Close
Duke renditur temat 1 deri 24 prej 24 gjithsej

Forumi: Fenomene Paranormale

Tek ky forum do tė flasim pėr tė gjitha fenomenet tė cilat pėr njė ose mė shumė arsye mbeten ende tė pashpjegueshme nga shkenca e kohės tonė.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Objektet fluturuese tė paidentifikuara, UFO

  Hapur nga Darius, 11-02-2005 16:49
  53 Faqe
  1 2 3 ... 53
  • Pėrgjigje: 1,052
  • Lexime: 294,409
  10-04-2014, 10:58 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Exclamation Kryetemė Kryetemė: Illuminati! Kulti i syrit qė sheh ēdo gjė

  Hapur nga Darius, 15-06-2005 15:44
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 140
  • Lexime: 175,767
  08-06-2011, 16:24 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Teori Konspirative

  Hapur nga Darius, 20-10-2005 11:50
  17 Faqe
  1 2 3 ... 17
  • Pėrgjigje: 323
  • Lexime: 133,802
  03-05-2012, 19:12 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Mistere

  Hapur nga Darius, 05-04-2005 14:57
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 129
  • Lexime: 124,632
  18-06-2012, 11:28 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Post Kryetemė Kryetemė: Lufta DULCES

  Hapur nga Darius, 08-08-2005 13:55
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 132
  • Lexime: 109,045
  18-09-2009, 23:11 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Rrathėt nė Grurė ose Crop Circle

  Hapur nga Darius, 17-01-2006 16:09
  18 Faqe
  1 2 3 ... 18
  • Pėrgjigje: 348
  • Lexime: 97,859
  06-02-2012, 01:44 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Kutia E Pandores - Pandora's Box

  Hapur nga Darius, 29-05-2011 17:56
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 123
  • Lexime: 66,805
  01-06-2011, 18:45 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Sondazh Kryetemė Kryetemė:Sondazh: Ēfarė janė Fenomenet Paranormale

  Hapur nga Darius, 15-11-2006 03:33
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 58
  • Lexime: 22,490
  17-10-2009, 15:58 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Konspiracia globale nen syrin e nje artisti

  Hapur nga Darius, 19-09-2009 16:46
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 109
  • Lexime: 22,267
  17-12-2010, 19:47 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kryetemė Kryetemė: Bota e Nentokes ose Hollow Earth

  Hapur nga Darius, 01-05-2008 19:44
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 18,083
  25-10-2008, 13:34 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Fantazmat! Shpirti dhe mishėrimi nė njė trup tjetėr

  Hapur nga White_Angel, 06-11-2004 00:36
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 250
  • Lexime: 166,067
  01-06-2011, 12:16 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Nibiru, planeti i 10 dhe viti 2012

  Hapur nga Darius, 29-07-2005 13:17
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 219
  • Lexime: 112,436
  16-04-2012, 17:29 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Trekendeshi i Bermudeve

  Hapur nga AuGuSt_, 31-08-2004 13:04
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 163
  • Lexime: 87,163
  10-11-2011, 10:23 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Syri i Tretė

  Hapur nga Zombi, 22-01-2009 21:05
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 188
  • Lexime: 84,337
  16-04-2014, 12:36 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Strukture me fytyre njeriu ne Mars

  Hapur nga Darius, 25-02-2005 14:07
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 107
  • Lexime: 58,424
  15-05-2009, 13:55 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Nostradamusi - parashikuesi mė i madh i kohėrave

  Hapur nga elda, 06-08-2002 05:15
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 114
  • Lexime: 53,602
  19-06-2011, 22:32 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Atlantida, misteri i kontinentit tė zhdukur

  Hapur nga Darius, 08-01-2005 19:38
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 104
  • Lexime: 49,025
  19-06-2011, 17:45 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Pyetje mbi librin Lufta Dulces

  Hapur nga Darius, 08-08-2005 14:22
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 179
  • Lexime: 44,956
  07-09-2011, 10:03 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Apollo 11 -Njeriu i parė nė Hėnė- fakt apo trillim?

  Hapur nga Baptist, 24-11-2006 07:19
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 77
  • Lexime: 43,109
  18-09-2011, 17:30 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Eksperimenti i Filadelfias. Rruga per ne botet e tjera...

  Hapur nga Darius, 08-02-2005 15:18
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 59
  • Lexime: 38,070
  02-06-2009, 20:37 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Ky njeri udhetoi ne kohe

  Hapur nga strong_man, 07-05-2007 16:27
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 110
  • Lexime: 33,466
  21-01-2009, 22:10 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Nostradamusi: Për luftën e tretë botërore

  Hapur nga alibaba, 23-12-2005 18:57
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 51
  • Lexime: 33,147
  20-02-2011, 15:21 Shko tek mesazhi i fundit
 13. David Icke: Piramida e Sundimtarėve

  Hapur nga baaroar, 07-07-2011 19:00
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 32,515
  09-11-2011, 11:06 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Misteri i fshehur i Botes Njerezore

  Hapur nga xixe xixellonja, 09-05-2006 09:09
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 57
  • Lexime: 29,576
  01-04-2009, 16:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 21,143
  09-04-2014, 10:54 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Djegia Spontane

  Hapur nga ocean, 02-02-2009 01:03
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 21,029
  10-09-2012, 14:08 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Me ndihmoni ne zgjidhjen e nje misteri!

  Hapur nga xfiles, 18-02-2010 16:58
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 80
  • Lexime: 19,865
  23-02-2010, 20:06 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Profecia Dhe Frika Ndaj Saj

  Hapur nga Darius, 08-10-2010 18:55
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 17,483
  28-11-2010, 17:02 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Eksperiencat E Paravdekjes

  Hapur nga edona, 01-11-2006 03:40
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 11,966
  04-07-2012, 10:39 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Area 51 - Baza ajrore me sekrete e SHBA-ve.

  Hapur nga pendex, 16-06-2009 06:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 8,495
  16-06-2009, 16:07 Shko tek mesazhi i fundit
 20. UtNapishtim, ose Noe i Mesopotamise

  Hapur nga murik, 04-01-2007 21:29
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 7,059
  14-01-2007, 02:06 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Darius

  Hapur nga Elti Cani, 08-03-2011 19:59
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 5,504
  09-03-2011, 11:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,959
  20-09-2008, 17:35 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Chupacabra

  Hapur nga MI CORAZON, 03-09-2009 13:22
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,769
  06-09-2009, 16:23 Shko tek mesazhi i fundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •