek mesazhi i fundit
  35. Ndroqi, President i Federatės sė Boksit

    Hapur nga toni007, 24-12-2009 18:49
    • Pėrgjigje: 2
    • Lexime: 4,499
    05-01-2010, 08:59 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 10
    • Lexime: 5,132
    07-11-2009, 16:48 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 14
    • Lexime: 8,662
    02-10-2009, 10:29 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •